Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL ganjafarmer.com.pl

Tedsharp

Completed growlog
 • Content Count

  351
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Tedsharp last won the day on October 2 2019

Tedsharp had the most liked content!

Community Reputation

16

Recent Profile Visitors

1,357 profile views
 1. Aaa jeszcze jedno pytanie. Ostatnie zdjęcia trichomow zostały określone jako mleczne i to są zdjęcia widocznych buds na ostatnim zdjęciu. nadal uważacie ze za wczesnie??
 2. Cóż.... ich dni właśnie się już policzyły. Trudno. Następnym razem zrobimy lepsze. @bortek dzięki za komentarz, również te poprzednie.
 3. End koniec - ścięte. Wyszło mi 140g z 3 FEM oraz 38 z auto (ewidetnie niedopieszczonego). dziekuje za wszelkie uwagi - dla Was pamiątkowe foto 🙂
 4. Po wygranym meczu Up 3xFem 45/53 1xauto 29/46 FEMy tracą liście. Każda z roślin ma ich dosłownie nie więcej niż 10 (poza małymi w okolicach topów). Auto wyraźnie jest za nimi, ale za pewnie krótki jak na auto fotoperiod nie sprzyja. Poniżej 2 zdjęcia trichomow. 5 dni temu dostały sama wodę, dzisiaj tez tylko woda. Najchętniej ciachnął bym jes za dwa dni - tak mi się kalendarz układa 🙂
 5. Up 3xfem 45/45 1xauto 29/38 podlane pełnym zestawem Hesi bloom + dodatkowy fosfor oraz witaminy Hesi zdjęcia jak niżej miłe wg Was jeszcze czekac?
 6. Up 3xfem 45/38 1xauto 29/31 cóż - ostatnie podlanie z nowymi nawozami Hesi Bloom oraz Hesi dodatkowy fosfor + Hesi witaminy. zrobilem foty ogólne (brzydkie) i zbliżenia trichomow. Ich kolor może być zaburzony bo HPSy dają żółtawe foty.
 7. Dzieki za odp. A idąc wg tego wpisu: Brązowe wlosy czy żółte liście - wychodzi na to ze maja znaczenie. Ale skoro zgodnie sugerujecie ze to jeszcze długa droga - spoko luz - chętnie poczekam. Następnym razem wrzucę jakieś lepsze fotki. natomiast: aktualnie na flo podaje tylko Bio Bizz Top Max. Czy w waszej opinii coś jeszcze warto podać?
 8. Up 3xfem 45/27 1xauto 29/20 Na moje oko temat wchodzi już w ostatnia fazę. Dzisiaj dostały ostatnie podlanie z nawozem. Planuje za 5 dni polać sama woda i za 7 dni kosa. Poniżej kilka fotek topów. Nie wiem do końca jak weryfikować trichomy, zawsze ciałem na oko jak już liście widocznie żółkły a na topach było sporo brązowych włosków/odrostów co powiecie?
 9. UP 45/13 29/6 po łamaniu zdecydowana różnica. Nagle kilka liści (dużych) w górnych partiach pożółkło. Nagle z dołu wybił jakiś odrost... itd ale zdecydowanie na plus @bortek raz jeszcze dzięki za podpowiedz. Automat i mniejsza z 3 nieauto znacznie wolniej piją wodę z doniczki niż dwie najwyższe, te łamane. Generalnie wg mnie wszystko ok w tle poniżej widoczny automat Połamane 🙂
 10. Up 45/8 - wg sugestii kolegi @bortek i kilku filmików na YT - popełniłem supercroping. Delikatnie masowanie łodygi między kciuk i dwa palce i poszło. Starałem się je położyć na podobnej wysokości. Wyszło wg mnie ok. Nie były tez podlewane wiec poszło łatwo 29/1 Auto zaczęło kwitnąć wiec liczę ze plus minus zrównają się 😉 wszystkie 4 panie odkarmione dodatek biobizz topmax w ilosci 3ml/1,5l wody + delikatny dodatek alg. Auto tylko z algami. PH zmniejszone do około 5-5,5. Leje u siebie 4ml /1,5l wody (mamy dobra ale jednak twarda wodę). Zobaczymy jak to wyjdzie 🙂
 11. @zgREDex dzieki za podpowiedz. Jednak to co Ty piszesz racje tyczy się małych roślin. Ja mam box 40x40 wys 140 wiec będzie trudno. Myśle żeby zacząć je jednak naginać pomału, niżej i niżej itd... @bortek - łamać tzn?? Mówisz żeby nakłamać czy celowo ułamał główny top żeby dwa na boku puściło ??
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+