Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Super Skunk od Sensi Seeds - Lumatek Zeus Pro 2.9 600W


Recommended Posts

Nie mam jakiegos okreslonego czasu . Widze ze sa gotowe to przelaczam . Zawsze mam na uwadze ze po przelaczeniu masz okolo ten tydzien max 2 dodatkowy indukcji podczas ktorwgo One sie pną w gore. Wiec tak mysle moze z 6 tygodni i przelacze . Zalezy jak beda sie rozwijac. 

1 godzinę temu, Pablo napisał:

Po przesadzeniu ile zamierzasz trzymać na wegetacji ? 

 

Edytowane przez Malutki195
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

3 godziny temu, carlos278 napisał:

Cześć kolego, muszę przyznać że zacnie się to czyta i piękna uprawa. Mam pytanie do ciebie, jak podlewałeś sadzonki ? co ile dni i ile ml na jednego kwiata ? Kupna woda ?

Woda z kranu . Sadzonki tylko pryskam i delikatnie podlewam co by wilgotno bylo . Ale zazwyczaj co 2-3 dzien . Wilgotnosc wysoko trzymam . 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

3 tydzien Weg 
Siemaneczko . Dzisiaj po przebudzeniu wzialem sie za przesadzanie dziewczyn do wiekszych doniczek . 
Tenperatura i wilgotnosc caly czas na tym samym poziomie . . Wiekszy nawilzacz sprawil sie dobrze . Zaoszczedza mi troszke czasu przy weekendowej pracy . Za tydzien poleci raz topping . Tydzien pozniej pewnie delikatne lst . I dzialamy . W tym tygodnoi jeszcze tylko calmag od Shoguna a w przyszlym juz dorzuce Bio Grow i Acti Vere od Biobizz 🙂 

641BEE47-321E-4F93-8D9C-03A6DA88CB1E.jpeg

  • Like 2
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

27 Dzien Wega . 
Wilgotnosc i temperatura bez zmian . 
-26-30 °C

-60-80%

-Swiatlo dalej na 18/6 
do tego momentu leciala tylko woda z Calmagiem . Od nastepnego razu wrzuce bio grow z acti vera od Biobizz 😄 

Poszedl Topping . Na 2 roslinkach Fimming 

Zobaczymy jak pojda przez tydzien . Rozwazam podkrecenie lampy z 25 na 50%

 

 

49862DEF-6817-4800-8BDB-9EC3F86E223A.jpeg

Edytowane przez Malutki195
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 3 tygodnie później...
W dniu 13.10.2022 o 23:28, MrSmokeWeed napisał:

Witam, myślę że światło śmiało możesz dać już na minimum 50% mocy, rośliny zaraz miesiąc na wegu więc swoje potrzebują przyjąc, coś słabo się krzaczą i to chyba wina tego. Pozdro z fartem:big-joint:

Slicznie dziekuje za porade . Swiatlo podkrecone :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+