Skocz do zawartości
thc-thc

grower

LED 120W | mk-ultra, auto mk-ultra, super skunk


Recommended Posts

Witam. 

Jeśli ten filtr prima klima  jest z obudowy stalowej. 

To śmiało możesz go regenerować w piekarniku. 

 

Tzn piekarnik rozkrecasz na MAX. 

Wkładasz filtr. 

Wypiekasz go do momentu aż przestanie wydobywać się zapach z piekarnika. 

 

Filtr wstępny do pralki. 

 

I na koniec cieszysz się  filtrem kolejne długie miesiące. 

Pozdro. 

Edytowane przez Krystek1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Triskele do każdego medium ci wejdą pod warunkiem że to ziemia i składniki bio. Nie kupuję gotowych bo sam sobie mieszam lepsze.

 

@gigit obsypałem kiedyś kwarcowym ostrym białym ze sklepu zoologicznego i obserwowałem jak skubane szkodniki się przez niego bez problemu przeciskały

gallery_40794_1467_788166.jpg

 

Mam środki chemiczne ale nie stosuję. Trzeba je używać w o wiele większym stężeniu niż na inne owady a i tak są mało skuteczne.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

22 godziny temu, Dzik napisał:

obsypałem kiedyś kwarcowym ostrym białym ze sklepu zoologicznego i obserwowałem jak skubane szkodniki się przez niego bez problemu przeciskały

Widocznie nie wystarczająca warstwa, poza tym jeżeli wychodzą to nie ma większego znaczenia, najważniejsze żeby nie miały możliwości składania jaj w ziemi. Przerywasz tym cykl rozwojowy, a te co wyłażą to albo żółty lep albo "muchozol" i po problemie. Ważne żeby piasek był bardzo drobny. 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 9.03.2019 o 12:37, Gucio napisał:

i jak sprawdza sie spiwor? dobrze wytlumia?

relatywnie dobrze, na tyle że zrezygnowałem z wymiany wentylatora na chwilę obecną. 20bB z 1m i 13dB z 3m. 

 

7 godzin temu, SmakMaroca999 napisał:

ładnie prezentują się roslinki na wegu pod tymi ledzikami, czekam na flo by zobaczyć jak się spiszą.

Do tej pory były pod jedną lampą. Na kwitnieniu będzie widać. Rozważałem dokupić czerwoną żarówkę LED na 3tyg w środku kwietnia. Sprawdzę jednak chyba bez niej aby samemu się przekonać jak się te lampy sprawdzą 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 hour ago, Dzik said:

relatywnie dobrze, na tyle że zrezygnowałem z wymiany wentylatora na chwilę obecną. 20bB z 1m i 13dB z 3m. 

 

Do tej pory były pod jedną lampą. Na kwitnieniu będzie widać. Rozważałem dokupić czerwoną żarówkę LED na 3tyg w środku kwietnia. Sprawdzę jednak chyba bez niej aby samemu się przekonać jak się te lampy sprawdzą 

ja wlasnie buduje silentbox, zainspirowany tym, co pokazala Ambasadorka, tylko zabraklo mi materialu i czekam az kurier dowiezie, jak bedzie gotowy to moze zrobie jakis tutorial. Ale moge juz powiedziec ze koszt bedzie wynosil za wszystko niecale 40 euro.

Edytowane przez Gucio
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+