Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Zestaw ECO DS120-600W POMOCY!


kosa0305

Recommended Posts

Witam wszystkich grupowiczów. 

Jestem zainteresowany kupnem growboxa. A z racji tego, że jestem początkującym gościem dlatego napisałem posta tutaj, gdzie mogę zaczerpnąć fachowej opinii.

 

Co sądzicie na temat gotowego zestawu  ECO DS120-600W :

https://www.growbox.pl/product-pol-852-Zestaw-ECO-DS120-600W.html

Mam pytanie czy zestaw będzie wymagała czegoś więcej? 

Ile taki zestaw może pomieścić roślinek jednocześnie? Mam na oku kilka odmian ale chętnie wysłucham Waszej opinii. A oto przykłady:

AMNESIA HAZE https://thc-thc.pl/produkt/amnesia-haze-feminizowane/

CRITICAL KUSH https://nasiona-marihuany.info/indoor/1302-critical-kush.html#/opakowanie-1_nasiono

WHITE KUSH https://nasiona-marihuany.info/indoor/42-advanced-seeds-white-kush.html#/opakowanie-1_nasiono

czy to jest dobry dobór nasion jeżęli chodzi o zadowalające plony plus jakośc na jakiej mi też zależy? 

Ile jednocześnie tych nasionek mogę wyhodować w jednym growboxie? I czy mogę rózne odmiany w tym konkretnym boxie uprawiać jednocześnie??

Dzięki i pozdro !!! :DD

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ten zestaw powinien dać rade ,ale musisz wiedzieć ,że są tam rzeczy raczej bez jakiegoś szału. Tanio i dobrze.  

Box ma 185cm wysokości. Jest lato, trudno mi powiedzieć bo nie wiem gdzie box bedzie stał,ale licz sie raczej z wyższą temperaturą. Chyba ,że w pomieszczeniu ( gdzie stać będzie box) jest latem chłodniej ( piwnica , klimatyzowane pomieszczenie. 

Ja bym raczej brał odmiany ( mogą być różne)ale o tym samym czasie kwitnienia i wielkości. Brałbym niskie odmiany. Np. amnesia haze raczej będzie miała ponad 1 metr ,do niej  jak dołożysz white kush co rośnie do około 80 cm  to bedzie nierówno i amnesie dostaną więcej lumenów a kushe mniej itd...

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

box raczej będzie stał na strychu. Mieszkam w anglii to tu z pogodą różnie. Tak jak napisałem interesuje mnie ilość krzewów które mogę tam wsadzić jednorazowo ?

Chciałbym ja na pierwszy raz postarać się o jak najlepsze traktowanie roślinek. Od dwóch dni czytam na ten temat ? no i przyzwoite plony ?

Jakie odmiany byś polecił do tego boxa by plony były obfite :P

Przykładowo jakbym chciał 10 ziarenek tam wrzucić jednej odmiany . Przykładowo kush da rade w tym tyle ogarnąć??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Na start przygody będzie dobry, ale jak kolega wyżej wspomniał, wysokość mogła by być 2m a nie 185.

Masz dział odmiany, tam jest podpięty temat o rodzinach konopi, wszelkie Haze'y rosną wysokie więc tą genetykę sobie odpuść. 

Na pewno niska genetyka (jak byś musiał zostać przy tym niższym boxie) to rodzina skunk'a jest niska i szybka. 

 

Na pewno nie kupuj automatów, to dobre jest tylko na outdoor.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Spoko box. W sumie wszystko jest w zestawie. Jak się okaże, że masz rękę i ciwrpliwość do roślin, to zbierzesz sporo zioła. Jak nie, to choćby była tam najlepsza lampa i nawozy i filtr to może być słabo. 

A rośl8n to i 20 możesz tam wcisnąć. Ja bym dał tylko 9, żeby miała każda sporo miejsca na rozrastanie się.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hej,

dodam od siebie, tak jak Rysiu mowi, proponuje Ci 9szt na ta powieszchnie, donice airpoty - polecam 11-15l. Co do namiotu Ja tez mam 120x120 ale wysokosc 200m - i radze ci isc w ta strone, -  mialem juz problem  jak panie wystrzelily do gory to musialem je lamac bo z namiotu chcialy wychodzic:) lepiej miec zapas , a i wiecej powietrza w namiocie, mniej duszno :) Reszta jest ok, jak na poczatek . 

koniecznie jakis nawilzacz powietrza na faze wegetacyjna !!!

 

Jak bys chcial kompletowac sprzet , to mam troche rzeczy ktore moga Cie zainteresowac, ja tez w UK wiec z wysylka nie bedzie problemow :) - tak na marginesie !

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+