Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
thc-thc.com seedstockers.com grasspower.nl

Nowy84

Completed growlog
 • Content Count

  454
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Everything posted by Nowy84

 1. Nowy84

  Wiosna

  Wiosna już walczy
 2. Witam. Liście mi fioletowieja. Według mojej skromnej wiedzy jest to albo P albo K. Więc podaje te składniki. Nie widzę jednak zbytnio poprawy. Dochodzę do wniosku, że to nie to. Edit. Świece 11/13. Używam nawozów mineralnych Hesi. Podlewam od 0,8 do 1,2l na roślinę gdy ziemia przeschnie trochę. System W-N czasami W-W-N. Gdy zauważyłem przypalone końcówki dostawały wodę kolejno 4 razy. Ale było to jakiś czas temu . Wstawiam fotki
 3. Nasiona: 2x Fat Banana (RQS), Lemon Shining Silver Haze (RQS), Grapefruit (Female Seeds) Oświetlenie: DIY 170 Watt 3500K Fotoperiod: Faza sadzonki 24/0, Weg 18/6, Flo 12/12 Box: Standardowy HS80 (80x80x160) Podłoże: BioBizz LightMix Donice: Kwadratowe, 11l, z modyfikacjami Nawozy: Zestaw startowy Hesi Wentylacja: Wentylator kanałowy 2-u biegowy 220/280 m3/h, filtr węglowy 240m3, tłumik oraz kanał wentylowany wyciszony. Dodatkowe info: Rośliny w fazie sadzonki przebywają (przebywały) w PCBoxie pod COB LED 50Watt FullSpectrum. Pestki trafiły do wody 13.10. Po około 36 godzinach przeniosłem do krążków torfowych umieszczonych w mini szklarence. Lemon Haze oraz Grapefruit pojawiły się na powierzchni dość szybko. Na Fat Banana musiałem poczekać do 19.10 (pojawiły się nad ranem, a po kilku godzinach urosły do około 1cm) W PCBoxie spędzą czas do niedzieli. Następnie trafią do doniczek docelowych. Grapefruit oraz Lemon Haze wyciągnęły się, ale będę to korygował przy przesadzaniu. Zdjęcia słabej jakości, ale jakoś pod tym ledem nie da się inaczej...
 4. Dzień 116, 61 dzień Flo. Wpis "ku pamięci". Podlane pełna dawka nawozów. Oprysk z Boostera. Namiot zmienił lokalizację. Teściowa zawitała. Poczciwa kobiecina, ale nieświadoma. Niech tak zostanie. Dziś bez fotek, ale może i lepiej. Przy następnym up wstawię. Może będzie lepiej widać zmiany w budowie topów.
 5. Dzień 113, 58 dzień Flo. Dostały po 0,8l czystej wody. Wyjątkiem jest banan, który przejawia zwiększony apetyt. Jemu podałem wodę z dodatkiem PK. Ponadto otrzymały oprysk z Boostera.
 6. Najlepiej podłączyć filtr do końca rury która jest w boxie. Można też dać na koniec, po za boxa, jednak podobno takie rozwiązanie skraca życie filtra. U mnie jest podwójny. Jeden na początku, a drugi na końcu. Jak te grapefruity od Thc-thc to rosną fajnie i szybko.
 7. Ja mam 4 w 80x80 i osobiście uwazam, że to maks. Tłumik daj na zewnątrz. Też mam ale w sumie niewiele daje (o ile w ogóle coś). Najgłośniejszy jest sam wentylator, a nie "pęd powietrza" który generuje. Ładnie go powciskales w te kanały. Jeśli para z nawilżacza się nie skrapla, a łączenia kabli są zabezpieczone - nie powinno być problemu. Niepotrzebne graty pewnie da się opchnac. Sam bym wziął ten twój odbłyśnik gdyby nie fakt, że mieszkam w DE i uparłem się na diody. 😋 Daj ogłoszenie w dziale "ChillOut". Może się znajdzie chętny. Odzyskasz choć trochę kasy, ewentualnie zbunkruj w szafie jeśli w przyszłości planujesz powiększyć przestrzeń uprawową. 😀
 8. Nowy84

  Co to za odmiana ?

  https://shop.ilovegrowingmarijuana.com/products/strawberry-kush-marijuana-seeds?variant=1176209376
 9. Nowy84

  Co to za odmiana ?

