nasiona marihuany, nasiona konopi

Supreme

Grower
 • Content count

  441
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

About Supreme

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,318 profile views
 1. Dzięki chłopaki za dobre słowo! ;) @writer - od krawędzi do szczytu głównego, było z 40cm. ;) była naginana i łamana. ;)
 2. Dzień 56 Yo! Ostatni update przed kosą. Dzisiaj została wyciągnięta z inkubatora. Podobno to nie działa, ale zawsze tak robię, że daję roślinie ciemnię z dobę, dwie. Żeby tradycji było zadość, tak samo jest i tym razem. Pozbierała się generalnie całkiem szybko, pomimo bardzo słabego startu. Generalnie jestem zadowolony. Zdjęcie nie pokazuje wszystkich owoców, ale i tak się przyjemnie na nie patrzy. Dzięki już teraz, za zainteresowanie projektem, za radę w niektórych momentach. ;)Temat niech pozostanie jeszcze otwarty, będzie chyba jeszcze update po kosie.
 3. From the album auto diesel

 4. Gdziekolwiek nie byłem i jak się pytałeś murzyna o stuff, to nawet jak nie miał w samarce, to zaraz miał od kumpla zza rogu. Więc podbijaj do bambo. :D
 5. No było trochę zawiłości, ale jakoś poszło. Dzięki. Dzięki Drwal. Jeszcze kilka dni mają, może przybiorą jeszcze trochę masy.
 6. Masz chyba głowę od zielska przepaloną. Nie od dzisiaj wiadomo, że zielsko podnosi tętno i ciśnienie. Jak Ci za dobrze i chcesz trochę się pobawić, może jakiś wylew krwi czy coś..., to pal śmiało.
 7. To fakt, zdjęcie aż tak tego nie oddaje, ale na żywo to te topy są bardzo soczyste, a główny - to już w ogóle poezja. Poza tym nawet jak jest przesuszona, to donica znacząco ciężka - wygląda obiecująco.
 8. Dzień 50 To już jeden z ostatnich updejtów, bo sukcesywnie dobijamy do końca tej przygody. Usuwając trochę liści, w miarę zapanowałem nad wilgotnością powietrza w boxie, aktualnie gdzieś ok. 65%. Żadnych oznak pleśni nie zaobserwowano .Od dzisiaj już tylko sama woda do finiszu, na kilka dni przed cięciem, wjedzie 5L wody i tyle, to będzie flush. Generalnie jestem zadowolony z rozwoju sytuacji, chociaż myślę, że gdyby ta pestka była w formie na 100%, to byłby większy potencjał dla tego projektu, ale suma sumarum - nie jest źle. O niedoborach PK już zapomniałem, nawóz zrobił robotę. Teraz jeszcze wywalanie liści co kolejne podlania i tyle. Jak uważacie, można jeszcze liczyć na popuchnięcie topów? Tricho coraz bardziej mleczne, na bursztyn nie czekam, bo towar sam w sobie mocny.
 9. From the album auto diesel

 10. From the album auto diesel

 11. From the album auto diesel

 12. Ok, ponawiając pytanie jeszcze raz. - " A co myślisz by robić tak - ziemia lightmix, bez wbijania biotabsów powiedzmy i dopiero reagować na brak azotu - gdyby ew, roślina go pokazała? Myślisz, że to byłaby optymalniejsza droga do kwitnienia i tym samym skrócenia czasu uprawy? "
 13. Z organików jaką firmę byś jeszcze polecał? A co myślisz by robić tak - ziemia lightmix, bez wbijania biotabsów powiedzmy i dopiero reagować na brak azotu - gdyby ew, roślina go pokazała? Myślisz, że to byłaby optymalniejsza droga do kwitnienia i tym samym skrócenia czasu uprawy?
 14. A Ty jaki mix gleby stosujesz i który byś polecał? Wbijałbyś biotabsy czy byś tego zaniechał?
 15. @SmakMaroca999 Czaję z tym azotem, ale ja jej stricte żadnego azotu nie zapodaje. Cały azot jaki dostała to to co było w tabsach biotabs i pewnie w tym płynie od biotabsu też był pewnie jakiś procent azotu, razem z P i K. Ten kolor co jest u mnie - jest ok, czy Twoim zdaniem liście powinny być jaśniejsze?