Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
nasiona marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl meganasiona.pl

Nowy84

Completed growlog
 • Content Count

  669
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  23

Everything posted by Nowy84

 1. Z braku czasu. Niestety, ale nie jestem w stanie poświęcić tyle czasu ile bym chciał. Stary już jestem i mam mase innych bardziej życiowych obowiązków.
 2. 19 kwietnia rośliny przeszły druga turę treningu. Czyli lekkie LST. Niestety mix odmian robi swoje i w namiocie strasznie nierówno. Nie nastawiam się na jakiś zawrotny wynik końcowy. Przełączyłem również światło na 12/12.
 3. Bo MH sie nie da. Przynajmniej tak jest napisane w instrukcji przy moim balascie.
 4. Mam balast elektroniczny regulowany. W instrukcji jest, że on działa tylko z żarnikami 600W. Jest z bosterem, ale żarnika 660W nie ma. XD
 5. Dokładne tak zrobiłem. Ale to nie to stworzylo problem. Lampa byla za wysoko. Teraz ustawilem na 400W i te później dosadzane idą nisko. No nic, kilka rzeczy trzeba sobie przypomnieć. 😉
 6. Kolejny szybki up. W niedzielę poodcinalem szczyty. Na większości roślin. Wyjątkiem były rośliny dosadzane później. Te ostatnie prawdopodobnie nie będą ruszane, pójdą na jedną palę. Nadal świece 12/1 i tak zostanie do niedzieli. Niestety rosna strasznie nie równo. Mam jednego mutanta. I jedna roślina cierpi prawdopodobnie z powodu przelania. Do tej pory nie stosowałem żadnych nawozów.
 7. Malutki update (żeby nie było, że wątek porzucony). Szczęśliwy czasu nie liczą, więc nie mam pojęcia ile dziewczyny mają. 😉 Dobre dwa tygodnia na pewno. Temperatura 25 stopni wilgotność dobija do 80%. Jedna roślina nie dała sobie rady, druga, chyba najładniejsza w całym zestawieniu skosilem przypadkiem przy samej ziemi więc zostaje 16 roślin. Podlewam rzadko. Ze względu na wysoką wilgotność woda z doniczek nie odparowywuje zbyt szybko a same rośliny piją niewiele.
 8. Mały up. Nic ciekawego się nie dzieje. Uzupełniłem miejsca po pestkach, które nie wyszły w pierwszym rzucie. Nazwy i miejsca dodałem do pierwszego postu. Niestety producentów i sklepów nie pamiętam. Na pewno część jest od Pana Pestki, część od THC-THC i część z Pestkomani. Jak ktoś zauważył sadzonki się powyciągały, specjalnie mi to nie przeszkadza. Słabsze podpieram, w razie co, mam miejsce na podsypanie ziemi, ale wolałbym tego uniknąć. Testuje też system podlewania, żeby nie musieć gimnastykować się z konewka (pierwszy grow w tym namiocie mnie zniszczył pod tym względem). System wygląda dość ciekawie, ale wolny jak skurwenson... VID-20200328-WA0003.mp4
 9. Dawno mnie nie było, ale właśnie podobno 12/1 jest ok jeśli chodzi o sezony. Nie mylić z 12/12...
 10. Spokojnie, nic im nie będzie. Podlać z ręki 18 doniczek przy 1,2m długości namiotu nie jest łatwo, więc jak od spodu będzie trochę luzu to nie będzie źle. Po za tym aktualnie nie dostają zbyt dużo światła przy FP 12/1.
 11. @Esned, to bardziej skomplikowane, tu duża autonomicznosc mają poszczególne landy. Ze względu na pracę, firma wystawiła swoim pracownikom przepustki, ale namiot jest "nie pod drodze". Zobaczymy co wyjdzie.
 12. Witam po dłuższej przerwie. Za mną dwa raczej nie udane eksperymenty więc wracam do metod tradycyjnych. Namiot 1,2x1,2m Światło HPS na elektronicznym z regulacją - początkowo 250W Wentylacja jest Nawilżacz jest. Planowane 18 roślin sezonowych w 7l ziemi. Nasiona ze starych zapasów, z 18 wyszło 12 więc na szybko kielkuje kolejne 6. Nazwy uzupełnię później. Jedyna różnica do poprzednich fotorelacji jest taka, że zamiast Bio bizz light mix dałem ziemię z CompoSany. Zobaczymy co wyjdzie z fotorelacji. Namiot nie stoi w domu, a Niemcy planują wprowadzić zakaz wychodzenia z domu. 😒 Pierwszy rząd: Orange Skunk, Northern Haze, Easy Sativia XXL, Easy Sativia XXL Drugi rząd: Northern Haze, Critical Kush, Zkittlez Glue, Zkittlez Glue Trzeci rząd: Zkittlez Glue, Easy Sativia XXL, Zkittlez Glue, Black Triangle OG Czwarty rzad: Black Triangle Og, Gorilla Glue, Gorilla Glue, Pineapple Express, Pineapple Express, Orange Skunk. Z tym, że BTO, Es XXL i ostatni Orange Skunk doszly z opóźnieniem w miejsce niewypałów. Zobaczymy jak sobie dadzą radę.
 13. Jak dawkujesz nawozy? Jak dla mnie wygląda na przedawkowanie azotu. Liście ciemne i popalone końcówki.
 14. Ogórek zakończył życie. Pierwszy rzut bardzo smaczny. Później musiałem dolać wody z nawozem i prawdopodobnie popierniczylem dawki. Kolejne ogórki to było zło w czystej postaci. 😈 Pomidorek nadal rośnie i ma owoce. Te które dojrzały może nie powalały rozmiarem, ale smak dużo lepszy niż tych sklepowych. Ogólnie eksperyment udany, nawozy dają radę, ino dopracować dawkowanie muszę. W przyszłym roku na pewno powtórzę z większą ilością roślin. Pojemniki 50l są trochę za małe, ale znów pasują mi na balkon dobrze.
 15. Do zasilacza 1600mA chcesz podłączać diody 700mA? To się nie uda. Ale jak już masz zasilacz 40V 1600 mA to walnij jakiegoś COBa 3000-3500K i będzie pan zadowolony.
 16. Co za różnica. Kielkujesz tak samo. W domu. Czekasz aż trochę podrosną i zamiast w doniczkę dajesz na spota. Na fazę przejściowa wystarcza kubki piwne.
 17. Dziś nad ranem ostatnie dwie rośliny straciły życie. Niestety brak zdjęć Gorilla Glue ze względu na brak czasu. BBxWR Oraz foto Testowego Automata z hydro. Na początku lekkie LST później luźno. Zaczął kwitnąć.
 18. Zły dział. Za dużo wody? Jak i czym podlewasz?
 19. Niebieska na wegetację , czerwona na Bloom. Ale pewnie w instrukcji jest napisane że na Bloom obydwa przełączniki powinny być w pozycji ON
 20. Nadeszła pora na kolejną roślinę. Dziś pod nóż idzie Pure Haze od Pana Pestki. Tradycyjna porcja foteczek. Całość: Test plant w hydro: Pure Haze:
 21. Mam 80x80 i trzymam w nim 4 krzaki. W zależności jakie planujesz treningi itd możesz dać i 9 i 16 też wejdzie 。◕‿◕。 Nie znam się na gotowych panelach, ale jak chcesz z zapasem mocy to musi być regulacja, a z tym się nie spotkałem w gotowcach. U siebie sam składałem panel. Wyszło 250W i po ostatnim grow stwierdzam, że to za dużo i kolejny raz lecę na max 200W. Podejrzewam, że ten panel dałby radę w 1m².
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+