Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
grower.com.pl biotabs.nl GROWSHOP HEMP.PL

Zezima

Completed growlog
 • Content Count

  418
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Sport, Natura, FL studio

Recent Profile Visitors

888 profile views
 1. Dzisiaj kolej na ścięcie ostatniej roślinki, wyglada i pachnie najlepiej ze wszystkich i w tym momencie jest też najstarsza. Co do Super Skunka to spodziewałem się plonów trochę szybciej ale możliwe że to nieumiejętne naginanie krzaków i brak czasu na zajmowanie sie nimi też się przyczyniły do tego że czas uprawy był dłuższy. Wyszło po około 30g z roślinki wiec jestem całkiem zadowolony. W mocy jest zadowalające, nie gryzie po gardzielku i nawet ciekawie zaczęło smakować po 3 tygodniach curringu. Ogólnie uprawe oceniam na 4/10 z racji braku czasu i własnego zaniedbania roślin. Ale już teraz leci następna uprawa, tym razem pierwszy raz w kokosie, będe uczył się używać nowego medium jak i zamierzam więcej czasu poświęcić panią. Dzień 111 (96 flo)
 2. W holandi, za 50 euro się udało wychaczyć 😏 Dwie już śćiete się kurują w słoiku. Trochę spaliłem już, moc jest zadowalająca a smak musi jeszcze dojść. Niedługo ścinam ostatnią. Dzień 103 (88 flo) Edit: Po 2 tygodniach suszenia z dwóch roślin wyszło 60g czyli około 30g z jednej. Z ostatniej zdaje się że wyjdzie jeszcze więcej. Palonko powoli nabiera aromatu i jest dość mocne.
 3. Dzień 102 (75 flo) - Ścinka najstarszych plant 1 plant 2
 4. No burdel jest niestety troche zaniedbalem i za pozno lst ale wazne ze rosna. Ta roslinke juz scialem co mowicie i nie widzialem plechy. Zobacze jeszzcze dokladniej w srodku ale raczej nie ma.
 5. Przed ścinką: Dzień 99 i 87 (72 flo)
 6. Zezima

  Durban Poison

 7. Topki ładne, ale niestety za późno zrobione LST przez co panie nie wygladają zbyt ciekawie i troche mniejszy plon będzie zdaje się. Ale ważne że coś będzie i to organiczne coś.
 8. Przed ścinką, wyglada na to że będzie ładne organiczne palonko, jednak niezbyt wiele. Dzien 93 i 81 (66 flo)
 9. Panie dojrzewają sobie ładnie. Troche smierdzą ale nie przesadnie. Ogólnie to bez filtra daje radę i jakoś strasznie nie śmierdzi. Dzien 86 i 74 (59 flo)
 10. Dziś zapach wydaje się być bardziej intensywny. Zastanawiam się nad podłáczeniem filtra. Panie ładnie puchná. Topy sá ładnie zbite. Wilgotność dochodzi do 60% niestety. 81 i 69 (54 flo)
 11. Może masz rację, jeszcze wszystkie włoski są białe. Zdaje się że jeszcze 2 tyg max.
 12. Panie dostały jednak jeszcze jedną dawkę nawozów biologicznych. Puchną ładnie aż łodygi się uginają. Myślę że jeszcze z 10 dni dla najstarszych. Dzień 77 i 65 (50 flo)
 13. Filtr dalej odłaczony, prawie nic nie czuć. Jedynie jak się otworzy namiot i zbliży so roślin to delikatnie czuć. Czekam na mleczne trichomy. Właśnie doszły nasiona i zapowiada się ciekawa następna uprawa. 2 x Durban Poison i 2x Cheese (super fast flowering). Na sama myśl ślinka mi leci.
 14. Zdecydowalem jednak że już nie podleje nawozami najstarszych. Dzień 74 i 62 (47 flo)
×

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+