Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
grower.com.pl biotabs.nl GROWSHOP HEMP.PL

kosa0305

Użytkownik
 • Content Count

  118
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ok i tego topmaxa razem z bloomem i pk rozumiem?
 2. Witam @Judaista Ze względu na to że wszystko przebiega zgodnie z planem, nie wrzucałem fotek co 2 dni :P ogólnie sprawa wygląda tak, że w niedziele bedą żniwa na AUTOMATACH. Po za jedną roślinką wszystkie już maja ok. 80 procent brązowych włosków na szczytach. Jak przeprowadzić ten zabieg...? Trymować od razu po ścięciu..? Jak powienień wyglądać proces suszenia..? Zapoznałem się z tym wcześniej, ale chciałbym usłyszeć to od Ciebie. Natomiast 10 roślinek regularnych rosną pięknie... Stosuje do drugie podlewanie nawozy BLOOM I PK. Wg Twoich zaleceń. Drzewa wystrzeliły i nie które mają 1.7m. Zamieszczam kilka fotek. POzdrawiam
 3. Witam Was @Judaista wywaliłem te liście o których mowa była . Zostawiam kilka fotek. Za 2 tygodnie myślę, że będą żniwa. 50% włosków już jest brązowe.
 4. @Judaista Wszystkie zolte usunac tak? Do regularnych zakupilem blooma. Bedzie z Nimi rowniez taki problem jak z tymi automaty? Pytam za wczasu by zaregowac wczesniej kolego.
 5. @Judaista też właśnie w ten sposób pomyślałem. Dlatego też zapytałem. Dodaje nowe fotki. Martwi mnie jedno. jedna z roślin ma wszystkie zółte liście i nawet te topkach zaczynają być zółte. Zaczałęm nawozić tak jak mówiłeś co drugi dzień. Na zdjęciach nie bedzie dobrze tego widać bo akurat były lampy włączone. Ale sa blado zółte. Czy wszystko ok..? Chodzi mi o te zdjęcie. 90 procent liści sa zółte. Koncówki malutkich liści wokól topów sa zółte Tu lepiej widać... ale to zdjęcie jest sprzed paru dni. Pojawiło się wiecej zółtych liści. Czy to oznaka niedoboru nawozów..? I substancje odżywcze pobierane sa z liści..?
 6. @Judaista czytam o ostatnich dniach kwitnienia. I napisano tam ze w kilku ostatnich tygodniach nalezy zredukowac nawozenie a nawet zaprzestac. Czy to prawda?
 7. @Judaista i to kolego lac razem z Pk? Czy tylko blooma juz bez pk?
 8. coś takiego ..?
 9. @Judaista Top MAXX i PK ładować? To posiadam A co z tymi które dopiero topy pokazują..?? ładować już nawozy..? czy jeszcze sama woda...?
 10. @Judaista w okresie wegetatywnym były włożone w glebe BIOTABSY. Były włożone tylko raz wiecej razy juz nie wkładałem w ziemie. Co robić teraz by zredukować te niedobory ..?
 11. Usuwac je z doniczek ? Jak opadna?
 12. Dzień Dobry @Judaista wykonałem cykl 5 podlań bez nawozów i rośliny spuchły bardziej, mam na myśli topy. na jednej nadal jest coś nie tak. końcówki liści są spalone. Wykonałem test PH wody która wypłyneła z doniczki. Wynik to 6.0. Topy słabą się rozwiją. martwią mnie te kolory liści. Natomiast 10 roślinek regularnych zaczynają zakwitać. Albo się mylę. Dolne partie liści obumierają. Co powinien teraz zrobić ?? Dodam że mam PK i TOPMAXX. zostawiam kilka zdjęć.
 13. WIęc tak... ogólnie od początku w ziemi były albo nadal są BIOTABSY. Zostały włożone na początku i wiecęj razy nie wkładałem. odkąd zaczeły kwitnąć podlewam Je wodą z PK i TOPMAXEM. I to wszystko. Cos dodać..? Czy widziałeś na zdjęciu te końcówki liści? Tutaj trochę widać.
 14. Witam Serdecznie długo mnie nie było ... przeprowadzki jak ja to kocham. Ale przejdźmy do sedna. Zauważyłem, że na liściach u nie których roślnek zaczęły się pojawiać ciemne koncówki liści. Czy to oznacza niedobór azotu? Może przenawożenie? nawoziłem co drugi dzień ale wyczytałem że powinno się robić to co drugi proces podlewania. Wczoraj podlałem samą wodą w celu przepłukania ziemi. PH wody którą podlewam wynosi 6.7. Więc woda jest dobra. Warunki w namiotach też ... Zauważyłem również że niektóre drzewka tak jakby się zatrzymały w rozwoju. Topki nie puchną... 10 Odmian regularnych nadal nie puściły topów mimo że fotoperiod został przelączony 3 dni temu... na 12/12 Tu taj mam kilka zdjęć które obrazują stan roślinek.
 15. @Judaista Tak te 10 to feminizowane pelnosezonowe critical A kolejne 7 sa feminizowane automaty
×

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+