Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL ganjafarmer.com.pl

Vito

Administrator
 • Content Count

  7,313
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  102

Vito last won the day on October 8 2019

Vito had the most liked content!

Community Reputation

1,058

8 Followers

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

18,722 profile views
 1. Na razie nie prowadzimy żadnych open seed'ów / konkursów i nie planujemy. Kto chce może sobie robić itd. ale my nie bierzemy za nie odpowiedzialności.
 2. Sporo pomaga/przyspiesza zgłaszanie postów/tematów, opcja w każdym poście w prawym górnym rogu. Lub zacytowanie jak teraz 🙂
 3. 28 listopad - ścięcie Krzaki rosły przeróżnie, wynik to ponad 600g mniej więcej 0,5g/w czyli średnio... Ale patrząc na to że oświetlenie leciało w trybie eko i prawie nie opiekowałem się namiotem to wynik jest spoko 🙂 Na więcej zdjęć w lepszej jakości niestety zabrakło czasu. Dzięki za oglądanie i komentarze 🙂
 4. @gigit może coś z ph, ec ? Ogólnie widać że jeszcze świeże. Spokojnie czekaj 🙂
 5. Wysadzam sporą ilość regularnych roślin danej odmiany, męskie wyrzucam, doprowadzam do końca uprawę żeńskich, wszelkie "brzydkie" eliminuje a najładniejsze reweguje. Te co długo się rewegują także odpadają, a najlepiej wybrać tylko jedną najszybszą i najładniejszą. Jako że po rewegetacji roślina wypuszcza masę odrostów to jest z czego robić klony. No i w ten oto sposób możesz otrzymać "czystą" roślinę-matkę żeńską.
 6. Duże dołki z glebą typu "all mix" najlepiej minimum 20L, sadzonki robisz w 1 litrowych doniczkach w glebie typu "light mix" lub "seed mix". Wszelkie stymulatory korzeni/startu są jak najbardziej zalecane. Gleba oczywiście z growshopu lub czarnoziem spod pokrzyw dobrze przygotowany.
 7. Według tabeli producenta. Nie ma większego znaczenia że to automat. W zestawie powinieneś mieć tabele, jak nie to musisz dokładnie przestudiować opisy, dawkowanie jest. Jak czegoś nie będziesz wiedział kiedy podać to się wtedy zapytaj o konkretny składnik. Możesz posilić się także tabela od innego producenta, np. Hesi, ma bardzo podobne nazwy nawozów i stymulantów.
 8. Lampę wybierasz pod rozmiar box'a i budżet. I lepiej dwie rośliny niż jedna.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+