Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Blue Widow & Gorilla Zkittlez & Critical+2.0/ Cob 500 watt./1.35m2+Gorilla (Dinafem) Led330watt/1.08m2


Recommended Posts

Jeśli chodzi o GZ to w sumie jestem na koncu flo i powiem wam że ta odmiana to badyl haha mam 5 szczytów w sumie a nie robiłem nic z nią. Wszystkie zaczynaja się u nasady i same wyrównały się z głownym, odnóg praktycznie zero... to co było poobcinałem bo widziałem że z tego nic nie bedzie. Moje Pheno raczej nie jest plenne aczkolwiek zapach żywicy wali tymi cukierkami skittles na kilometr, i nie jest to podświadome bo wiem że to Zkittlez tylko faktycznie tak jest.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

bardzo ładnie to wygląda 🙂 zdrowe panienki ❤️ powodzenia i będziemy na pewno śledzić. Ciekawe czy zkittlez i blue widow dorówna criticalowi 2.0 - na pewno nie będzie lekko pod kątem plonu - trzymamy kciuki, ale w kwestii smaku/zapachu myślę, że będzie lepiej 🙂

pozdro!

Edytowane przez panpestka.pl
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W dniu 4.01.2020 o 21:39, maurycy napisał:

@bortek ile ty masz kwadratów na raz? A pan pestka to nie czasem Vita twór dobrze kojarzę? Powodzenia

Hej, nie wiem kto to Vito ale my nie robimy sami tych pestek 😉  robią nam na zamówienie. Kupujemy je luzem dlatego jest taniej. Tak czy siak rozdajemy ich dużo bo geny jak widać po fotorelacjach bronią się same 😉

pozdro

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+