Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Problemy z rośliną - Offtop, pytaj bez zakładania tematu - stary temat


bez-nicku

Recommended Posts

  • Replies 119
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Trafiło się lipne medium, i mam problem z ziemiórkami. Na początku myślałem że są to owocówki. Lata to dziadajstwo za każdym razem gdy tylko zaglądnę... Ma ktoś jakiś fajny domowy sprawdzony sposób?

Jutro zrobię miksturę z octu, wody płynu do naczyń i kurkumy (podobno zółty kolor je przyciąga)
Mam nadzieję że pozbedę się tego robactwa bo niestety przyklejają się do tłustych i lepiących kwiatów :/

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mam problem mianowicie uschly mi koncowki listków i chcialbym sie dowiedzieć z jakiego powodu, mi wydaje sie ze ph wody bo lalem kranowe, albo tez brak azotu, ziemia uniwersalna 6.5 ph mieszana z perlitem, 4 x swietlowki cfl philips 23w odblysnik blacha, 2 wentylatory komuterowe, obicie z koca ratunkowego, temperatura w boxie 26 noc 25, aktualne ph ziemi nie znam wlasnie dzisiaj zakupilem dopiero narzedzie do pomiaru, a i raz podlalem biohumusem nie cale pol nakretki na litr wody z tego do doniczki moze 50wlalem pozniej obnizylem swietlowki i wydaje mi sie ze tez moze być przez to spowodowane i spalilo liscie, aktualnie nie usycha dalej a wiec doradzcie co robić czy sypać azotem czy co ;)

post-42086-0-90371000-1419416633_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+