Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
thc-thc.com seedstockers.com bac-online.pl

Tedsharp

Completed growlog
 • Content Count

  276
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2

Recent Profile Visitors

1,057 profile views
 1. Dobra - namówiliście mnie :). Czy w takim razie warto doprowadzić pare z nawilżacza do wlotu pasywnego? Mam gdzieś jeszcze gdzieś nasionko up 5/0 31 oC w boxie / wilgotność 40% bez nawilżacza. Jeden pomidor ma dziwnie wykręcony liść ale myśle ze to nic złego.
 2. Dzieki Rysiu! Prawda jest taka ze nie jest tam za wilgotno. Dzisiaj zrobię UP i zobaczymy jak to wygląda. Dzieki chłopy za info
 3. Hmmmmm może i by to jakoś i zrobił, ale będzie ciężko. Myślisz ze w środku za bardzo nawilża i będzie zaraz grzyb albo co???
 4. Czy poczekasz czy w ziemie - wg mnie żadna różnica. Zostawić i niech sam rośnie. Ja np jak wystawi kiełek to ładuje do małych doniczek, lekko woda max100ml i zostawić we włączonym boxie na 3-4 dni. Lampe daje wysoko by ziemia szybko nie wyschła.
 5. C99 x Blueberry Fast Nawozy - TopMax Bio Bizz - póki co czeka Ziemia - BioBizz All Mix Lampa HPS Philips dual 150W Donice małe 10cm x 10 cm / potem 5-7 litrów okoli 20 cm obwodu Box 0,4 x 0,4 x 1,5m Wentylacja wentylator kanałowy i filtr węglowy + mieszający nad lampa Fotoperiod 18/6 i 12/12 To już moja kolejna uprawa po przerwie. Poprzednia z wielu przyczyn jednak padła. Weg dzień 2/0 Kiełki pojawiły się po 2 dniach, poszły w małe doniczki i po 4 dniach efekt jak na zdjęciach, temp w box’ie około 30 st, wilgotność będzie około 70-90% bo wstawiony jest nawilżacz dosyć mocny - nie wiem czy to dobrze jak przestrzeń między lampa a doniczkami będzie wypełniona mgiełka ....) roślinki wyciągnięte (tak je zastałem po kilu dniach od włożenia pestek) ale lampa poszła już w dół. Woda z dodatkiem Plagron Lemon Kick (PH wyjściowe około 8 zbite do około 5-6 - pisze około bo mierze papierkami). podlane dzisiaj 3x80 ml, kolejne podlanie za około 3-4 dni (wysoka wilgotność).. proszę komentować (poprzednie uprawy mi nie wyszły bo: - stara, ponad roczna otwarta ziemia Plagron - brak mierzenia i regulacji pH wody - brak reakcji na niedobory stad licze na Wasze wsparcie) zdjecia słabej jakości - będą lepsze
 6. Sie ma. Nie sprawdzałem a wszystko poszło juz na majowce pod kosę. Musiałem. Wyszlo 60g mokrego, po suszeniu koło 20g. podzielilem temat na górne dojrzalsze topy i dolne widać ze mniej rozwinięte. dziekuje wszystkim za pomoc i wszelkie rady. GL do przeniesienia!
 7. Dzieki za podpowiedzi. Skoro jeszcze dwa tyg to warto podlać nawozem czy juz na wodzie do konca?
 8. Up 30/32 coraz wiecej włosków zmienia kolor na brązowy. Planuje im w piatek dac wode (poprzednie podlanie tez sama woda). W czasie majówki planuje kosę. Foty
 9. Dziury sa a wczoraj dostały sama wode. Swiatlo jest nisko jakieś 15-20 cm nad roślinami. Dla przypomnienia to CFL wiec ciepła wydziela stosunkowo nie dużo. przed ostatbie podlanie dostały i biobloom i top MAX.
 10. No wlasnie. Jest tak jak piszesz - informacji na forum jest masa a na końcu trzeba podjąć decyzje samemu. Stad wlasnie pytam. Szczerze - co pewnie wkurza stałych wyjadaczy na forum - ludzie i tak wola spytac na swoim GL niż robic to co zaczytana gdzieś u kogoś. nastepna uprawę zrobie tak ze cześć bede podlewał biobizz’em a reszte puszcze tylko na wodzie. Co do Bio Bizza czytałem na forum sporo dobrych opinii. Inna sprawa ze możliwe ze wpływ nawozu jest tez zależny od zastosowanej gleby. W sensie: oba rodzaje np Hesi czy BB mogą byc wporzadku ale na jednej ziemi pojadą lepiej na innej gozej niż konkurencja.
 11. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę, ze to nie za chwile. Poprostu trza zaplanować - tyle. - świetlówka jest około 20 cm nad roślinami - leje im (Bio bloom + top MAX z Bio Bizza / 6-7ml na 1,5 litra.) - wg producenta powinny byc ready 60-70 dni
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+