Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
thc-thc.com seedstockers.com grasspower.nl

Recommended Posts

large.IMG_20190203_172440.jpg.f8a1d73429a2b95b41b61319e176a7a3.jpg

Lampa: [weg] LED NAKED COB 60W, LED CREE X-TE 3000K, Phytolite [flo] dwie takie jak na weg - razem 120W

Wentylacja: [weg] Awenta System+ Silent, 4.4W, 100mm, 95m3/h, 26dB [flo] kanałowy, TT-100, 187m² z regulatorem, 33dB tłumiony, filtr 150m³/h

large.IMG_20190203_172250.jpg.ccf078f2c40fa8e4a8d2e7a18c73f4f6.jpg

Nasiona:

2 x MK-Ultra [G13 x OG Kush], T.H. Seeds

Auto MK-Ultra, [(G13 x OG Kush) x Ruderalis] T.H. Seeds

Super Skunk [Skunk #1 x Afgani], Holenderski Skun

Box: 0.36m²; 60x60x120

Podłoże: własna mieszanka

Nawozy: różne

Donice:12l

Dodatkowe info: [weg]szafa gra ciszej niż przeciętny pc [flo]20dB z odległości 3m jak szmer liści lub tykający zegarar, 13dB z odległości 3m jak oddychanie

Priorytety: sort do użytku medycznego (zwalczanie chronicznego bólu i poprawia stanu psychicznego z tym związanego)

Edited by Dzik
  • Upvote 3

Widzę niez£e druciarstwo w boxie masz przy ledzie i wentylatorze. Zupełnie jak u mnie :D

Leda sam sk£adałeś czy kupny?

Grube druty w boksie zawsze się przydają.

Led kupiłem od grower.com.pl

Może kupię jeszcze raz takiego samego albo coś innego. Najpierw chcę zobaczyć jak z tym będzie szafa grała.

Nie trzeba mi dużo palenia. Boxa mam w szafie. Na razie jest to bardzo dyskretne rozwiązanie.

Kiedyś jechałem na hps 250 i huczało jak z huty. Teraz wolę coś dyskretniejszego. Wiecie sami jak to jest i jakie manewry trzeba robić kiedy w domu są goście (tacy którzy nie są wtajemniczeni).

Wiem wiem jak to z ttmi manewrami :) No to powodzenia. Ciekaw jestem jak się led spisze.

Tydzień 1 🐗

large.IMG_20190220_053923.jpg.5760506b09dc0091f339a889d0117b5f.jpg

• Nowe pestki: 2x MK-Ultra (sezon) 1x Super Skunk (sezon) 1x MK-Ultra (auto)
  • W planach zakup LED taki sam jak wcześniej 60W (razem 120W) - będzie świecił kiedy rośliny podrosną.
  • W planach -szukam jak najlepszej wentylacji jeśli chodzi o głośność. (regulator obrotów, dobry wentylator, system, przewód wygluszony). Można podpowiadać.

MK-Ultra™ is named after the famous L.S.D. experiments in the 50's, this mostly Indica hybrid will truly hypnotize you. A cross of the legendary G-13 and LA's finest O.G. Kush, that produces very tight resin coated buds, with addictive qualities that cannot be underestimated. A piney flavor that lasts and lasts and a hypnotic high make MK-Ultra™ the ultimate head stash! 1st place winner at the 2003 Cannabis Cup and 2nd place in 2004 and many more victories since.

Edited by Dzik
  • Upvote 1

Wiesz, wentylator radialny typ MDF naprawdę spoko, stał mi za łóżkiem gdzie obok była głowa, wiec spełniał swoje ciche funkcje, do tego tłumik końcowy metalowy i przewody z wytłumieniem i boxa nie słychać nawet stojąc obok drzwi gdzie się znajduje. 

• Thanks 1

mam mały box 60x60 

najmniejszy wentylator radialny to: 250 m³/h, 70 W, 715.99 zł

zamiast niego może mógłbym wziąć wentylator kanałowy (i regulator żeby zmniejszyć wydajność):

"silent TD 250/100" 430.00 zł

bieg 1:  200 m³/h, 21W, 19dB

bieg 2:  250 m³/h, 27W, 24dB

różnica jest w cenie, w zużyciu prądu, oba ciche i wygłuszone

jeśli czyta ktoś kto się orientuje proszę o pomoc

Ja mam w boxie 0.5x0.8x1.8 zwykły wentylator kanałowy 125mm za 40-50zł i do tego regulator obrotów za 80-90 ventis. Cały veg i większośc kwitnienia chodzi skręcony na prawie minimalne obroty. Dopiero na koniec go trochę podkręcam i coś tam słychać, że w szafie szumi, ale to jak jesteś w tym samym pokoju. Z przedpokoju już nie słychać. Filtr mam prima klima 200-250m3 za 130pln. Na późnym flo się trochę przypycha przez wilgotność większą i dlatego muszę zwiększać obroty. Jak ten się zużyje to kupię 2 razy większy i powinien problem zniknąć, lub wyraźnie się zmniejszyć. A jeszcze jakbym wentyl zmienił na lepszy, to w ogóle. A mam najtańszy jaki był.

Ja bym kupił wentylator ze stałą prędkością obrotów taki za 200-300pln i do tego regulator obrotów z płynną regulacją i za 400 masz fajny zestaw, naprawdę cichy.

Tak to u mnie wygląda

large.went1.jpg.64b3fd09d76f78fb66b3067c93bc3302.jpglarge.went2.jpg.60972862f9e4f3b7d9f602e0d4b45eaa.jpg

Edited by Rysiu
  • Upvote 2

Posted (edited)

🐗 tydzień 2 

large.IMG_20190302_072645.jpg.5926201c6ed1ac94e84c9da25af1a9ba.jpg

Zauważcie jak mogą różnić się objawy problemów z korzeniami - w tym przypadku ziemiórki. Jedną roślina zmieniła kolor i karłowacieje, zwija liście w dół, druga jedynie podwinęła blaszki do góry.

Edited by Dzik
  • Upvote 1

Posted (edited)

lipa, ze juz tak wczesnie cie sie ziemiorki zadomowiliy, wszak nie sa jakies bardzo szkodliwe, jesli ziemia bedzie wystarczajaco wilgotna,  ale wkurwiaja mega :D

Edited by Gucio