Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
dutch-passion.com panpestka.pl

pablo b

Użytkownik
  • Content count

    3
  • Joined

  • Last visited

  1. Nie będę ścinał przed czasem poczekam aż bedą dojrzałe. Jeszcze mam pytanie co do świateł chcę pójść ekonomicznie w sumie nie wiele mi trzeba, potrzebuję 1500-2000 lm, czy taka Żarówka LED 18,5W 120W / 2000lm 6700k będzie idealna ? czy można coś lepszego założyć ?
  2. 2. Trochę mało czasu ? Czy mało miejsca ? Na stronie dystrybutora te nasiona na out maja czas 70 dni(dla bezpieczeństwa zakładam trochę więcej ) jednak ciekawiło mnie to czy nie potrzebują być później wysadzone. pytanie co do growa, dowiedziałem sie ze koc ratunkowy nie jest najlepszy, lepiej pomalować ściany na biało. Czy w zamian tego mogę wykorzystać normalne kartki papieru przyklejonej do tektury a pomiędzy folia aluminium(dla izolacji cieplnej)jako ściany ?
  3. Mam plan wystartować w tym roku, wpadłem na pomysł, żeby od końca kwietnia zacząć in door, i tak po uzyskaniu 3-5 pięter na drzewkach, wynieść w wszystko na out. 1) Wybrałem odmiane 60 day candy cush, 60 day greipfruit, 60 day power plant , z tego co się orientuję to nowe rośliny, ale czy coś wiadomo na ich, temat ? chciałbym zebrać plon pod koniec czerwca czy jest to wykonalne ? 2) 5-4 plantów w pc 20x15 pierwsze kilka tygodni, planty w małych doniczkach 300-500 ml, czy to ma sens, na pierwszą faze wzrostu, planowałem je trzymać od końca kwietnia do połowy maja w pccie, potem wysadzić.
×