Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
dutch-passion.com panpestka.pl growbox.pl

Nowy84

Użytkownik
 • Content Count

  230
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nowy84

  thc-thc.com - Mąkoszyce

  Takie małe sprostowanie, bo wychodzi na to, że chce sklep w balona zrobić. Na screenshot widać, że sklep napisał "dorzucimy jeszcze jakieś nasiona". "Nasiona" to liczba mnoga. Mieli wysłać 1x AK. Nie ważne. Ciekawsza rzecz. i tu sie podeprę cytatem z maila: Tak, czyli mam "nie całe 30zł" nadwyżki i w gratisie mam dostać 1x AK472 o wartości około 30zł. Jednakże otrzymałem 3x AK472. Czyli jedno "kupiłem" za nadwyżkę, a dwa dostałem w gratisie. I jest
 2. Nowy84

  thc-thc.com - Mąkoszyce

  Mniej więcej się zgadza. Zapomnieliście o Promocji Urlop.
 3. Parę centymetrów mogę opuścić. Myślisz, że to coś pomoże? Nie chciałbym popalić rośliny..
 4. Dzień 50, 24 dzień Flo. Dziś tylko kilka fotek.
 5. @Pasjonista, bojowe zadanie dla Ciebie. Przetłumaczyć to na polski i dodać w odpowiednim dziale.
 6. Pierwszy krzak. Gdyby mucha nasrala na liść to sialbym panike
 7. Dzień 49, 23 dzień Flo. Szybki up. Mam dwie wiadomości. Przy złej liczę na Waszą pomoc. Zła wiadomość: obstawiam jakiś niedobór. Przeglądałem poradnik w odpowiednim dziale, ale wszystkie wyglądają bardzo podobnie. Liczę, że sprawne oko zwróci uwagę na jakiś szczegół, który pozwoli zdiagnozować problem i skutecznie zaradzić. Zdjęcia: dla porównania "zdrowy" liść : Dobra wiadomość: Zaczęły pojawiać się takie malutkie białe "włoski" na kwiatach i liściach przytopowych. Ciężko zrobić dobra fotkę. Ładnie to wygląda.
 8. Nowy84

  Growlab 180x80x80

  A później :"nie polecam odblysnika firmy MJGrow model Xt400, szybko się przepala i w ogóle światła nie odbija, 1/10"
 9. Im wyżej tym więcej miejsca dla rośliny. Jak masz dobry patent na odblysnik to zamontuj. Zawsze trochę więcej światła na dole. Tak czy inaczej będę obserwował, bo nie ma tu GL z PcBoxa. Kibicuje
 10. Usunąłem kilka liści. Oczywiście tylko te najbardziej zdegradowane. Na dole są tycie odnogi, ale z kwiatami. Możliwe, że gdybym lepiej poradził sobie z LST, były by z nich dodatkowe szczyty. No ale cóż. Pierwszy raz...
 11. Dzień 48, 22 dzień Flo. Ze względu na mocny zapitol w ostatnim czasie zaniedbałem lekko maleństwo. Jedno dniowe opóźnienie w podaniu zaowocowało oklapnieciem dolnych liści. Dostała dziś czysta wodę. pH 6,5. Zmierzylem pH tego co wyplynelo dołem - 6,4.
 12. U mnie na początku było 33st. Mała rosła bez większych problemów. Nie wywijaly się liście nawet. Dodatkowo miałem niska wilgotność, nawet bardzo.
 13. Ja zamawiałem u chińczyka. Pojedyncze podzespoły. Montaż nie jest skomplikowany. "Z minusa do plusa, i od nowa". Ja użyłem zwykłych 1no wattowych diod. To tego co Ci link dałem masz gotowca. Podłączasz tylko wtyczkę a moc będzie podobna. Chociaż w sumie nie wiem jak to się sprawdzi w PoBoxie. W swoim mam COB 50Watt, ale zamontowany na radiatorze od procesora i dodatkowo chłodzony wentylatorem od tego procesora.
 14. Niby się wszystko zgadza. Z tym, że u mnie na początku też był problem z temperatura (ale raczej ze względu na upały na zewnątrz). Aktualnie temperatura utrzymuje się w okolicy 24-25st. Ja bym spróbował zamontować coś takiego : https://m.aliexpress.com/item/32842009466.html?trace=storeDetail2msiteDetail&spm=2114.12010612.8148356.4.6b343915Fyb3K6 50watt, WarmWhite (trzeba by poszukać takiego konkretnie 3500k). Albo tak jak u mnie FullSpectrum z tym że dają burdelowe światło.
×

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+