Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 100W | Candy Kush Express, Super Skunk


Recommended Posts

Ok jak mówiłem tak robię. Zdjęcia kiepskiej jakości, ale nie chciałem ich wyciągać z lodówki więc muszą wystarczyć.

Ogólnie pani po lewiej, obstawiam że jest to Candy Kush wygląda troszkę mizernie. Dzisiaj dostała litra wody wraz z papu w postaci Terra Flores - 6ml, Cannanzym - 2,5ml, Boost - 3ml

Pani po prawej czyli Super Skunk wczoraj pokazał wkońcu kłaki i dziś dostał również litra wody z dodatkami

Terra Vega - 5ml, Cannanzym - 2,5ml, Boost - 2ml

Weszła mała poprawka w postaci kolejnej rury podłączonej do wlotu powietrza i wypuszczenie jej nad lodówkę z racji tej że sciana przy której plecami stoi lodówka jest scianą kominową, gdzie po drugiej jej stronie stoi piec i się w nim pali. Cała sciana jest ciepła a że wiadomo że ciepło ucieka do góry stąd taki pomysł :) Zyskałem tym samym 4 stopnie na plus w czasie nocy.

Warunki na dziś dzien.

Wilgotność około 30%

Temperatura w dzien około 25 stopni

Temperatura w nocy 17 stopni

Focisze...

large.IMG_0284.JPGlarge.IMG_0285.JPGlarge.IMG_0286.JPGlarge.IMG_0291.JPGlarge.IMG_20170126_181608.jpglarge.IMG_20170126_181614.jpglarge.IMG_20170126_181624.jpglarge.IMG_0288.JPG

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+