Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
nasiona marihuany
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL ganjafarmer.com.pl

Nowy84

Completed growlog
 • Content Count

  662
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23

Nowy84 last won the day on June 26 2019

Nowy84 had the most liked content!

Community Reputation

220

1 Follower

About Nowy84

 • Rank
  Konto w stanie uśpienia.

Recent Profile Visitors

1,405 profile views
 1. Malutki update (żeby nie było, że wątek porzucony). Szczęśliwy czasu nie liczą, więc nie mam pojęcia ile dziewczyny mają. 😉 Dobre dwa tygodnia na pewno. Temperatura 25 stopni wilgotność dobija do 80%. Jedna roślina nie dała sobie rady, druga, chyba najładniejsza w całym zestawieniu skosilem przypadkiem przy samej ziemi więc zostaje 16 roślin. Podlewam rzadko. Ze względu na wysoką wilgotność woda z doniczek nie odparowywuje zbyt szybko a same rośliny piją niewiele.
 2. Mały up. Nic ciekawego się nie dzieje. Uzupełniłem miejsca po pestkach, które nie wyszły w pierwszym rzucie. Nazwy i miejsca dodałem do pierwszego postu. Niestety producentów i sklepów nie pamiętam. Na pewno część jest od Pana Pestki, część od THC-THC i część z Pestkomani. Jak ktoś zauważył sadzonki się powyciągały, specjalnie mi to nie przeszkadza. Słabsze podpieram, w razie co, mam miejsce na podsypanie ziemi, ale wolałbym tego uniknąć. Testuje też system podlewania, żeby nie musieć gimnastykować się z konewka (pierwszy grow w tym namiocie mnie zniszczył pod tym względem). System wygląda dość ciekawie, ale wolny jak skurwenson... VID-20200328-WA0003.mp4
 3. Dawno mnie nie było, ale właśnie podobno 12/1 jest ok jeśli chodzi o sezony. Nie mylić z 12/12...
 4. Spokojnie, nic im nie będzie. Podlać z ręki 18 doniczek przy 1,2m długości namiotu nie jest łatwo, więc jak od spodu będzie trochę luzu to nie będzie źle. Po za tym aktualnie nie dostają zbyt dużo światła przy FP 12/1.
 5. @Esned, to bardziej skomplikowane, tu duża autonomicznosc mają poszczególne landy. Ze względu na pracę, firma wystawiła swoim pracownikom przepustki, ale namiot jest "nie pod drodze". Zobaczymy co wyjdzie.
 6. Witam po dłuższej przerwie. Za mną dwa raczej nie udane eksperymenty więc wracam do metod tradycyjnych. Namiot 1,2x1,2m Światło HPS na elektronicznym z regulacją - początkowo 250W Wentylacja jest Nawilżacz jest. Planowane 18 roślin sezonowych w 7l ziemi. Nasiona ze starych zapasów, z 18 wyszło 12 więc na szybko kielkuje kolejne 6. Nazwy uzupełnię później. Jedyna różnica do poprzednich fotorelacji jest taka, że zamiast Bio bizz light mix dałem ziemię z CompoSany. Zobaczymy co wyjdzie z fotorelacji. Namiot nie stoi w domu, a Niemcy planują wprowadzić zakaz wychodzenia z domu. 😒 Pierwszy rząd: Orange Skunk, Northern Haze, Easy Sativia XXL, Easy Sativia XXL Drugi rząd: Northern Haze, Critical Kush, Zkittlez Glue, Zkittlez Glue Trzeci rząd: Zkittlez Glue, Easy Sativia XXL, Zkittlez Glue, Black Triangle OG Czwarty rzad: Black Triangle Og, Gorilla Glue, Gorilla Glue, Pineapple Express, Pineapple Express, Orange Skunk. Z tym, że BTO, Es XXL i ostatni Orange Skunk doszly z opóźnieniem w miejsce niewypałów. Zobaczymy jak sobie dadzą radę.
 7. Dwa miesiące ponad chcesz wegowac pod żarówka? 🤔
 8. Jak dawkujesz nawozy? Jak dla mnie wygląda na przedawkowanie azotu. Liście ciemne i popalone końcówki.
 9. Ogórek zakończył życie. Pierwszy rzut bardzo smaczny. Później musiałem dolać wody z nawozem i prawdopodobnie popierniczylem dawki. Kolejne ogórki to było zło w czystej postaci. 😈 Pomidorek nadal rośnie i ma owoce. Te które dojrzały może nie powalały rozmiarem, ale smak dużo lepszy niż tych sklepowych. Ogólnie eksperyment udany, nawozy dają radę, ino dopracować dawkowanie muszę. W przyszłym roku na pewno powtórzę z większą ilością roślin. Pojemniki 50l są trochę za małe, ale znów pasują mi na balkon dobrze.
 10. Do zasilacza 1600mA chcesz podłączać diody 700mA? To się nie uda. Ale jak już masz zasilacz 40V 1600 mA to walnij jakiegoś COBa 3000-3500K i będzie pan zadowolony.
 11. Co za różnica. Kielkujesz tak samo. W domu. Czekasz aż trochę podrosną i zamiast w doniczkę dajesz na spota. Na fazę przejściowa wystarcza kubki piwne.
 12. Dziś nad ranem ostatnie dwie rośliny straciły życie. Niestety brak zdjęć Gorilla Glue ze względu na brak czasu. BBxWR Oraz foto Testowego Automata z hydro. Na początku lekkie LST później luźno. Zaczął kwitnąć.
 13. Zły dział. Za dużo wody? Jak i czym podlewasz?
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+