Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Problemy z rośliną - Offtop, pytaj bez zakładania tematu - stary temat


bez-nicku

Recommended Posts

  • Replies 119
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 tygodnie później...

Mam mały problem myślę że to normalne ale wolę się zapytać.

Ak 47 automat około 40 dzień od wykiełkowania. Od paru dni od spodu żółkną liście jednak dzisiaj praktycznie zżółkło całe dolne piętro.

Czy to normalne żeby w ciągu jednego dnia tyle liści naraz (na samym dole jest dosyć mało światła)

Podlewam wodą mineralną z nawozem biobizz Alg-a-mic i bio bizz Bio-Bloom, temperatura to od 27-32*C, wilgotność nie mam jak sprawdzić. HPS250W

liście

23

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Cześć wszystkim!

 

Na forum jestem od dawna i od dawna czytam. Mam swoją pierwszą uprawę w pcboxie. Są to dwa krzaki FP, white widow x big bud oraz sugar black rose. Do tej pory nic nie pisałem na forum, bo odpowiedzi na wszelkie moje pytania już tu były :D

 

Ale do rzeczy, dziś zauważyłem pierwsze oznaki "czegoś" na listkach mojej SBR. Rosnąca obok WWxBB nie posiada takich oznak, mimo, że są tak samo podlewane.

 

Box: PCbox

Oświetlenie: 3xCFL 23W

Nawozy: Plagron Alga Bloom (wg. zaleceń producenta, raz sama woda, raz z nawozem)

Gleba: Uniwersalna niestety, ale zmieszana z perlitem

Dzień życia: 67

Od momentu przełączenia na 12/12: 41

Dzień flo: 28

Temperatura: 19-22st

Wilgotność: 44%

 

Były bardzo długo na wegu jak na pcboxa, ale ogarnąłem je i ładne są ponaginane, więc jeszcze mają 2-3cm od żarówek, ale już raczej nie urosną wyższe ;)

 

Pytanie brzmi:

Co jest powodem występowania plam na liściach?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+