Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
grower.com.pl vapefully.com panpestka.pl

Supreme

Grower
 • Content count

  442
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,838 profile views
 1. Nie dałem info, wyszło ok. 30g suchego. Ale później było lepiej...
 2. Dzięki chłopaki za dobre słowo! ;) @writer - od krawędzi do szczytu głównego, było z 40cm. ;) była naginana i łamana. ;)
 3. Dzień 56 Yo! Ostatni update przed kosą. Dzisiaj została wyciągnięta z inkubatora. Podobno to nie działa, ale zawsze tak robię, że daję roślinie ciemnię z dobę, dwie. Żeby tradycji było zadość, tak samo jest i tym razem. Pozbierała się generalnie całkiem szybko, pomimo bardzo słabego startu. Generalnie jestem zadowolony. Zdjęcie nie pokazuje wszystkich owoców, ale i tak się przyjemnie na nie patrzy. Dzięki już teraz, za zainteresowanie projektem, za radę w niektórych momentach. ;)Temat niech pozostanie jeszcze otwarty, będzie chyba jeszcze update po kosie.
 4. Supreme

  Pilzno jak tam?

  Gdziekolwiek nie byłem i jak się pytałeś murzyna o stuff, to nawet jak nie miał w samarce, to zaraz miał od kumpla zza rogu. Więc podbijaj do bambo. :D
 5. No było trochę zawiłości, ale jakoś poszło. Dzięki. Dzięki Drwal. Jeszcze kilka dni mają, może przybiorą jeszcze trochę masy.
 6. Supreme

  Uraz głowy a MJ

  Masz chyba głowę od zielska przepaloną. Nie od dzisiaj wiadomo, że zielsko podnosi tętno i ciśnienie. Jak Ci za dobrze i chcesz trochę się pobawić, może jakiś wylew krwi czy coś..., to pal śmiało.
 7. To fakt, zdjęcie aż tak tego nie oddaje, ale na żywo to te topy są bardzo soczyste, a główny - to już w ogóle poezja. Poza tym nawet jak jest przesuszona, to donica znacząco ciężka - wygląda obiecująco.
 8. Dzień 50 To już jeden z ostatnich updejtów, bo sukcesywnie dobijamy do końca tej przygody. Usuwając trochę liści, w miarę zapanowałem nad wilgotnością powietrza w boxie, aktualnie gdzieś ok. 65%. Żadnych oznak pleśni nie zaobserwowano .Od dzisiaj już tylko sama woda do finiszu, na kilka dni przed cięciem, wjedzie 5L wody i tyle, to będzie flush. Generalnie jestem zadowolony z rozwoju sytuacji, chociaż myślę, że gdyby ta pestka była w formie na 100%, to byłby większy potencjał dla tego projektu, ale suma sumarum - nie jest źle. O niedoborach PK już zapomniałem, nawóz zrobił robotę. Teraz jeszcze wywalanie liści co kolejne podlania i tyle. Jak uważacie, można jeszcze liczyć na popuchnięcie topów? Tricho coraz bardziej mleczne, na bursztyn nie czekam, bo towar sam w sobie mocny.
 9. Ok, ponawiając pytanie jeszcze raz. - " A co myślisz by robić tak - ziemia lightmix, bez wbijania biotabsów powiedzmy i dopiero reagować na brak azotu - gdyby ew, roślina go pokazała? Myślisz, że to byłaby optymalniejsza droga do kwitnienia i tym samym skrócenia czasu uprawy? "
 10. Z organików jaką firmę byś jeszcze polecał? A co myślisz by robić tak - ziemia lightmix, bez wbijania biotabsów powiedzmy i dopiero reagować na brak azotu - gdyby ew, roślina go pokazała? Myślisz, że to byłaby optymalniejsza droga do kwitnienia i tym samym skrócenia czasu uprawy?
 11. A Ty jaki mix gleby stosujesz i który byś polecał? Wbijałbyś biotabsy czy byś tego zaniechał?
 12. @SmakMaroca999 Czaję z tym azotem, ale ja jej stricte żadnego azotu nie zapodaje. Cały azot jaki dostała to to co było w tabsach biotabs i pewnie w tym płynie od biotabsu też był pewnie jakiś procent azotu, razem z P i K. Ten kolor co jest u mnie - jest ok, czy Twoim zdaniem liście powinny być jaśniejsze?
 13. Dzień 43 Ostatnie dwa podlania to był nawóz PK. Po pierwszej dawce deficyt postępował, więc zdecydowałem, że nie będzie przerwy na wodę, tylko dostanie dwa razy pod rząd PK. Dopiero po drugiej dawce PK deficyt przystopował i postępuje już w mniejszym stopniu. Dzisiaj powywalałem te wiatraki pożółke i "ponadpalane" przez deficyt, chociaż widać, że jeszcze zostały żółte liście, ale je zostawiłem, bo dzisiaj też był pierwszy dzień takiej zdecydowanej defoliacji, więc już nie chciałem przesadzać z obciążaniem rośliny. Dzisiaj wjechała czysta woda z pH na poziomie ~6, bo ostatnie mierzenie wody, która wypłynęła z doniczki, wskazywała pH7. - Co mnie trochę zdziwiło, bo woda zawsze regulowana przed podlaniem, w graniacach 6 - 6,5. Może ten nawóz PK pomieszał coś w glebie. Trichomy sprawdzone mikroskopem - przezroczyste - żadne zaskoczenie. Generalnie dostanie pewnie jeszcze z dwie dawki PK, defoliacja co 1-2 podlania. Tak, żeby w końcówce maksymalnie doświetlić topy.
 14. Jeżeli to nie wina lamp - za nisko, to na moje to wygląda jakby ją troche ten nawóz popalił. Aby na pewno trzymałeś się zaleceń producenta, co do ilości nawozu? a zaczęło wyskakiwać, bo jest głodna - nie tyle na fosfor co na potas.
×

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page and RODO