Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Rangi użytkowników na forum - Jakie i za co ?


Macky

Recommended Posts

Witam, temat dotyczący rang na forum.

 

Przedstawiam nowe i obecne rangi oraz zasady ich zdobywania: 

 

- Grower - wystarczy jeden ukończony dziennik uprawy.

- Hydro Grower - wystarczy jeden ukończony dziennik uprawy hydroponicznej.

- Bio Grower - wystarczy jeden ukończony dziennik uprawy bio lub organicznej.

- Outdoor Grower - wystarczy jeden ukończony dziennik uprawy z outdoor'u.

- Etno Botanik - za ukończony dziennik z uprawy szałwii, grzybków lub innej psychoaktywnej flory.

- Pro Grower - ranga przyznawana za 4 ukończone dowolne dzienniki uprawowe i z pokazaniem wiedzy godnej rangi profesjonalisty.

Ranga Pro Grower daje dostęp do ukrytego forum dla profesjonalistów i możliwość dodawania ukrytych zdjęć do galerii (album prywatny).

 

Jeżeli ktoś zalicza się do kilku rang na raz sam może wybrać w której grupie chce być pisząc w tym temacie.

Jeżeli ktoś zasługuje na rangę a jej nie ma proszę o info w tym temacie.  

 

Wszelkie propozycje związane z rangami proszę śmiało także tutaj pisać :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Powiem ci ogólnie, że przyznawanie rangi growera za jedną fotorelację, to trochę słaby pomysł. Kiedyś na forum ranga grower była bodajże 3 pod względem ważności o ile dobrze pamiętam, zaraz po Adminie i Moderatorze. Kiedyś jak ktoś miał growera, było wiadomo że się zna i jakąś tam wiedzę posiada. Wiesz, jedną fotorelację to może zrobić każdy, nawet nie posiadając elementarnej wiedzy. Wystarczy, że ktoś będzie prowadził delikwenta za rączkę w pamiętniku. Przeglądam sobie czasem zakończone fotorelacje i na prawdę jest wc**j "growerów" z jednym growlogiem, czasami na prawdę bardzo kiepsko prowadzonym, nie logujących się na forum od miesięcy. I nawet nie chodzi o to, żeby nie dawać ludziom rangi za jeden pamiętnik, ale myślę że powinna być to bardziej kwestia uznaniowa niż z "przydziału" . Bo co innego jak taki wiesiek robi pierwszy grow w pcboxie, ściąga z tego 10g z czego 5 obrywa w międzyczasie, a np @Dr Greenthumb  co wjeżdża na forum na pełnej k.... i ogólnie widać, że wie co robi. To samo @bortek, widać wiedzę praktyczną. Albo np @Nowy84 zakończył growloga który był jego pierwszą uprawą, ale pamiętnik prowadzony był wzorowo. Są też przykłady z drugiego "końca kija" gdzie userzy powinni tego growera dostać, za skończony grow, ale wg mnie na to zupełnie nie zasłużyli. 

 

Takie tam moje zjarane przemyślenia :zmiazdzony:

pzdro

  • Thanks 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Podzielam Twoje zdanie, ale moce przerobowe mnie ograniczają (za jakiś czas znów będę miał dla forum codziennie parę godzin), abym sprawdzał każdy growlog a tym bardziej w nim uczestniczył. Puki co na najbliższe pół roku mam masę roboty. 

 

Popalam blanta i wpadł pomysł taki: zamieniam rangę grower na "Ukończył fotorelację" a ranga grower powstaje na nowo, już na jasnych zasadach i przyznawana z nominacji.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+