Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl meganasiona.pl

Pandafriend

Completed growlog
 • Content Count

  408
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Pandafriend last won the day on May 12 2017

Pandafriend had the most liked content!

Community Reputation

8

Recent Profile Visitors

1,422 profile views
 1. Dziku ostatnio z ciekawości patrzyłem pałeczki z mikoryza jakiej te twoje firmy sa? Tez mam peche punka na outa bede patrzyl bo jestem ciekawy.
 2. Jak dla mnie to słaba wentylacja, jeden wiatrak 10 cm to za mało na taki box. mam identyczny box i tez leciałem na jednym jedynym wylotowym i tez mi sie nie chciały rozgałęzić panie. Tylko problemem w tym boxie jest taki przynajmniej u mnie( moze wyszedł nowy model, ja mam zielone rurki), ze nie ma rękawa/dziury na wlotowy). W dodatku mały box na 3 rośliny i nie maja gdzie sie rozkrzaczyc wiec idą w gore. I kup jakis cal-mag bo czerwienieją ci łodygi.
 3. witam, zdjec z końcówki uprawy i suszenia niestety nie mam (dziewczyna zrobiła mi troche miejsca na telefonie :/) rośliny zhermily sie z AK tak na Olo wyszło 15g a z dark devila ok 10g po odjeciu plechy pozdrawiam i przepraszam, ze moje ostatnie relki wyglądają jak śmietnik.
 4. @zasobnik dziękuje, ale na oucie same rosną fajnie jakby na in szło tak bezproblemowo.
 5. Witam czas na up, Rośliny czuć już z daleko jak idzie sie na spot. Vertigo ładnie oblewa sie żywica, ale to AK jest bardziej napuchniete.
 6. Up Kobitka z tyłu okazała sie byc V x DD i zaczęła sie barwić na fiolet, co mnie bardzo cieszy. Mam pytanie, mam 2 bonusy Speed bud od FS i czy dałyby radę dojść jeszcze jakbym je potrzymał na wegu w boxie i wysadził na out podczas kwitnienia? Tych pech w boxie nie bede sadził, bo z tego co czytałem kwiaty nie sa najlepszej jakości, a na dworku nic nie tracę.
 7. 7 dni temu (podlane 4ml bloom +4ml micro+ 4ml nirvany + 4ml big bud +4ml bud candy na 3 litry wody) dzisiaj planty maja ok 1,5m wysokości.
 8. Dzieje to za dużo powiedziane, 20 plantów poszło sie... sarny zrobiły sobie z moich dołków posłanie. Zostały mi 2 kwitnące AK semi-auto od F2seeds , ale nie wiem czy wstawiać je bo nie ma sie za bardzo czym chwalić.
 9. @SmakMaroca999 zrobiłem wędkę ale z 40w lampą (minimum potrzebne do mojego boxa) i kwiatkiem bez treningu, cieżko żeby się nie zrobiła, a drugą za późno zamówiłem. Przy pierwszej uprawie problem nie był tak widoczny ponieważ roślina miała większe (stężenie?) PAR oraz mniejszy box przez większość uprawy. Przypalenie podczas świąt też okazało się poważniejsze niż myślałem na początku, co widać potem na górnych liściach. Pozdrawiam Panda.
 10. @joka.menas dziękuję, podziwiam za pozytywne myślenie bo mi troche jej brakuje... ale jestem i tak zadowolony puściłem kobitke wolno tak jak chciałem i powiem, że jest więcej roboty przy takim kwiatku niż przy trenowanym lst.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+