Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Super Skunk od Sensi Seeds - Lumatek Zeus Pro 2.9 600W


Recommended Posts

7 godzin temu, Toksyna napisał:

Pięknie i zdrowo. Co to za zawody?

Nie chce zdradzac bo mam tam w nicku moje imie i zdjecie . Ale jest to Soil , hydro i cocos . Ja biore udzial tylko w soil . Dam znac napewno czy wygralem 😄 fajnie sie sprawdzic mimo wzzystko . Ogolnie rzecz biorac ludzie robia z Growingu jakas czarna magie . Sprawdzanie ph itd . Ja sprawdzam ph raz po przeprowadzce. Jak jest ok to leje tylko z kranu . Nie odpierdalam jakiejs maniany kupowaniem wody w butelkach . Nawozy z topki biore ale tez robie konkretny research . O roslinach duzo wiem ale na biezaco sie ucze a nie kurwa czytam encyklopedie o pomidorach . Ogolnie rzecz biorac nie slucham nikogo procz jednej osoby . A forum traktuje mniej jako przewodnie a wiecej jako pamietnik i dobre porady . Bo tak naprawde co Grower to inna szkola .

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

10 godzin temu, Malutki195 napisał:

Warto zainwestowac . Tylko ze to duze . I ciezkie . Ale za to wyniki 

Właśnie pamietam ze z tym był problem, jedynie co mi się zmieści to chyba 230W ale ledwo ledwo i tak 😄

Ale patrząc jak rachunki mi rosną to czasem się cieszę ze jednak 100W 😄

na przedostatnim zdjęciu wydaje się jakby była roznica trochę w wysokości rosiek, nie myślałeś by coś podstawić pod nie by równy dywan był? Czy donice za ciężkie 😄

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W dniu 29.11.2022 o 09:36, AligatorOzi napisał:

Właśnie pamietam ze z tym był problem, jedynie co mi się zmieści to chyba 230W ale ledwo ledwo i tak 😄

Ale patrząc jak rachunki mi rosną to czasem się cieszę ze jednak 100W 😄

na przedostatnim zdjęciu wydaje się jakby była roznica trochę w wysokości rosiek, nie myślałeś by coś podstawić pod nie by równy dywan był? Czy donice za ciężkie 😄

Nic nie podstawiam . Niech rosna jak chca . Przestawilem tylko wyzsze do tylu nizsze do przodu i bedzie cacy 

Zaczynaja puchnac 

temperatura okolo 27-32 

wilgotnowc 40-60 

BF73C3F2-0D69-45A1-997F-8002A8A01C82.jpeg

2E789351-BF0F-4D20-855B-23DA3536308B.jpeg

  • Like 2
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+