Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
hesi.nl grower.com.pl www.growbox.pl

Goku

User
 • Content Count

  111
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21

About Goku

 • Rank
  Feniks

Recent Profile Visitors

334 profile views
 1. Z tym twoim światłem to napewno jakaś ściema . 280w realnego niemożliwe.
 2. Kiedyś tam miałem leda plantphotonics. Z 3 lata do tyłu. Powiem ci że po 3 uprawach sprzedałem go.. Bo już przy trzeciej uprawie jakoś słabo to szło . Te osramy oslon ssl80. Przereklamowane .
 3. Słuchaj jak masz ochotę to poszukaj sobie w internecie wykresów kątów padania widma i tym podobnych . I przeanalizuj sobie Do twojego metraża najlepsze byłyby według mnie coby cree.cx3590. Bo clu058 będzie za mocno diodą to tak jakby mieć Ferrari jeździ tylko na jednym biegu Sporą sumę odłożyłeś na panele . Idą święta z zaoszczędzonych pieniędzy Lepiej kup prezent kobiecie kochance Także życzę udanego wyboru i zadowolenia z zakupu
 4. Nie wiem dlaczego ale myślałem że chcesz na pow 40*40. I dla tego poleciłem tamten panel. Marsa odpuść. Californie też bym nie brał. https://m.olx.pl/oferta/panel-led-grow-100w-cree-cxb3590-CID628-IDxGlTO.html#position=3&page=1 Ten cob będzie idealny. Możesz też zamowić go z alliexpress. Napewno taniej . Clu058 też było by dobre i miałbyś zapas mocy na przyszłość jakbyś chciał namioty zmienić na większe. Biorąc barwę 3500k.masz panel na obie fazy weg flo. Załączyłeś specteolighta i on jest według mnie warty uwagi bo na diodzie clu058 Ale możesz mieć prawie to samo za mniejszą kasę z olx.
 5. Może coś takiego https://ledam.pl/product/panel-cree-xp-e2-grow-led-60w
 6. Będzie grubo . Ciekaw jestem autopotów jak się sprawdzi. Duży zbiornik masz?. Masz zamiar regulować ph?
 7. Powinien na weg wejść po wydłużeniu czasu naświetlania na 20/4 .
 8. Następny projekt z własnych pestek ?. Na pewno panny będą kozakami. Kilka upraw z nich zrobisz.
 9. Heh poyebane grow powiadasz . Ale suczki galante. JAK GRANATY. Więc nie ma co narzekać. Do końca trochę zostało , na pewno Jeszcze spuchną. !!! A nauka nie pójdzie w las wpisy zostańą .zapewne nie raz wrócisz do relki lukńać w notatki. TAKŻE głowa do góry. I teraz tylko pilnuj wilgotność.. bo szkoda było by zmarnować taki towarek Pozdro .
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+