Skocz do zawartości
thc-thc

grower

PCBOX! Pomocnych zapraszam ;)


Osfalt

Recommended Posts

Witam wszystkich !  :zen:

 

Dzis wpadlem na pomysl zeby zrobic pcboxa , posiadam obudowe od komputera 52x20x45h! I mam co do tego pare pytan ;)

 

1.Czy 3 wiatraczki od komputera spelnia swoja role , mianowicie jeden na dole wdmuchujacy , na gorze wciagajacy i na srodku ten aby mieszal powietrze :)

 

2. Jakie naswietlenie uzyc aby moje roslinki nie mialy za goraco , na kalkulatorze wyszlo mi 5000 lumenow ;)

 

3. Jakie nawozy na veg i jakie na flo ;) i jakie nawozy na jaka pore ;)

 

4.Czy oplaca sie wkladac 2 rosliny w 2 donice po 4 litra czy raczej nie?? Sugestie mile widziane :D

 

5.Czy do pcboxa oplaca sie wrzucac nasiona femenizowane czy tylko AF?

 

6. i prosze o jakies odmiany ktore wybaczaja duzo bledow poniewaz to moja 1 uprawa ;)

 

7. I pytania jaki trening trzeba robic w pcboxie dla AF tylko LST?

 

Pozdrawiam z Buchem ! PEACE  :trawka:

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

3 wystarczą. Box o parę cm większy w każdą stronę niż u mnie, a u siebie mam HPS'a 70W, można też świetlówki, ale z HPS będziesz ostatecznie pewnie bardziej zadowolony :). Z nawozów np.try pack z biobizza na indoor. Ad 4. Dlaczego ma się nie opłacać, jakbyś chciał inaczej? Ad 5. Zabierz się pierwsze za lekturę, a nie za składanie boxa. Ad 6 To raczej coś nie auto.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mi jakoś nie popalił, poza tym wcale nie będzie mniej ciepła dawał ten CFL. Jest ono rozłożone po prostu na większej powierzchni, a przy HPS skupione bardziej w jednym punkcie, i to daje takie wrażenie. Energia pobierana przez żarówki musi być na coś zamieniona, nic z przyrodzie nie ginie :). Właściwie HPS o takiej samej mocy jak CFL powinien dawać nawet mniej ciepła, bo więcej energii idzie na światło.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+