Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
marihuana
grower.com.pl www.growbox.pl meganasiona.pl

ichikaru

Completed growlog
 • Content Count

  490
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  21

ichikaru last won the day on January 17

ichikaru had the most liked content!

Community Reputation

361

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ona chyba jest właśnie głodna. Pół dawki? Na tym etapie zawsze lałem wszystko full na kwitnienie. Ja bym im karmienia nie żałował na Twoim miejscu ;D
 2. Ogólnie jak na auto bardzo mocna klepka. Tak jak kolega @CelMarzeniaAtakZycie napisał. Mniej więcej na jego etapie pobrałem sampla na próbę. Mieszanka przeźroczystych/mlecznych daje niezły haj we łbie ale tak nie wgniata w fotel ;D Ogólnie sadziłem już dwa razy i za każdym razem efekt był więcej jak zadawalający. Następnym razem potrzymam dłużej bo warto czekać. Moje panny w mniej więcej 80-90 dniu wyglądały tak:
 3. Fakt. Wczoraj jak oglądałem fote byłem lekko przymroczony i nieco wyolbrzymiłem hehe. Sam zawsze je miałem na koniec hodowli i jakoś nigdy z tego powodu nie ucierpiały ;D Tym razem może obejdzie się bez. Życzę udanych plonów
 4. Mam nadzieję, że mimo wszystko do odratowania. Szkoda tyle wysiłku. Szczególnie ,że jesteś tutaj pionierem więc dasz radę ;D z fartem.
 5. Ładnego kolorku już nabierają. Wydaje mi się, że większość końcówek jest poparzona?
 6. Miałem Royal Gorilla i po 110 dniach ścinka. Niezłe zaskoczenie bo jak na auto nieźle poniewiera. A wierz mi bo miałem tylko autosy do tej pory ;D tak czy inaczej mogłem potrzymać troszeczkę dłużej. Efekt był fajny już przy takich tichromach:
 7. 5 tydzień (jestem tak ukopcony, że chciałem napisać 5 z dużej używając shift'a) Poszło ostatnie stresowanie łodygi. Potem będę tylko delikatnie naciągać odrosty. Jeszcze nie widać oznak kwitnienia. Światło prawie 3 tyg 12/12 Temp mam trochę niską bo 21-22 to jest max i 18-19 w nocy. Tragedii nie ma ale mogło by być lepiej. Niestety moja ukochana strasznie żydzi na ogrzewaniu. Robi się trochę ciasno w boxie ale dajemy radę Problem z robactwem praktycznie zażegnany🌞 Skoczogonków nawet nie chciałem wybijać do nogi ale chyb
 8. Rosną jak na drożdżach ;D Już 4 tydzień Poszło kolejne LST Edit: Niestety u jednej panny(miejmy nadzieję)przez nieuwagę uszkodziłem jeden wiatrakowy. Przy następnych pracach muszę zachować większą ostrożność bo miejsca za dużo nie mają.
 9. Poszło LST u dwóch dziewczyn. Z jedną na razie się wstrzymam bo jest dostatecznie doświetlona.
 10. Początek 3 tyg Podaję im troszeczkę alg. Temp dzień 22/18,5 noc Wilgoć 60% światło od dziś 12/12 Lampa 55cm nad rośliną. Flo jeszcze nie dodałem. Edit: Po zastanowieniu się zdecydowałem, że wszystko będę prowadzić jak do tej pory. Za kilka dni jak łodygi się trochę wydłużą i ziemia osuszy po podlaniu leci LST. Potem już tylko będę to kontynuować z odrostami tak jak ostatnio:
 11. Mały up. Idzie ładnie. Jutro pierwszy oprysk z algami i innego karmienia na razie nie przewiduję.
 12. @EsnedJa za to posadziłem... cholera wie co? Nie wiem nawet czy coś z tego wyrośnie ale poświęcam teraz więcej czasu na naukę o życiu w glebie bo zalęgło mi się kilka pożytecznych szkodników. Tak więc przyjemne z pożytecznym(o ile zaczną kwitnąć hehe).
 13. Elegancko widzę lecisz ładnie z Grow'ami. Podczas, kiedy ja zrobiłem małą przerwę 😄 Już widzę prawie końcówka ;D Z farciochem ziom.
 14. @czosnelloSzczerze ja żałuję zakupu tej lampy bo za te cenę mogłem mieć marsa o lepszej jakości. Polecam rozglądać się za tą marką "chińczyków" bo mojemu kumplowi wychodzi na tym znacznie lepiej niż na moim. Polecam też założyć jakiś offtop na forum bo tutaj ludzie naprawdę potrafią doradzić w co zainwestować. Jeśli wrócić do marsa to na 50x50 jakieś 150W mocy powinno cię usatysfakcjonować. Ja lecę na 100W i dokładam jeszcze 2x10W żarówki na flo razem 120W/40x40x120 Niektórzy mówią, że to mało więc możesz śmiało na tę powierzchnię 50x50 walnąć leda o mocy rzeczywistej 200W
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+