Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
nasiona marihuany
thc-thc.com seedstockers.com indorshop.pl

Vito

Administrator
 • Content Count

  7,355
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  102

Vito last won the day on October 8 2019

Vito had the most liked content!

Community Reputation

1,069

8 Followers

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

19,109 profile views
 1. Sorry przeoczyłem, możliwe że przelane, podsusz je, następne podlanie sama woda, i zobaczymy czy problem będzie dalej postępował.
 2. Co za gleba ? Wygląda na problemy z EC lub/i pH, mierzysz ? Dużo różnych problemów, na drugim zdjęciu mutant ale może spowodowane moim poprzednim podejrzeniem. Co to za nasiona ?
 3. Hej, nie, do uprawy potrzebujesz odpowiednią barwę i moc światła. Może jedynie do wegetacji (do sadzonek) ale i tak pewnie kiepsko by rosło...
 4. Hej pomysł dobry i jak najbardziej ma racje bytu. W krążkach trzymasz do momentu aż korzonki zaczną się przebijać, wtedy jak najszybciej do litrowych czy tam docelowych. Fotoperiod na wegetacje, podczas wegetacji rośliny nie hermią więc bawienie się światłem im nie zaszkodzi.
 5. tutaj są same dobre przepisy 🙂 https://trawka.org/forum/3-culinary-recipes-with-medical-marijuana/ a tutaj na masło z grama potrzebne na ciastka
 6. "Color: Full spectrum LEDs" - czyli na cały cykl, moc 300W więc na ten wymiar namiotu może być...
 7. półautomat - takie coś nie istnieje, albo jest automatycznie kwitnąca czyli foto-obojętna, albo pełnosezonowa czyli fotoperiodyczna. Wymysł "półautomat" to tylko chwyt marketingowy. A "fast version" to istnieją od samego początku, np. odmiana TOP44 - kwitła w 44 dni, pełno zwykłych indyjek dochodzi w 56 dni kwitnienia.
 8. można, jeżeli to prawdziwa malina a nie sztuczne barwniki zależy od wapka, raczej można W niektórych sklepach z waporyzatorami dostaniesz też różne zioła, np. melisa, chmiel itp.
 9. Podlewa się rzadziej a porządnie, czyli lejesz aż zaczyna wypływać dołem, potem czekasz aż osuszy glebę. Możesz sprawdzać po ciężarze donicy. Ale przy tak małej roślinie to raz na parę dni się podlewa. Liście zawijające do dołu oznaczają przelanie. Co to za nawóz ?
 10. To jest 12x600 + ogrzewanie nocne, stan idealny, cena 590zł Sprzedany
 11. jest za nisko, dołóż jeszcze 100cm nie filtr węglowy oczywiście, montujesz filtr na końcu układu wylotowego nawilżanie potrzebne na wegetacje, ale bez też da radę, wystarczy zwykły z supermarketu tak mała wysokość to obowiązkowy trening, bo to nie box tylko micro box... pełnosezonowe, genetyka indica (nie automaty)
 12. Pechy jako same nie chce sprzedawać, to mogę dorzucić do większego zamówienia. Nasiona mi się przydadzą, jak nie teraz to za rok 😉 Moja oferta sprzedaży będzie aktualna jeszcze miesiąc, co się nie sprzeda zostaje u mnie 🙂
 13. Wszystkie nawozy BioTabs zarezerwowane, są jeszcze nawozy BAC na dużo roślin i mam pakiet BAC Organic do kilku roślin. Namiot Q80 i miernik EC sprzedane.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+