Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Jak podnieść temperaturę w boxie


Dextor

Recommended Posts

Witam, 

Mam problem z temperaturą i wilgotnośicą w boxie (60x60170) kiedy lampa jest wyłączona, wtedy temperatura spada do 12-16 stopni (jakiejś tragedii nie ma) a wilgotność do 80% !! Box stoi w pokoju którego raczej nie jestem wstanie ogrzać. Kupiłerm żel krzemienkowy 100g przyjdzie w przyszłym tygodniu może pomoże z wilgotnością ale i tak chciałbym podnieść trochę temperaturę przed kwitnieniem. Zastanawiam się nad mata grzewczą albo kablem grzewczym, i tu się zaczynają schody? co lepsze ? może jest tu ktoś z doświadczeniami w tym temacie. Osobiście skłaniam się do zakupu kabla grzewczego i przykleić go na ścinkach  na wysokości doniczek, 2,5m (38W) kabla starczy czy to za krótki i za mała moc ? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ladowarki ktore masz od wiatraczkow moga miec duzo ciepla, skieruj ja przy wlocie do boxa. Ja mialem 90% wilgotnosci na wegu w nocy :). Moze tez zastanow sie nad ususzaczem powietrza on tez wytwarza cieplo ( a na flo moze sie przyda, zalezy czy bedziesz w stanie zapanowac na wilgocia na flo jesli tak to szukaj innego sposobu na ogrzanie)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+