Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Problemy z rośliną - Offtop, pytaj bez zakładania tematu - stary temat


bez-nicku

Recommended Posts

Gość bongson

3 tydzień życia około i dopiero raz (przedwczoraj) lana bio growem była. Sorry za miniatury ale w biegu piszę i nie ogarnąłem galerii jeszcze ;) Jedna ma 35 druga 25 cm, nie mam sprzętu aby zmierzyć ph. Obie roślinki są z jednego mixa nasion, mają identyczne te łodygi, a trzy pozostałe które były wysadzane w tym samym czasie z różnych mixów nie pokazują takich oznak więc być może taka genetyka.

post-35685-0-29138200-1401222575_thumb.j

post-35685-0-88897900-1401222579_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 119
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gość bongson

Jeszcze je przetrzymam na wegu bo 3 roslinki nie nadazaja. Myślę ze ok 2 tyg jeszcze. To sa 6litrowe doniczki i większe nie wchodzą w gre bo maly box, nastepnym razem wybiore kwadraty wysokie a nie okrągłe to więcej wejdzie :) niestety na growloga brak czasu, może następnym razem :) juz nie spamuje, dzięki za opinie. Peace :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

Witaj, jeżeli nie masz problemu z wysokością to zacznij od puszczenia ją wolno. 

A następnie opisz jakie ma warunki, jaka gleba, czym podlewana, jakie masz nawozy pod ręką itd.

Witam dziękuje odrazu za zainteresowanie się i poświęcenie chwili.

A więc tak posłuchałem rady i puściłem ją wolno jak mówisz :)

Trening jaki na niej wykonałem to FIM+LST jak widać poodginałem listki żeby miała równiemiernie wszędzie słoneczko jednak główny szczyt już sam się pnie do słońca

Duża donica 30 L

Gleba-zwykła kupna uniwersalna 

Podlewana już teraz jest 5 L wody z  plantonem K,wcześniej od 2 tyg leciał Biohomus 

Jak wygląda ogólnie ? Widze po liściach,że są małe nie dobory w tym celu szukałem organicznych sposobów poprawienia jej żywotności i użyłem soku z cytryny,skorupek od jajek.To tyle 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nic innego jej nie dawaj prócz biohumusa z wodą. Plankton jest chemiczny ale jak już go masz to dajesz go dopiero gdy roślina kwitnie i to minimum od drugiego tygodnia. 

Teraz przynajmniej 2 podlewania samą wodą i dużo słońca.

 

Zapraszam do założenia growloga.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+