Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Problemy z rośliną - Offtop, pytaj bez zakładania tematu - stary temat


bez-nicku

Recommended Posts

  • Replies 119
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 1 miesiąc temu...

Witam mam problem z moją dziewczynką :c ale pierwsze daje zdjęcia:

 

 

 

a teraz problem: jak widać na zdjęciach w dolnych partiach rośliny łodyżki są fioletowe, z tego co pamiętam i czytałem oznacza to że brakowało jakiegoś ze składników, i zauważyłem że roślinka troche wolno rośnie, mimo słońca, i w pełni nie wyprostowuje listów (na noc naturalnie opadają, ale na słońcu się prostują (zazwyczaj)) moje teorie: liście się już prostują najprawdopodobniej trochę za często podlewałem, wiec teraz przystopowałem na pare dni no i liscie się już prostują jest lepiej, bo po prostu nie dostawała pewnie wystarczająco tlenu, drugi problem: łodygi i wolny wzrost: pomyslałem, że jest to przez brak składników w glebie (wolny wzrost być moze też i z braku tlenu) no więc: jako że jestem amatorem i ta roślinka jest w sumie z przypadku (nasionko trafiłem w pace jak kupowałem palenie) i nie mam żadnych nawozów, co wiec zrobiłem? wziąłem jakieś patyczki czerwone nawozowe co się wkłada do kwiatków, pytałem mamy ile się do kwiatka normalnie wsadza, powiedziała że dwa, wsadziłem dwa i dosypałem trochę ziemi (bo było miejsce) a wiadomo w świerzej ziemi są składniki itp. i jak się będzie podlewać to spłyną niżej do korzeni, no i w sumie minęło już pare dni, może nawet z tydzień, no i jak widać na pierwszym zdjęciu liście popalone troche (tylko dolne w dolnych partiach rośliny) a kolor fioletowy z łodyg nie zniknął.. rosnąć jakby trochę teraz się obudziła i rośnie ale kolor fioletowy pozostał a liście popalone się pojawiły... próbowałem odszukać w ziemi te patyczki żeby je wyjąć ale chyba już za późno bo się rozpuścily chyba bo nie mogłem już ich znaleźć... no i teraz pytanie do was: co robić? :P no i drugie pytanie: roślinka posadzona 16 czerwca, kiedy pokaże czy jest chłopakiem czy dziewczyną? i trzecie pytanie: czy mieliście kiedyś takie nasionko unknown z paki trafione jak palenie kupowaliście? i czy kiedyś wam wyszła z tego dziewczyna? i mniej więcej jaka szansa że to będzie dziewczyna? z góry dziękuję za pomoc! i pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj, zdjęcia skasowałem bo są na zewnętrznych serwisach, wybacz nie klikamy w takie linki. Chcesz rady zamieszczaj zdjęcia jako załącznik do posta lub do galerii forum. 

 

 

 rośliny łodyżki są fioletowe, z tego co pamiętam i czytałem oznacza to że brakowało jakiegoś ze składników

Kolor łodygi o niczym nie świadczy, większość moich roślin ma fioletowe, dwukolorowe albo całe zielone. Sprawy genów lub warunków.

 

 

wziąłem jakieś patyczki czerwone nawozowe co się wkłada do kwiatków

Do jakich kwiatów ? Weź pudełko i napisz nam co za firma, model itp. 

Źle zrobiłeś, bo konopie to nie kwiatki balkonowe, dałeś im chemiczne nawozy (najprawdopodobniej) dzięki czemu popsułeś sobie smak palenia ;) Lepiej by było nic nie dawać.

 

 

co robić?

Wrzuć zdjęcia całej rośliny a nie samego listka.

 

 

 roślinka posadzona 16 czerwca, kiedy pokaże czy jest chłopakiem czy dziewczyną? 

zależy od genów i wielu czynników zewnętrznych

 

 

zy mieliście kiedyś takie nasionko unknown z paki trafione jak palenie kupowaliście?

Wiele było growlogów z NoName i ludzie nie narzekali :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

no własnie jak dodać zdjęcia? bo jak daję grafika, lub odnośnik czy cokolwiek to tylko takie coś: 

i nic nie mogę kliknąć, muszę odświerzyć stronę  :sleep:

 

wejdz w galerie utworz album  dodaj zdjecie 

 

przegladarka opera ??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Proszę nie zamieszczaj zdjęć które są w innych serwisach. Ja dbam o bezpieczeństwo naszych użytkowników i nikt nie będzie klikał w zewnętrzne linki ! 

 

Tutaj masz: Jak dodać zdjęcia do galerii trawka

 

Albo możesz jako załącznik do posta, obok "Napisz" masz przycisk "Więcej opcji" tam znajduje się opcja: Dodaj załącznik

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+