Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 100W | Candy Kush Express, Super Skunk


Recommended Posts

Scooby - nie mam pojęcia. Tak jak pisałem nie liczyłem dni wega. Zacznę liczyć jak przełącze na flo. Ale będzie cos około 2 tygodni a ta jedna co sama jest w donicy ma 4 dni więcej chyba.

Jak dolne odrosty wypuści troszkę jeszcze to w sobotę możne je ponaginam.a po weekendzie daje 12/12

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Smaku - oby tak do końca :)

Na szybko Update jeszcze w starym roku. Roślinki mają się dobrze. Jedna co stoi po lewej bliżej drzwi strzeliła w górę, ale pewnie dlatego że stoi pod oprawką żarówki i miała najmniej światła. Dzisiaj przeżyły pierwszą nockę z 12-to godzinnym oświetleniem. Chwilkę pewnie zejdzie zanim zaczną kwitnąć, a nie chce przesadzić w wegiem jak ostatnio z Criticalami, tym bardziej ze są teraz 3 sztuki, a lodówka mała :)

Po ostatnim podlewaniu z terra vega nie dostały jeszcze nic. Dzisiaj dostaną porządną dawkę h2o :)

Następny UP po pojawieniu się pierwszych kłaczków :)

Tak to wygląda dzisiaj...

 

large.DSCN4004.JPGlarge.DSCN4006.JPGlarge.DSCN4005.JPG

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Elo załoga.

Aktualizacja miała być po pierwszych kłakach, no ale każdy co chwile tak uaktualnia swoje growlogi to i ka nie będę gorszy B)

W lodówce prawie spokój. Poza jednym małym incydentem, kiedy to po podlewaniu i nie specjalnie staraniu się by nie oblewać liści (pośpiech) niechcący odłączył się wentylator wyciągowy. Gdy zajrzałem do lodówki 10 minut wyłączeniu się lampy, było jeszcze 44 st C :Facepalm: Parę liści tak jak by się poprzypalało. Poza tym ogólnie wszystko git. Podlewane co 4 dni na przemian nawóz z wodą (terra vega 8-10ml/2L h2o)

Średnie warunki panujące w lodówce w czasie 6ciu dni indukcji:

Dzień:

temperatura     22-24 st C

wilgotność        30-40%

Noc:

temperatura     13-15 st C

wilgotność        30-50%

Dzisiaj jedną z roślinek które rosną razem troszeczkę nagiąłem, gdyż koleżanka z poletka zniknęła w jej cieniu. W ciemno stawiam że ten badyl to candy kush express.

large.DSCN4017.JPGlarge.DSCN4016.JPGlarge.DSCN4020.JPGlarge.DSCN4019.JPGlarge.DSCN4021.JPGlarge.DSCN4022.JPGlarge.DSCN4023.JPG

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+