Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
hesi.nl grower.com.pl www.growbox.pl

ichikaru

Completed growlog
 • Content Count

  183
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

ichikaru last won the day on January 11

ichikaru had the most liked content!

Community Reputation

98

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Spoko oświetlenie. Jak moja lampa wysiądzie to chciałem właśnie jakieś Cob kupić 🙂 Zabieram się do oglądania. Z fartem
 2. Pierwszy tydzień tylko nawilżałem ziemię spryskiwaczem naokoło panny. Dziś już zrobiłem takie pierwsze "podlanie". ok 400ml i okrężnie. Z czasem będę zwiększać ilość wody i dystans. Chce wykorzystać max powierzchni donicy.
 3. Mały up Dopiero tydzień od kiedy wyszła z ziemi. Wilgoć utrzymuje spryskiwaczem póki mam czas to kontrolować. Potem ewentualnie nawilżacz jeśli będzie ekstremalnie mała wilgoć. Temp +/-25 Ph nawet nie sprawdzam bo do tej pory nie było problemu u mnie z dostawcą wody. A jej stan mogę oglądać na stronie swojego dostawcy hehe Ph w rurach ok 7 a w butelce po 4h jest ponad 6 więc ok. W razie czego bd kontrolować co 2 tyg paskiem. Roślinka wygląda mega zdrowo. buduje już 3 rząd liści i za kilka dni jak wyrosną to idzie pierwsza dawka bio grow. Ale to powoli idzie w pierwszych dniach. Ogólnie staram się tak podlewać aby jak najbardziej zwiększyć ekspansję korzeni.
 4. Mnie się wydaje, że pod tą lupą mógł źle ocenić tichromy. Ja na takiej też miałem problem odróżnić nawet brązowe od białych.
 5. Wiele nowości jak na nowy rok widzę 😄 Jestem 2 tyg do przodu względem Ciebie ale nie jako jedyny 🙂 Fajny okres na naukę bo wiele osób udziela się teraz w temacie indor zwłaszcza. Myślę, że będzie wiele osób niosących Ci rady Kolego. Fajna lampa ja mam porównywalną do niej z tym, że 600w. Pod LED łapią zajebistego kolorku ;D Up vote dałem za niezłe przygotowanie i dobranie fajnego sprzętu.
 6. Ładnie. Ty to chyba na pełen etat z tym lecisz 😄 Z takich ilości nie jeden by się utrzymał xD Pewnie pielęgnacja i doglądanie takiego ogrodu pochłania mega dużo czasu. Zwłaszcza fryzjer ;D Mogę sobie wyobrazić po tym jak ja się grzebałem z dwoma 🙂
 7. Nie miały w sobie dosyć mocy żeby coś poczuć. Wydaje mi się, że masz po prostu efekt placebo. Nawet moje Easy budy producent zaleca ściąć w 8 tyg a rosną naprawdę szybko. Ja ściąłem jedną w 10 i była lipa nawet po przerobieniu na masło efekt był zerowy. Dopiero roślinka z 13 tygodnia dała porządny efekt 🙂 Ogólnie to Twój ogród ale niedojrzałych roślinek szkoda.
 8. Widzę szanowny panie kolego, że także nie marnujesz czasu. Amnesia jakiś mutant ;D Ale za to szybciej będzie gromadzić energię ;D Z fartem przyjacielu!
 9. To będzie taki SOG widzę 😄 Lubię trudne warunki więc będę obserwować.
 10. No ładnie się przy nich musisz gimnastykować. Ładnie to wygląda ;D Który tydzień flo?
 11. Liście wiatrakowe podczas kwitnienia żółkną to normalne. Jeśli za szybko i gwałtownie to może brakuje im odrobiny azotu.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+