Jump to content
Aby oglądać GrowLogi i zdjęcia z działów InDoor oraz OutDoor galerii musisz się zalogować ! ×
nasiona marihuany, nasiona konopi
marihuana
GanjaFarmer
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

ichikaru

Completed growlog
 • Content Count

  675
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  44

ichikaru last won the day on July 20

ichikaru had the most liked content!

Community Reputation

531

2 Followers

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie ten dział Ziomuś xD To nie OLX
 2. Polecam Royal Gorila ma największą moc, sporą odporność na choroby i nie potrzebuje wielu nawozów. Plony super zbite. Ogólnie najlepszy auto. Ogólnie zaskakuje mnie, że tak mocna odmiana jest taka łatwa. Nie miałem z nią nigdy problemów. Zdj z hodowli Indor Easy bud jest słabszy ale daje większe plony i znacznie szybciej. jest średnio gotowy w 70-80 dniu od sadzenia. Jest To indica więc liściasta. Można też użyć Quick one który jest podobny tylko z większą ilością genów sativy. Dochodzi też szybciej niż Easy bud. Ale nie wypowiem się bo nie hodowałem jeszcze.
 3. @IntoSpacehehe Spoko ale zamiast chłopa besztać mógłbyś jak @AligatorOzigrzecznie i na spokojnie 😄 Kto wie może z odrobiną opieki będzie z niego dobry grower.
 4. @DrZielony Co do odmiany to strasznie ciężko będzie stwierdzić w jej stanie. Musi przede wszystkim odżyć. I będziesz musiał porównać ją do zdjęć dojrzałych plantów nasion, które zamówiłeś. Nikt z fusów niestety nie wróży i nawet detektyw potrzebuje szczegółowych informacji. Nawet ja za pierwszym razem dostałem nasionko auto gratis i musiałem wywnioskować sam, że jest to Jack Herrer. Bo na Easy Buda mi nie wyglądał xD I też się nie obrażaj ale takie reakcje niestety są spowodowane brakiem wcześniejszego researchu. Co niestety widać. Ale nie przejmuj się mnie też
 5. Chłopaki Trochę luzu, wyrozumiałości. To młody grower, który dodatkowo stresuje się prawie krytyczną sytuacją z plantem. Nie każdy także ma doświadczenie i wie jak pisać na forum. W dzisiejszym świecie wiele osób myli go z chatem. Sam mogłem mu o tym wspomnieć wcześniej ale nie rzucało się to tak w oczy. Kilka porad i zaraz chłop będzie prowadził solidny growlog. Dajcie mu trochę czasu. Nie potrzeba być uszczypliwym. Zajarajcie panowie i się uśmiechnijcie 😄 Nie wypada nam się tak zachowywać 🙂
 6. Nie musisz się we wszystkim mnie słuchać. Przede wszystkim to Twój ogród. Twoje decyzje. Ja Ci mogę poradzić. Nie wszystko idzie wyczytać w Internecie. Nic nie zastąpi doświadczenia. Dlatego wiedza pisana jest równie ważna jak praktyka. Ważne jest żebyś poświęcił 15 min dziennie, przejrzał po jednym growlogu na forum na dzień o auto. Wiele się nauczysz. Jest tu też spore archiwum także zachęcam. Nie czytaj tylko moich pierwszych kroków bo żal xD
 7. Dla porównania dodam Ci kila fot: 40 dzień mojego auto: 50: 60: 70:
 8. Pąki się robią około 60 dnia w auto spokojnie, masz czas na to żeby nadrobić straty. będzie mała ale wyjdzie z tego.
 9. Młoda to do odratowania. Jak byś napisał w 3 miesiącu nie było by już co ratować. Lej jej tak jak napisałem potem możesz zmniejszyć dawki do normalnych jak się poprawi. Najważniejsze na organice jest mieć zawsze mokro na flo. Nie wolno przesuszyć Ci ziemi bo organika ginie. Tak samo chlor jest zabójczy dla organiki. Dlatego odstaw wodę na ponad 24h a najlepiej na 48h to przygotuj sobie więcej butelek. Oczywiście butelka ma być otwarta.
 10. I koniecznie daj im odpocząć i ustaw lampę na 18/6. Jeśli nie masz tempomatu czy jak to się zwie nie pamiętam. Możesz w czasie dnia kiedy jesteś w domu ustawić w telefonie budzik na 6 h od momentu wyłączenia lampy i tyle ale to uciążliwe.
 11. jasne... myślałem że już to zrobiłeś możesz potem obserwować co jakiś czas ziemię.... jeśli już jakiś żwirek zrobi się suchy to lej wodę.
 12. Proponuję Ci taki zestaw: Root juice, Alga-mic, bloom, topmax, calmag. Grow wypierdol bo do auto się nie nadaje.... auto nie potrzebuje tego. ewentualnie algi i to w malej dawce. Dlaczego? Grow podaje się na późnym weg u nasion fem gdzie weg trwa nawet kilka miesięcy.
 13. I już nic na grow... ewentualnie 0,5mml/1l. i chyba azot też się nie przyjmował przez suchotę a nie masz alg jak ja.
 14. Stary ona ma 50 dni. Jest do odratowania. tylko podawaj jej wszystko na flo tak jak Ci pisalem i jak się poprawi dawaj normalne dawki. Ale nie żałuj teraz wody obiecaj mi to ;D
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+