Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Rangi użytkowników na forum - Jakie i za co ?


Macky

Recommended Posts

Popieram pomysł @Judaista no bo są growlogi po 20 stron gdzie wszystko jest że tak powiem spamem niepotrzebnym wg. Mnie na forum, a są logi jak właśnie np. @Nowy84 gdzie profeska mimo że amator. Chciałbym dodać że jeśli ktoś daje hmmm że tak powiem jakieś obfite komentarze czy pomaga też można by coś dać, choć bez przesadyzmu. Jakbyś potrzebował jakieś grafiki czy paseczki do rang to napisz na bank coś wymyślimy. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jakiś pomysł na nazwę grupy użytkowników którzy skończyli growlog ? Puki co jest taka: Skończył growlog

 

Wszelkie nominacje na rangę grower proszę pisać tutaj lub do mnie na pw. Można mianować siebie lub kogoś lub wiele osób. Warunek to skończona minimum jedna fotorelacja lub udowodnienie swojej wiedzy godnej owej rangi. 

Podstawowe zasady napiszę w wolnej chwili. 

Ranga grower na razie nie istnieje, jutro stworzę ją na nowo i zajmę się dodawaniem growerów.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja proponowałbym w sumie 3 rangi. Skończył growlog mógłby zostać, ale zamieniłbym na skończony/ukończony growlog, bo kobiety też uprawiają zioło :D

Dodatkowo wróciłbym do rangi Aktywny - dla userów zarówno ze skończonym gl jak i bez, ranga uznaniowa przyznawana np na wniosek innych użytkowników. Kiedyś taka była i jest to dosyć popularna ranga na zagranicznych forach. Myślę, że mogłoby to trochę zachęcić użytkowników do większej aktywności, bo jak spojrzysz na dział aktualne fotorelacje, to tam tak na prawdę komentuje tylko kilka osób. 

 

No i Grower za przynajmniej dwie skończone fotorelacje w których użytkownik pokazał tzw kolokwialnie skilla. 

Tą rangę Pro też można by zostawić z jej aktualnymi wymogami. To, że nie ma do niej wielu chętnych, to nic dziwnego, bo zrobienie 4 upraw w jednym boxie to jest przynajmniej ten rok czasu, a 4 outdoory to wiadomo :D . Są tu ludzie, którzy jadą na kilka boxów, więc z czasem byłoby kilku progrowerów. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

21 godzin temu, Miś napisał:

I to ukryte forum mogło by być dla jakiegoś szerszego grona niż teraz :) , np od rangi grower :) 

 

i tak będzie :) aby zachęcić to w ukrytym forum są różne gl, jest też mój z 24x600W :D Za jakiś czas (pół roku)  będę tam na bierząco prowadził growlogi. 

Publicznie puszczę tylko jakiś mały na max 2 lampy ale to za pół roku może trochę dłużej. 

 

O 30.11.2018 o 03:01, Judaista napisał:

ale zamieniłbym na skończony/ukończony growlog,

puki co zmieniam na "completed growlog/ukończony growlog", później może pojawi się jakaś odpowiednia nazwa, bo żółtodziób może i odpowiednia ale nie... :D 

 

O 30.11.2018 o 03:01, Judaista napisał:

No i Grower za przynajmniej dwie skończone fotorelacje w których użytkownik pokazał tzw kolokwialnie skilla. 

można to uznać już za jedną z podstawowych zasad ale z paroma wyjątkami, chodzi mi o ludzi co znam osobiście a chciałbym im pokazać moje projekty które nie powinny być widoczne dla wszystkich. Sami też pokażą swoje w niedostępnym publicznie miejscu. 

-------------------

Chwilowo jest problem z dodawaniem nowych rang, także wszystko musi chwilę poczekać.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

kurła czasu brak... przeprowadzam się teraz a w Barcelonie to masa roboty papierkowej... 

Ale jak już ogarnę wszystko to ruszę z growlogiem i codziennym czasem dla forum. 

 

Puki co naprawione jest co było zepsute :) Na szybko pododaję ludzi z zakończonymi. 

 

Ranga Grower utworzona na nowo, puki co pusta... Mamy jakiś zamysł jak selekcjonować do tej grupy ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+