Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Skunki i Criticale 1.35m2,Led 500W.


Recommended Posts

Ładne krzaki. Jak zawsze. Takie jajka to mi się ostatnio na moim orange bud zaczęły pokazywać po prze£ączeniu. Razem z włoskami. Zacząłem te jajka obrywać i wkońcu oberwałem wszystkie. Zostały same włoski. Ciekaw jestem jak to dalej teraz będzie. Czy one się znowu pojawią czy nie?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Powiem Ci że elegancko 🙂 pamiętasz ile dokładnie minęło czasu od cięcia klona do takich korzonków ? 

Jajeczka ładne, gdy będą gotowe będą się otwierać, wystarczy puknąć w roślinę i zobaczysz jak pyłek leci...

Do pylenia polecam używać zawsze świeżo z krzaka, są opisy jak przechowywać pyłek ale zauważyłem że jakakolwiek próba przechowania kończy się tym że większość pyłku jest lipna, ale to może tylko moje złe doświadczenia...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 godzinę temu, Vito napisał:

Powiem Ci że elegancko 🙂 pamiętasz ile dokładnie minęło czasu od cięcia klona do takich korzonków ? 

Jajeczka ładne, gdy będą gotowe będą się otwierać, wystarczy puknąć w roślinę i zobaczysz jak pyłek leci...

Do pylenia polecam używać zawsze świeżo z krzaka, są opisy jak przechowywać pyłek ale zauważyłem że jakakolwiek próba przechowania kończy się tym że większość pyłku jest lipna, ale to może tylko moje złe doświadczenia...

Dwa tyg. Po cieciu klonow jak zajrzalem do pudelka to byly juz wszystkie takie mocno ukorzenione jak na tym zdjeciu takze mysle ze okolo 10dni juz zaczely przebijac. Pylku nie bede zbieral tylko zaczne pukac w te jajca niech zapyla wszystko co tam w srodku

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam brygade rosliny zostaly przesadzone do docelowych niestety na nowa bude musze jeszcze poczekac chwile wiec lecimy tak 14szt.w 3litowych na biotabs i blumaty, reszta 6litrowe i mineralne remo nutrients. Doszly tez kloniki 4szt.purple majik i jeden lila cookies. Wiekszosc ciachnieta nad drugim pietrem reszta jeszcze czeka mam nadzieje ze pomieszcze lampy leca na 190watt.pozdrawiam

IMG_20190925_125426.jpg

IMG_20190925_090740.jpg

  • Like 1
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+