Jump to content
Aby oglądać GrowLogi i zdjęcia z działów InDoor oraz OutDoor galerii musisz się zalogować ! ×
nasiona marihuany, nasiona konopi
marihuana
GanjaFarmer
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

PaRablY

User
 • Content Count

  69
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

PaRablY last won the day on November 24 2020

PaRablY had the most liked content!

Community Reputation

28

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. brałem nie raz od nich i jazz spoczko, dawał mi efekty psychoaktywne jakims cudem ..
 2. Zawsze mozesz z tej trawy wysokiej robić MDMA (ekstrakcja , np acetonem) lub z kory jakiegoś tam gatunku. Na forum jest poradnik. Lub Szałwia Wieszcza ale też ekstrakt trzeba robić i Wieszcza juz legalna nie jest.
 3. @GrowLike!jest sporo stronek , najczęściej z NL wysyłają albo z Czech .https://www.magic-mushrooms-shop.com/en/magic-mushroom-grow-kits.html
 4. sporo wachluj i trzymaj je w zaciemnionym miejscu bez bezpośredniego kontaktu ze słońcem (min 15 min dziennie zeby jakies minimalne swiatlo mialy nawet dioda da rade ) i jak wyjdą juz piny czyli male grzybki to nie pryskaj po nich tylko woda bo ci zabortuja i pojdzie do kosza . Spryskuj scianki baga zeby grzybnia nie wysychala pozdro i z fartem !
 5. folie amelinową możesz dać na luzie, nawet jeżeli piekarnik przesiąknie zapachem to płyn do naczyń gąbka i po robocie.
 6. może opadają od wilgoci ?
 7. jeżeli przesuszysz mocno glebe wszystkie pożyteczne bakterie poumierają ale można zawsze później podlać biohumusem z dodatkiem jakiejś gnojówki np z pokrzyw. Tylko nie wiem jak na tę Saharę zareagują panny.
 8. Siemanko, tak jak w tytule, potrzebuję kupić za nie duże pieniądze radiator min 55mx200mm najlepiej z wiatraczkiem 😄 co do ceny na pewno się dogadamy pozdro i wysokich lotów !
 9. Witam , czy żarówka CFL phytolite DUAL 250W o barwie światła 2100K nadałaby się na przestrzeń 0.35m2 na całą uprawę max 2 roślin ?
 10. @Judaista A pana zdaniem będzie taki z barwą 3500K odpowiedni ? 😄
 11. Witam , czy taki led mógłby być dobry do całego cyklu MJ ? chodzi mi o 18/6 i 12/12. Link: https://www.shop.hurt-mix.com.pl/diody-led-i-moduly-cob/546-189-dioda-led-moduł-cob-100w-ciepłazimna-do-halogena-.html#/34,barwa-światła,biała-ciepła-3000k
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+