Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Problemy z rośliną - Offtop, pytaj bez zakładania tematu - stary temat


bez-nicku

Recommended Posts

 

1 to łodygi rozjezdzaja mi sie na doł , proawdopodobnie nie sa w stanie uniesc takiego nadmiiaru co zrobic ? 

Sznurek i podwieszanie do góry lub do głównej łodygi.

 

 

2 Pół mojego boxa jest zieloniutka  zas 2 jegos czesc tam gdzie jest pod lampa 600 v cała zółcieje liscie wiginaja sie w dół zostaja topy . Co jest grane 

Po blokowały się przez przenawożenie

 

 

3 zostawiłem przez niedbalstwo swiatło na 40 godz  , wynik ?  34 C w boxie  wilgotnosc 40 %  widac na zdjeciach pozółkniete liscie ale nie te duze które i tak były zółte tylko bezposrednio na topach nawet te malutki , przypaliłem główne duze szczyty , sa suche  niektóre jak stara baba zywica wyschł w niektórych co zrobic ? 

nie dopuścić do powtórzenia takiej sytuacji, dobry programator i po problemie

 

 

Rośliny automatyczne są bardzo wrażliwe, na następny grow weź normalne odmiany, bez auto.

Ja bym nie lał ripenu (straszna chemia). 

Wilgotność dobra, temperatura trochę za wysoka. 

Tabletki co2 nic nie dają a wręcz mogą zaszkodzić, więc je odstaw.

Daj im przez tydzień samą wodę odstaną i będziemy patrzeć na zmiany.

Automaty mają to do siebie że są strasznie liściaste i wrażliwe na każdy błąd, odbija się to później na plonie. 

Weź lupę w rękę i popatrz na kolor trichomów (kryształki).

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...
  • Replies 119
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 tygodnie później...

Witam mam taki problem gdyz za wczasu nie przeczytalem po co sa ukorzeniacze i dodalem go do malych sadzonek z mysla, ze to przyspieszy rozrost korzeni .. jedna sadzonka uslcha zas druga podwinela listek i stal sie on czarny, da sie je jakos uratowac ? Kolejny problem mam z nasionkiem ktore od tygodnia niechce wyjsc zastanawiam sie nad cienciem skalpelem dobry pomysl ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam podlalem i pomaga :) dzięki

Mam jeszcze takie pytanko mam dwie roślinki i wydaje się że obie to samiczki ale pewny nie jestem dlatego myślałem ze jedna to on różnica pomiędzy nimi jest kolosalna całkiem inaczej rosną i kwitną pytanko może banalne jeśli to różne odmiany to żniwa będą w tym samym czasie? I jeszcze ile czasu potrzebują od zakwitniecia do pełnej dojrzałości z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+