Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 100W | Candy Kush Express, Super Skunk


Recommended Posts

Dzięki wszystkim za miłe słowo :) Również jestem z siebie dumny że w końcu idzie bez większych problemów :) Mam tylko nadzieję że przez te usychające listki przy szczytach nie wciśnie się znowu jakas plecha

@SmakMaroca999 jeszcze długa droga przedemną... jedna jaskółka wiosny nie czyni ...jak to mówią ;)

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

10 minut temu, Killerontheroad napisał:

Siema

Fajne topki :D Jak podlewasz cukrem to zioło później strzela jak kamień w zapalniczce :D według mnie nie warto.

 

ano widzisz... spotkałem się już kilka razy z takim przypadkiem i myslałęm ze jest to popryskane wodą z cukrem żeby lepiej się kleiło ( chwyt marketningowy) ale jeśli to od podlewania z melasą to chyba sobie ją daruje

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@zasobnik nie słuchaj osoby co pryskała cukrem rośliny ,melasa zawiera enzymy co poprawiają smak zioła i poprawia zywiczność i słodycz połowa upraw w USA a w szczególnosci organicznych stosuje melassę.A strzelał mu cukier jak sie skrystalizował po oprysku dobrze że plechy nie złapał po tym zabiegu.Większej bzdury nie słyszałem, widziałem na forum z USA jak gościu testował różne melassy na roślinach z jednej matki by wybrać taką która będzie pasowała później mu w smaku i opisywał że są różnice w smaku melas różnych producentów tak samo efekty jak rośliny reagują na dany produkt.
@Kiler..... nie piernicz takich głupot a do swoich to nie masz co porównywać jeszcze długa droga przed tobą by osiagnać choć 50% tego co tu będzie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+