Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
bac-online.pl ganjafarmer.com.pl

Nowy84

Completed growlog
 • Content Count

  637
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  21

Nowy84 last won the day on June 19

Nowy84 had the most liked content!

Community Reputation

199

1 Follower

Recent Profile Visitors

964 profile views
 1. Po przeczytaniu tego artykułu też jestem sporo mądrzejszy. Skręciłem lampy do 200W aktualnie. Następny grow będę delikatniej dawkował światło i obserwował . Mój Blue Spider jest przepalony. Dziwne tylko, że on jeden. Reszta wykazuje oznaki nadmiaru światła, ale nie tak drastyczne. A mówili "ładny kolorek wszedł"
 2. https://www.ebay.co.uk/itm/Bio-Bizz-Bio-Grow-Bio-Bloom-Alg-a-mic-Root-Juice-Heaven-Top-Max-/301526674075 Zestaw startowy BioBizz. Wszystko co niezbędne do prawidłowego wzrostu. Nawóz dedykowany. Ten sprzedawca ma też zestaw rozszerzony o "boostery". Nad tym bym się zastanowił.
 3. Drugi konkurs zakończony niepowodzeniem. Vito, następnym razem najpierw fanty, później konkursy. Więcej szczęścia następnym razem. 😂
 4. Kolejny up. Nie pamiętam który dzień, policzę w wolnej chwili. Blue Spider jest gotowy. Dostał dziś Canna Flush, od dziś do końca tygodnia codziennie płukanie i w niedzielę ścinamy. Reszta roślin myślę, że dwa tygodnie. Trichomy wchodzą w bursztyny powoli. Podlane dziś pełna dawka nawozów. To tyle pitolenia, a teraz to, na co wszyscy czekają, czyli porcja świeżych zdjęć. Enjoy!
 5. Wynik wagowy - suche Wszystkie odmiany automatyczne Critical 2.0 - 33g Northern Light - 24g OG Kush - 44g Purple Haze - 40g Ak472 - 68g (2 rosliny) WW x Crystal Meth - 45g Gnomo - 29g Girlscouts Cookies - 47g Punk Devil 218g (5 roślin) Łącznie około 550g. Z 600W HPS. Do tego zostalo trochę śmieciowych topów. Kilka gram przepadło z powodu plechy. Podsumowanie tej uprawy: Wynik ogółem zadowalający. Strukturatopów spod HPS już nie taka fajna jak spod LED. Kwiaty bardziej luźne. Czynię przygotowania do wymiany HPS na LED. Oraz doniczek z ziemią na system hydro. Uprawa 14 krzaków to męczarnia. Brak możliwości wygodnego operowania przy roślinach, nawet podlewanie jest problematyczne. Ps. Sprzedam HPS 600W, na skrzydłach z balastem elektronicznym. Używany 3 miesiące. Cena do uzgodnienia.
 6. Może i blisko, ale była 4 rano, trawa wysoka, mokra. Nie bardzo chciało mi się tam grzebać długo, zwłaszcza, że wybrałem się z domu na piechotę.
 7. Hmmm... Spacer o 4 nad ranem? Nic podejrzanego,.. Na spota doleciało 6 roślinek ze stajni Bebooka. Dwie wcześniejsze rośliny opitolone przez ślimaki, pomimo użycia środka na te paskudy. Profilaktycznie dosypalem na bogato.
 8. Jak podasz więcej informacji i zrobisz zdjęcie pod normalnym światłem pewnie będzie łatwiej coś powiedzieć.
 9. Najbliższy wolny termin to niedziela. Więc muszą wytrzymać.
 10. Trochę kiepsko kombinujesz. Nie dość, że chcesz uprawiać MJ w piwnicy gdzie teoretycznie każdy może wejść, to jeszcze prąd chcesz kraść. Słabe połączenie.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+