Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL ganjafarmer.com.pl

Nowy84

Completed growlog
 • Content Count

  652
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23

Everything posted by Nowy84

 1. Ogórek zakończył życie. Pierwszy rzut bardzo smaczny. Później musiałem dolać wody z nawozem i prawdopodobnie popierniczylem dawki. Kolejne ogórki to było zło w czystej postaci. 😈 Pomidorek nadal rośnie i ma owoce. Te które dojrzały może nie powalały rozmiarem, ale smak dużo lepszy niż tych sklepowych. Ogólnie eksperyment udany, nawozy dają radę, ino dopracować dawkowanie muszę. W przyszłym roku na pewno powtórzę z większą ilością roślin. Pojemniki 50l są trochę za małe, ale znów pasują mi na balkon dobrze.
 2. Do zasilacza 1600mA chcesz podłączać diody 700mA? To się nie uda. Ale jak już masz zasilacz 40V 1600 mA to walnij jakiegoś COBa 3000-3500K i będzie pan zadowolony.
 3. Co za różnica. Kielkujesz tak samo. W domu. Czekasz aż trochę podrosną i zamiast w doniczkę dajesz na spota. Na fazę przejściowa wystarcza kubki piwne.
 4. Dziś nad ranem ostatnie dwie rośliny straciły życie. Niestety brak zdjęć Gorilla Glue ze względu na brak czasu. BBxWR Oraz foto Testowego Automata z hydro. Na początku lekkie LST później luźno. Zaczął kwitnąć.
 5. Zły dział. Za dużo wody? Jak i czym podlewasz?
 6. Niebieska na wegetację , czerwona na Bloom. Ale pewnie w instrukcji jest napisane że na Bloom obydwa przełączniki powinny być w pozycji ON
 7. Nadeszła pora na kolejną roślinę. Dziś pod nóż idzie Pure Haze od Pana Pestki. Tradycyjna porcja foteczek. Całość: Test plant w hydro: Pure Haze:
 8. Mam 80x80 i trzymam w nim 4 krzaki. W zależności jakie planujesz treningi itd możesz dać i 9 i 16 też wejdzie 。◕‿◕。 Nie znam się na gotowych panelach, ale jak chcesz z zapasem mocy to musi być regulacja, a z tym się nie spotkałem w gotowcach. U siebie sam składałem panel. Wyszło 250W i po ostatnim grow stwierdzam, że to za dużo i kolejny raz lecę na max 200W. Podejrzewam, że ten panel dałby radę w 1m².
 9. 1. Wiedza 2. Sprzęt 3. Roślina Jak idziesz w innej kolejności to może być problem. Co do samego namiotu to na jedną roślinę będzie ok. Jeśli zależy Ci na ciszy to wymień wentylator. Po za tym da radę.
 10. Rośliny lecą jak opętane. Mają około 2 miesiące. Patrząc na pomidory działkowców to kurde blaszka. Mój mutant jest co najmniej 4 razy większy... Ogórek też daje radę. Pomidor
 11. Dzień dziewięćdziesiąty. Blue spider kończy dziś żywot. LED mu nie służy. Kolejna lekcja zapisana do pamietniczka. ? Pozostałe dziewczynki potrzebują jeszcze kilka dni. Na miejsce Blue Spider'a tymczasowo wskoczył mały "test projekt". No to jadymy z fotencjami. Ostatnie zdjęcia "Fantastycznej Czwórki" Test projekt Oraz sesja Blue Spider'a
 12. Nie dawaj żadnych nawozów. Ciul wie jaka ziemia, ile czego ma, a nawet jak by był to najsłabszy mix nawozowy to roślina jest za mała. Kontroluj tylko wilgotność, nie przelewaj, nie przesuszaj i będzie malina.
 13. Te dolne listki często żółkną i odpadają. Nie ma czym się przejmować.
 14. Po przeczytaniu tego artykułu też jestem sporo mądrzejszy. Skręciłem lampy do 200W aktualnie. Następny grow będę delikatniej dawkował światło i obserwował . Mój Blue Spider jest przepalony. Dziwne tylko, że on jeden. Reszta wykazuje oznaki nadmiaru światła, ale nie tak drastyczne. A mówili "ładny kolorek wszedł"
 15. https://www.ebay.co.uk/itm/Bio-Bizz-Bio-Grow-Bio-Bloom-Alg-a-mic-Root-Juice-Heaven-Top-Max-/301526674075 Zestaw startowy BioBizz. Wszystko co niezbędne do prawidłowego wzrostu. Nawóz dedykowany. Ten sprzedawca ma też zestaw rozszerzony o "boostery". Nad tym bym się zastanowił.
 16. Drugi konkurs zakończony niepowodzeniem. Vito, następnym razem najpierw fanty, później konkursy. Więcej szczęścia następnym razem. ?
 17. Kolejny up. Nie pamiętam który dzień, policzę w wolnej chwili. Blue Spider jest gotowy. Dostał dziś Canna Flush, od dziś do końca tygodnia codziennie płukanie i w niedzielę ścinamy. Reszta roślin myślę, że dwa tygodnie. Trichomy wchodzą w bursztyny powoli. Podlane dziś pełna dawka nawozów. To tyle pitolenia, a teraz to, na co wszyscy czekają, czyli porcja świeżych zdjęć. Enjoy!
 18. Wynik wagowy - suche Wszystkie odmiany automatyczne Critical 2.0 - 33g Northern Light - 24g OG Kush - 44g Purple Haze - 40g Ak472 - 68g (2 rosliny) WW x Crystal Meth - 45g Gnomo - 29g Girlscouts Cookies - 47g Punk Devil 218g (5 roślin) Łącznie około 550g. Z 600W HPS. Do tego zostalo trochę śmieciowych topów. Kilka gram przepadło z powodu plechy. Podsumowanie tej uprawy: Wynik ogółem zadowalający. Strukturatopów spod HPS już nie taka fajna jak spod LED. Kwiaty bardziej luźne. Czynię przygotowania do wymiany HPS na LED. Oraz doniczek z ziemią na system hydro. Uprawa 14 krzaków to męczarnia. Brak możliwości wygodnego operowania przy roślinach, nawet podlewanie jest problematyczne. Ps. Sprzedam HPS 600W, na skrzydłach z balastem elektronicznym. Używany 3 miesiące. Cena do uzgodnienia.
 19. Nowy84

  1,44m2.#1

×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+