  Też z ciekawości rzuciłem okiem. 89$ za 10 szt zza oceanu. Ciekawe tylko jakie warunki trzeba spełnić, żeby osiągnąć takie pheno. Zdjęć trochę można trafic, ale mało które są tak "truskawkowe"... Zawartość THC na poziomie 15-19%. Lekkie palonko. Nie dla łbów w mojej okolicy. 🤣
 10. @Rysiu, no właśnie. Teraz szukam jakiegoś stacjonarnego sklepu. Ciekawostka. CXA2540 3500K są najdroższe z tej serii...
 11. @Rysiu, tak te ledy wyglądają. Rozmiar niby zgadza się z oryginałem
 12. @Rysiu tego Ci nie powiem, bo nie mają oznaczeń. Wrócę do domu to strzelę fotke, zostało mi 5 "zapasowych"
 13. Dzień 106, 51 dzień Flo. Temperatura 23-25st. 40-45% wilgotnisci. Ostatnio szła sama woda, dziś dostały pełna dawkę nawozów. Po za tym nic nie robiłem. Zdjęcia
 14. Diody miałby być CXA2540. I nie są ostatecznie takie tragiczne. Jednak albo dostałem całkiem inne z winy sprzedawcy albo jakieś nędzne podróbki. Na sterowniku który mam powinienem osiągnąć jakieś 250W a nawet połowy mocy nie mam. Ponieważ wyszło to w praniu, nie miałem czasu na zmianę . Dlatego ten panel jest słaby. Na następny grow zamówię oryginalne diody. Jeśli na oryginalnych dalej będzie słabo, sterownik idzie na gwarancję.
 15. DIY - zrób to sam. Czyli jak panel będzie na diodach CXB3590 ale złożony własnoręcznie też będzie do dupy?
 16. Dzień 103, 48 dzień Flo. Wpis "dla pamięci" Zmiana filtra, w starym zmieniłem granulat i dalem na wylocie - podwójna filtracja.... Podlane po 0,8l samej wody. pH 6,4.
 17. Dzień 102, 47 dzień Flo. Temperatura w namiocie 24-26st, wilgotność +/- 40%. Miałem dziś podlać, ale donice jeszcze ciężkawe. Jednak mając chwilę czasu zrobiłem małe przemeblowanie w namiocie. Wentylator podwiesiłem w kącie, dodałem dwie deski na ścianach (lekko zasysało namiot). Poprzekręcałem krzaki o 180st. Aby tego dokonać musiałem wszystko wyjąć z namiotu. W związku z tym, zapraszam na pokaz mody w wykonaniu moich dziewczyn. Zbiorowy oraz solo:) Wszystkie razem: Oraz po przekręceniu: Występy solo. Jako pierwsza zaprezentuje się Fat Banana #1: Nieśmiało na scenę wkracza Lemon SS Haze, która pomimo niezbyt okazałego wyglądu, robi wrażenie ilością szronu (ciężko na zdjęciach to oddać): Zza kulis pewnym krokiem na scenę wchodzi Fat Banana #2, będzie chciała zwrócić uwagę publiczności swoimi okazałymi kolbami. Jako ostatnia swoje wdzięki prezentować będzie Grapefruit. Wzrostem nie grzeszy - by zrównać się z koleżankami musi stać na kilkucentymetrowej podstawce), jednak wagowo nie ustępuje: Na koniec, wszystkie dziewczyny ustawiają się na scenie eksponując swoje walory do publiczności oraz srogiego jury. Jakie będą noty? Tego dowiemy się juz za chwile. Zapraszamy ponownie po przerwie reklamowej.
 18. Tak, wiem że te diody dały dupy. Na następny grow zmontuje coś konkretniejszego. Sterownik jest dobry. Dlaczego tyle wiatraków poleciało z góry? Zasłaniały kolby. Po za tym to mój pierwszy raz z odmianami nie-automatycznymi. Raczej eksperyment. Pierwszy raz też robiłem bardziej zaawansowane treningi. Toping i MF. Liście przytopowe są mocno obsypane szronem więc pójdą na hasz. Też pierwszy raz. Chociaż zona truje mi gitare o kremik na bazie tłuszczu kokosowego i kannabis. 😁 Co mnie bardzo w sumie cieszy.
 19. Strasznie ma zastanawia siatka nad Criticalem. Nie wiem czy było to wyjaśnione wcześniej, jeśli tak, to proszę o podpowiedź na której stronie lub wyjaśnienie tej techniki.
 20. Chyba się nie da zmienić nicku. 😀 Dzięki Panowie za dobre słowa.
 21. Nowy84

  IMG_20190125_105458_6.jpg

  From the album: Drugi GL

 22. Nowy84

  Drugi GL

 23. Nie byłem pewny działu, więc daje tu. Szykuje mi się przerwa w uprawie około 3 miesięcy. Czas ten poświęcę na podkręcenie moich led. Ale nie o tym chce pisać. Do sedna. Szukam typowego upierd*lacza. Żeby wgniatał w kanapę. I szukam też wprost odwrotnego. Odmiany, która nie wpłynie specjalnie na ciało, ale spowoduje, że człowiek będzie pełen energii i pozytywnych myśli. Jakieś typy macie?
 24. Kilka szybkich fotek z pytaniem : "czy to aby nie za szybko odrobine?" Daje się już zaobserwować bursztyny... Edit. Fałszywy alarm. Pobrałem sample z innego, właściwszego miejsca. Wszystko jest jak być powinno.
 25. On się załącza tylko na chwilę, więc aż tak strasznie to nie będzie. Na pewno oświetlenie bierze dużo więcej. Nawet jeśli chodzi "tylko" 11h.
×

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+