Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 100W | Big Bud, Super Skunk, Amnesia


Recommended Posts

Witam przechwyciłem kolejną szafę zamontowałem do niej hps 100 w nie wiem za bardzo jak to rozegrać na forum. Rośliny nie będą przywiązane do konkretnego boxa , będą wędrować 1 miesiąc będą spędzać pod CFLem w biurkoboxie z innego wątku 2 miesiąc będą już kwitnąć pod hps 100 w aby ostatecznie trafić do ostatniego boxa z hps 250 w

oto najnowszy box z hps 100 w posiada on odbłyśnik z blachy do ciasta :) cięcia budżetowe niestety

nie posiada on także kondensatora mocy biernej upgrade w najbliższym czasie

wymiary to 40*45*120

Do niego właśnie trafią w najbliższym czasie 2 AK 48 podczas gdy do biurkoboxa trafią amnesia i superskuk od holenderski skun krytyka mile widziana :)

DSCF1744

DSCF1745

DSCF1748

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema:) Fajny projekt, ciekawe co dobrego wykrzesasz z tego skunka:) Miałem go w poprzednim podejściu, wrzuconego na 12/12 od pestki razem z pure ak. 2 ak, 2 super skunki od holenderskiegoskuna. Rosły łeb łeb, natomiast skunk się w pewnym momencie zatrzymał (20-30 cm wcześniej), a akacze dociągnęły do odbłyśnika:D Ak się bardziej krzaczyły, skunki rosły bardziej słupkowate. Moc kapitalna, mimo że nie pykałem w pełni dojrzałych. W mikrofali przyjemny zapach sosenek:D Chętnie bym do niego wrócił:) Ciekawe, ciekawe co wyrośnie... Amnesie możemy sobie porównywać, ale to już widziałeś:)

W kwestii krytyki. Nie wiem czy jako świeżakowi mi wypada, ale oczyma wyobraźni widzę taką akcję: zjarany przed spaniem żegnasz się  z pannami, dolewasz wody do nawilżacza, ustawiasz go tak że napiżdza w liścia, woda się skrapla i po liściu płynie w prawo na te kosteczki (no idealna wysokość) i nie pozostaje nic innego jak smarować po nowy korek:) Przypał jak z panną z lolkiem się do filmu układałeś. Ja bym potraktował taśmą B)

A tak poważnie to coś mało wentylatorów, ale pewnie dorzucisz.

Poza tym powodzonka i bacznie obserwuje :big-joint:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

temp i wilgotność ok :D:D tak jak powinno być No niestety Vito nie nakłonisz mnie nie wątpie w twoje kompetencje ale ten keramzyt mi jeszcze nigdy nie zaszkodził zdejmuje go zawsze po miesiącu jak roślina zasłania liśćmi glebę szczerze wierzę w to że te 2 cm gleby non stop suchej przez lampę nie pomoże więc nie przekonasz mnie :)

 

ps. mój kot jest po twojej stronie więc może kiedyś wstane a keramzytu nie będzie :P

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

niestety futrzak zaatakował moją uprawę z nienacka i zeżarł ukratkiem jedną amnesie niech to będzie przestrogą dla innych sierściuch za kare już nigdy nie dostanie keramzytu do zabawy na miejsce amnesi na wacie lądują 2*big bud od holenderski skun tym samym prosze modów o zmiane topica

 

jak myślicie big budy mają 7 dni straty możliwe jest to do nadrobienia

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+