Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 100W | Candy Kush Express, Super Skunk


Recommended Posts

to hemoafrodyta kontroluj i obrywaj jajka jeśli będzie większy ich wysyp wyyjeb ja i ugotuj sobie masło.To ze pochermiła to znaczy że miała gen w sobie a te duże róznice temperatur między nocą a dniem mogły to wywołać.Tak właśnie wygląda jak się hermi pierw jest kobita i nagle jeb!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

19 minut temu, zasobnik napisał:

wyjmę je z lodówki

Jak to fajnie brzmi :D 

Jak sie pojawia jajca to zrobil bym jak mowiliscie: wywalil, zrobil maslo (szkoda na marnowanie) i dosypal ziemi (przynajmniej bedziesz mial 2 syte rosliny). Czekam na raport z 18-stej.

Edytowane przez joka.menas
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No i po zawodach. Wyrwałem ją dosypałem trochę ziemi i siedzą już tylko sobie dwie w lodóweczce. Przeglądnąłem ją trochę i znalazłem jeszcze kilka jajec więc nie będę motał się w ich obrywanie. Na pozostałych nie widać nic niepokojącego, może poza tym że ten super skunk za cholere nie chce pokazać włosów

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

38 minut temu, SmakMaroca999 napisał:

@zasobnik za wczesnie się poddałeś trzeba było choć z tydzień poczekać czasem hermienie zanika lub wywala pojedyńcze jajka i czesto takie rosliny odwdzięczaja się wiekszym plonem.Tydzień przeglądania i rwania jaj i materiał na masło tez lepszy.

Może tak. Lekko spanikowałem, gdyż pierwszy raz widziałem jajca u mojej kobitki ;)

Ale teraz patrząc, jak ta co została wygląda w porównaniu do tej co sama rosła od początku, to może i lepiej że już nic nie będzie jej przeszkadzać. Miernota delikatnie mówiąc ;):)

Jutro wieczorkiem dorzucę zdjęcia jak to wygląda bo aparat mi się rozładował :P

.Dzisiaj mija 20 dzien od przełączenia światła na 12/12, a super skunk nadal się zbiera i zbiera...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+