Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 100W | Candy Kush Express, Super Skunk


Recommended Posts

Witam załogę. Obiecałem Growloga więc jest. Nie do końca tak jak miało być ale coś tam rośnie.
Pestki do tej uprawy powyskubywałem z krzaczków z poprzednich upraw. Początkowo miał być sam super skunk, potem miał dojść candy kush express ale po paru dniach gdy nie wychodził na powierzchnie, dorzuciłem na wacik jeszcze jakiegoś no name. W końcu wyszło tak, ze są 3 rośliny jedna to super skunk, druga candy kush expres, a trzecia no name.

Problem w tym ze nie wiem ktora to candy a ktora no name :P Planuje przedzielić jedną taką samą donice w której siedzi skunk na pół i wsadzić je dwie i zobaczyć co będzie. Szkoda mi jedną wyrzucić a lodówa przystosowana tylko na dwie donice :P
Tak więc do rzeczy.

Nasiona:
1x super skunk
1x candy kush express
1x no name

Lampa:
HPS 100W

Czas oświetlenia:
weg - 18/6
flo -12/12

Ziemia:
Canna Terra Proffesional

Nawozy Canna:
Terra Vega
Terra Flores
PK 13/14
Cannazym
Rhizotonic
Canna Boost

Wentylacja:
Wentylator promieniowy + filtr węglowy na flo 150m3/h
2 mieszające wiatraki komputerowe 1x12cm 1x10cm (w pozniejszej fazie dojdzie jeszcze jeden)
wlot pasywny

Panie mają około tygodnia. Nie liczę im dni, zacznę dopiero po przełączeniu na flo ktore planuje max za 2 tygodnie.

 

large.DSCN4000.JPGlarge.DSCN4001.JPGlarge.DSCN4002.JPGlarge.DSCN4003.JPG

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Cieszę się że jest zainteresowanie :):elo:

Jutro 2 Marysie zostają przesadzone. Ciągle kminie czy dawać 2 w jednej donicy z przedziałką i ryzykować że będzie lipa, czy wylosować jedną, a drugą spisać na straty.

Proszę o wybranie opcji... ;):laugh:

a: zostają 3 z czego 2 w jednej donicy

b: rzut monetą, jedna wypada z zabawy a w lodówce zostają 2 :Facepalm:

Nawet jak wsadzę tylko jedną drugą będę trzymał do czasu gdy tylko będzie miejsce. Ziomek cos farmazonił ze poskłada podobną lodówke po świetach (mowi tak od ponad pół roku) więc przegraną pannę przekazał bym wtedy jemu.

Kolejny update po świetach.

Pozdro dla całej ekipy z Trawka.org

Źyczę wszystkim wesołych świąt, jak najwiekszych plonów i jak najmniejszych przypałów w nadciągającym kolejnym szybkim roku! :):harvest:

Szkoda że nie pomyślałem wcześniej o wysadzeniu jakiegoś krzaczka i zostawieniu go na wegu do świąt, co by móc ładnie bąbki zawiesić, a zapach by nie zabijał ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+