Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
growbox.pl hesi.nl grower.com.pl

Nowy84

Completed growlog
 • Content Count

  641
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

Everything posted by Nowy84

 1. Dzień dziewięćdziesiąty. Blue spider kończy dziś żywot. LED mu nie służy. Kolejna lekcja zapisana do pamietniczka. 😉 Pozostałe dziewczynki potrzebują jeszcze kilka dni. Na miejsce Blue Spider'a tymczasowo wskoczył mały "test projekt". No to jadymy z fotencjami. Ostatnie zdjęcia "Fantastycznej Czwórki" Test projekt Oraz sesja Blue Spider'a
 2. Nie dawaj żadnych nawozów. Ciul wie jaka ziemia, ile czego ma, a nawet jak by był to najsłabszy mix nawozowy to roślina jest za mała. Kontroluj tylko wilgotność, nie przelewaj, nie przesuszaj i będzie malina.
 3. Te dolne listki często żółkną i odpadają. Nie ma czym się przejmować.
 4. Po przeczytaniu tego artykułu też jestem sporo mądrzejszy. Skręciłem lampy do 200W aktualnie. Następny grow będę delikatniej dawkował światło i obserwował . Mój Blue Spider jest przepalony. Dziwne tylko, że on jeden. Reszta wykazuje oznaki nadmiaru światła, ale nie tak drastyczne. A mówili "ładny kolorek wszedł"
 5. https://www.ebay.co.uk/itm/Bio-Bizz-Bio-Grow-Bio-Bloom-Alg-a-mic-Root-Juice-Heaven-Top-Max-/301526674075 Zestaw startowy BioBizz. Wszystko co niezbędne do prawidłowego wzrostu. Nawóz dedykowany. Ten sprzedawca ma też zestaw rozszerzony o "boostery". Nad tym bym się zastanowił.
 6. Drugi konkurs zakończony niepowodzeniem. Vito, następnym razem najpierw fanty, później konkursy. Więcej szczęścia następnym razem. 😂
 7. Kolejny up. Nie pamiętam który dzień, policzę w wolnej chwili. Blue Spider jest gotowy. Dostał dziś Canna Flush, od dziś do końca tygodnia codziennie płukanie i w niedzielę ścinamy. Reszta roślin myślę, że dwa tygodnie. Trichomy wchodzą w bursztyny powoli. Podlane dziś pełna dawka nawozów. To tyle pitolenia, a teraz to, na co wszyscy czekają, czyli porcja świeżych zdjęć. Enjoy!
 8. Wynik wagowy - suche Wszystkie odmiany automatyczne Critical 2.0 - 33g Northern Light - 24g OG Kush - 44g Purple Haze - 40g Ak472 - 68g (2 rosliny) WW x Crystal Meth - 45g Gnomo - 29g Girlscouts Cookies - 47g Punk Devil 218g (5 roślin) Łącznie około 550g. Z 600W HPS. Do tego zostalo trochę śmieciowych topów. Kilka gram przepadło z powodu plechy. Podsumowanie tej uprawy: Wynik ogółem zadowalający. Strukturatopów spod HPS już nie taka fajna jak spod LED. Kwiaty bardziej luźne. Czynię przygotowania do wymiany HPS na LED. Oraz doniczek z ziemią na system hydro. Uprawa 14 krzaków to męczarnia. Brak możliwości wygodnego operowania przy roślinach, nawet podlewanie jest problematyczne. Ps. Sprzedam HPS 600W, na skrzydłach z balastem elektronicznym. Używany 3 miesiące. Cena do uzgodnienia.
 9. Nowy84

  1,44m2.#1

 10. Jak podasz więcej informacji i zrobisz zdjęcie pod normalnym światłem pewnie będzie łatwiej coś powiedzieć.
 11. Trochę kiepsko kombinujesz. Nie dość, że chcesz uprawiać MJ w piwnicy gdzie teoretycznie każdy może wejść, to jeszcze prąd chcesz kraść. Słabe połączenie.
 12. Miałem dziś wrzucać fotki. Jednak podczas sesji znalazłem kolejne ognisko pleśni. Namiot zakończył życie. Około 7 godzin trymowania we dwie osoby. Całe szczęście odpadu wyszło ogólnie niewiele ale lepiej dmuchać na zimne. Niestety nie robiłem fotek. Wrzucę fotki jak będę pakował w pojemniki wraz z wynikiem wagowym. Purple Kush wyszedl w kolorze. . Trichomy mleczne z nieduża ilością bursztynowych...
 13. Nie powinno być problemów. Z tyłu po lewej jest podwójny komputerowy 12cm, z tyłu po prawej są dwa komputerowe 5cm. Z przodu po prawej i po lewej po jednym 5cm.
 14. Krzaczki mają po około 6 tygodni (od umieszczenia w roztworze). W sumie chyba nie wyglądają źle. Pomidor rośnie w oczach. Pojawiło się kolejne skupisko kwiatow. Ogórek się nie spieszy, ale też do przodu. Wody w pojemniku jakoś specjalnie nie ubyło. Dziś dowalilo słońcem i to akurat Panu Pomidorowi nie przypadło specjalnie do gustu. 😭
 15. Sobotnie podlewanie. Dziś pełna dawka nawozów. Dodatkowo zwiększyłem ilość PK w mieszance dodając Phosphor Plus od Hesi (PK 7-5).
 16. Kolejna porcja zdjęć. Dzień harwestu zbliża się wielkimi krokami. Cieszę się, a jednocześnie przeraża mnie nakład pracy, który będę musiał włożyć w trymowanie tego wszystkiego. Pałki spore. Jedna roślina nie dała rady udźwignąć i się położyła.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+