Jump to content
Aby oglądać GrowLogi i zdjęcia z działów InDoor oraz OutDoor galerii musisz się zalogować ! ×
nasiona marihuany, nasiona konopi
marihuana
GanjaFarmer
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Nowy84

Completed growlog
 • Content Count

  669
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23

Nowy84 last won the day on June 26 2019

Nowy84 had the most liked content!

Community Reputation

223

1 Follower

About Nowy84

 • Rank
  Konto w stanie uśpienia.

Recent Profile Visitors

1,907 profile views
 1. Jak dawkujesz nawozy? Jak dla mnie wygląda na przedawkowanie azotu. Liście ciemne i popalone końcówki.
 2. Ogórek zakończył życie. Pierwszy rzut bardzo smaczny. Później musiałem dolać wody z nawozem i prawdopodobnie popierniczylem dawki. Kolejne ogórki to było zło w czystej postaci. 😈 Pomidorek nadal rośnie i ma owoce. Te które dojrzały może nie powalały rozmiarem, ale smak dużo lepszy niż tych sklepowych. Ogólnie eksperyment udany, nawozy dają radę, ino dopracować dawkowanie muszę. W przyszłym roku na pewno powtórzę z większą ilością roślin. Pojemniki 50l są trochę za małe, ale znów pasują mi na balkon dobrze.
 3. Do zasilacza 1600mA chcesz podłączać diody 700mA? To się nie uda. Ale jak już masz zasilacz 40V 1600 mA to walnij jakiegoś COBa 3000-3500K i będzie pan zadowolony.
 4. Co za różnica. Kielkujesz tak samo. W domu. Czekasz aż trochę podrosną i zamiast w doniczkę dajesz na spota. Na fazę przejściowa wystarcza kubki piwne.
 5. Zły dział. Za dużo wody? Jak i czym podlewasz?
 6. Niebieska na wegetację , czerwona na Bloom. Ale pewnie w instrukcji jest napisane że na Bloom obydwa przełączniki powinny być w pozycji ON
 7. Mam 80x80 i trzymam w nim 4 krzaki. W zależności jakie planujesz treningi itd możesz dać i 9 i 16 też wejdzie 。◕‿◕。 Nie znam się na gotowych panelach, ale jak chcesz z zapasem mocy to musi być regulacja, a z tym się nie spotkałem w gotowcach. U siebie sam składałem panel. Wyszło 250W i po ostatnim grow stwierdzam, że to za dużo i kolejny raz lecę na max 200W. Podejrzewam, że ten panel dałby radę w 1m².
 8. 1. Wiedza 2. Sprzęt 3. Roślina Jak idziesz w innej kolejności to może być problem. Co do samego namiotu to na jedną roślinę będzie ok. Jeśli zależy Ci na ciszy to wymień wentylator. Po za tym da radę.
 9. Rośliny lecą jak opętane. Mają około 2 miesiące. Patrząc na pomidory działkowców to kurde blaszka. Mój mutant jest co najmniej 4 razy większy... Ogórek też daje radę. Pomidor
 10. Nie dawaj żadnych nawozów. Ciul wie jaka ziemia, ile czego ma, a nawet jak by był to najsłabszy mix nawozowy to roślina jest za mała. Kontroluj tylko wilgotność, nie przelewaj, nie przesuszaj i będzie malina.
 11. Te dolne listki często żółkną i odpadają. Nie ma czym się przejmować.
 12. Po przeczytaniu tego artykułu też jestem sporo mądrzejszy. Skręciłem lampy do 200W aktualnie. Następny grow będę delikatniej dawkował światło i obserwował . Mój Blue Spider jest przepalony. Dziwne tylko, że on jeden. Reszta wykazuje oznaki nadmiaru światła, ale nie tak drastyczne. A mówili "ładny kolorek wszedł"
 13. https://www.ebay.co.uk/itm/Bio-Bizz-Bio-Grow-Bio-Bloom-Alg-a-mic-Root-Juice-Heaven-Top-Max-/301526674075 Zestaw startowy BioBizz. Wszystko co niezbędne do prawidłowego wzrostu. Nawóz dedykowany. Ten sprzedawca ma też zestaw rozszerzony o "boostery". Nad tym bym się zastanowił.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+