Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
nasiona marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl meganasiona.pl

ichikaru

Completed growlog
 • Content Count

  311
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

ichikaru last won the day on March 30

ichikaru had the most liked content!

Community Reputation

228

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mały up Nieco mało widowiskowo mi to tym razem wyszło. Auto wyrosło małe. Co do przyczyny ciężko stwierdzić. Czy zawaliłem ja czy po prostu nasionko było słabe. Ogólnie rozczarowany nie jestem bo ładnie puchnie no i myślę ,że jakościowo będzie lepiej niż poprzednio. Karmienie mam zamiar odstawić jutro. Podam połowę dawek jako ostatnie TopMax, BioBloom i trochę AlgMic +kropla BioGrow. No i dalej obserwuję Tichromy. Na razie większość już jest mleczna ale nadal dużo pustych.
 2. Nie wiem ile razy mam jeszcze pisać, że tak będę sprzęt modyfikować ale nie teraz jeszcze 😄 Co do koloru wiem o co Ci chodzi i znam różnicę. Ale serio nad HPS też się zastanawiałem. U Ciebie fajnie rośnie. Mam jeszcze trochę czasu na decyzję
 3. Nie mów Hop bo dopiero teraz będziesz musiał wzmocnić czujność i wyostrzyć wzrok ;D CDB ma liście wielkie jak palma oO' jejku fajnie Ci wyrosła i będzie dużo energii zbierać. Tym bardziej, że planuję sadzenie CBD więc będę obserwować jak u Ciebie to pójdzie.
 4. Stary nawet nie wiesz. Jak ja ubóstwiam właśnie ten etap. Kiedy kwiaty stają się naprawdę kwiatami i na pierwszy rzut oka widać różnicę między cukrem a wiatrakiem 😄 Ja nie rozumiem jak ludzie mogą ścinać panny wcześniej niż 70 dzień 😕 Toż to czysta herezja!
 5. A co to za pestka? To jest Auto prawda? Wyrośnie Ci karzełek prawdopodobnie jak mnie. Najbardziej rosnąć zaczynają dopiero na Flo to może jeszcze nadgoni jak jej nie będziesz stresować.
 6. Po tichromach wnioskuję że jeszcze ze trzy tygodnie przynajmniej 😛 Większość przeźroczysta i dopiero zaczyna się mglić.
 7. Najlepiej zrobić tak jak zrobiłem za pierwszym razem. Na starcie miałem max odległość czyli ok 80 cm na flo opuściłem do 30. Z czasem jak dziewczynka rosła podnosiłem lampe to na końcu była już przy filtrze u góry a jedna roślinka prawie dotykała lampy. Teraz na wegu miałem na 50 i na flo tyle samo xD Głupie to było. Teraz jest na 25.
 8. 77(48) Lampa jest ok. To moje głupie eksperymentowanie z odległościami przynosi efekty. Myślałem że jak dam lampę wyżej pójdzie trochę do góry. A nie dosyć, że nie poszła to jeszcze słabo napuchła. Z resztą zrobię jeszcze 2 autosy żeby przetestować czy lampa jest naprawdę ok dla pewności. Lampę opuściłem tak nisko jak tylko bezpiecznie się da. Dołożyłem też 2 żarówki i trochę lepiej to wygląda. Dostały.. raczej ostatnie karmienie. Ale tu jeszcze stawiam "?". Myślę, że spokojnie będę mógł ją potrzymać ponad 100 dni jeśli będzie taka potrzeba.
 9. Tak jak napisałem. Możliwe, że to nie od światła tak wyrosła w końcu to auto. Także wydaje mi się, że na początku lampę ustawiłem za blisko parząc ją i także mogło mieć to wpływ. Zobaczę na następnych dziewczynach. Będę sadzić 2 może 3. Dołożyłem też 2 żarówki
 10. Ahh wczoraj wypiłem i trochę spanikowałem 😄 Myślę, że moja lampa jest ok a po prostu auto wyrósł karzeł. W poprzednim growie całkiem niezłe badyle mi wyrosły. Także zobaczę jak przy następnej będzie coś nie tak to zmienię sprzęt.
 11. https://www.bol.com/nl/p/90-watt-led-kweeklamp/9200000073068786/?promo=main_803_VPTY_B3_product_1_&bltgh=jauHX01RThoL6iUxk-5O-Q.7_kDYeaye067Z49zZiFrhIJQ_1.3.ProductImage Coś takiego znalazłem. zastępuje HPS 100
 12. Też zdecydowałem że do następnej hodowli zmieniam oświetlenie. Prawdopodobnie przejdę na CFL 150 lub jakiś inny led. Ale na pewno już nie panel.
 13. Mały up 71(42) Liście zaczęły nabierać kolorku 🙂 Zapach mega słodki, przyjemny i delikatny 🙂
 14. Ja bym przyciął z dwóch powodów. 1 .odrosty będą mieć więcej miejsca/światła. 2.Zmniejszy się wilgoć na FLO i poprawi cyrkulacja. A tak to git. Zdrowe dziewczynki.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+