Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 100W | Big Bud, Super Skunk, Amnesia


Recommended Posts

no i doczekały się przeprowadzki pod hps  w veg roomie było za mało miejsca na nie a nie chciało mi się robić LST skoro docelowym treningiem i tak będzie supercropping dostały nowe 5 litrowe domki i posiedzą sobie jeszcze jakieś 4 dni na vegu potem przełączę na 12/12

DSCF1974

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Bardzo ładne:) A te woreczki z karteczkami w środku chyba można na pamiętkę zostawiać, bo w ostatnim zamówieniu pestki od holenderskiego były w takiej ładnej, czarnej, papierowej saszeteczce jak od female seeds, natomiast np. gratisowy ak 47 (również od holenderskiego) w takiej...tubeczce jak od dinafem, przypiętej do tekturki. Pełna profeska, byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. No i jak widać rosną też super. Czekamy co dalej:)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

pokazały się preflowery od dziś liczę pierwszy dzień flo bardzo mi się podobają te 3 odmiany mocno się różnią od siebie super skunk jest taki masywny i ma grubą łodygę amnesia pompuje w główny szczyt a big bud krzaczy się fajnie na boki , od jutra dostaną terra flores

DSCF2004

super skunk

Bla

amnesia

DSCF2005

big bud

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+