Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 100W | Candy Kush Express, Super Skunk


Recommended Posts

Spoko. Dzieki. Nawóz (flores) staram sie podawać co drugie podlanie, a cannanzym i boost co trzecie.

Właśnie dostały 3 litry wody + flores 18ml, cannanzym - 7ml, callmag - 6ml. Rozlane po 1,5 litra na sztuke. Nastepne podlewanie za 2-3 dni. Wtedy dostaną boost-a. Wszelkie uwagi do tego schematu mile widziane :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

51 minut temu, Plantator napisał:

Możesz podać jakieś microelementy jak Smaku prawi bo coś jaśnieją.

Pozdro?

prosiłbym o jakieś przykłady tych microelementów bo nie trybię. Myślałem że w tym terra flores są microelementy :)

Czy może być coś takiego?

http://www.e-green-garden.pl/mono-trance-mix-canna-komplet-mikroelementow-w-pl,3,810,1161

tylko zastanawia mnie po co jeśli na stronie Canna przy canna tera flores widnieje mniej więcej taki opis... " Terra Flores zawiera odpowiednie ilości wszystkich mikroelementów niezbędnych roślinom do prawidłowego kwitnienia."

Oświeccie mnie proszę... canna stosuję dopiero 2 raz

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To że są to dobrze ale z twoich roślin wynika że zbyt mało i podaj same micro ja w Aptusie mam coś takiego jak Folvic Blast i to jest cocktail mikroelementów w tej firmie. Oczywiście masz śladowe ilości w innych produktach ale jak potrzebuje dodać siarki ,żelaza, molibden czy innych micro to dodaje właśnie FB  . To że canna pisze że jest to oki ale spojż na rośline . Te mono jest idealne jet to koktail microelementów poczytaj jak i z czym to się je i podaj im.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzieki Ziom. Jak znajde to gdzieś blisko to jutro podjade kupic. Jak nie to zamowie... do środy powinno dojsc.

Ta panna po lewej to wigóle słabo kwitnie od początku. Ciągnie ją w górę tylko. Supr Skunik(po prawej) jeśli chodzi o pąki to ma juz 2x wieksze, a kwitnie ponad 2 tygodnie krócej

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+