Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Kilka pytań - początkujący


deepandprofound

Recommended Posts

 

MH na grow i HPS na flow

Niekoniecznie, MH stosuje się dla klonów jak i roślin matek, przy 2 tygodniowym wegu nie opłaca się jej kupować, bierz tylko jedną a z wyższej półki :) 

Lepsza dual czy zwykła to trudno mi powiedzieć, używałem Lumateka (dual), teraz mam Philipsa Green Power i ciężko stwierdzić, pod obydwiema fajnie rosną :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Niekoniecznie, MH stosuje się dla klonów jak i roślin matek, przy 2 tygodniowym wegu nie opłaca się jej kupować, bierz tylko jedną a z wyższej półki :)

Lepsza dual czy zwykła to trudno mi powiedzieć, używałem Lumateka (dual), teraz mam Philipsa Green Power i ciężko stwierdzić, pod obydwiema fajnie rosną :)

 

Tylko czy jak będzie dual 250W to ta moc przypadkiem nie bedzie sie dzieliła przez 2 ( mam na myśli 125W na zimną barwę światła i 125W na ciepłą barwę światła. Tak napisał mi Vito odnośnie CFL 300W dualspectrum którą posiadam).

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Albo mam jeszcze inną opcje, bo mam szafke 60x60, wysoka na 100. Jest ona biała błyszcząca, tam dał lampe CFL DUAL o taką np.

 

http://allegro.pl/lampa-zarowka-cfl-300w-dual-zamiennik-hps-450w-i5023004257.html

 

To jaki bym musiał mieć wiatrak, zależy mi żeby to było jak najbardziej ciche i czy opłaca się oklejać mylarem.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ale chodzi o to, że wiatrak mogę dać słabszy, i teraz pytanie, czy taki wiatrak jak do PC się nada? Czy za mało wydajny, mowa o takim 80mm. A już wcześniej pisałem, że nie zależy mi na dużym plonie, tylko żeby kobita się nie skminiła, bo będzie afera :D A taki boxik niepozorny będzie se stał, obok chodzi zamrażarka, także nie będzie wiedziała co tam buczy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+