Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Prośba o pilną pomoc w zdobyciu olejku RSO


Wielmozny

Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie ! Zwracam się do was z ogromną prośbą. Czy jest tu osoba, która jest w stanie pomóc zdobyć taki olejek lub zajmuje sie wytwarzaniem takowego ?  Czasu mam bardzo mało. Za każdą nawet najmniejszą pomoc z góry dziękuje.

podaj maila -napiszę Ci na priv

Spotkałem się z wieloma opiniami, że nie mozna go zakupić w polsce legalnie czemu akurat na tej stronie miało by być to legalne ? Proszę także o pomoc który olej z tej strony wybrać. Stadium raka zaawansowane.

ludzie rso ma ponad 70% THC więc jest NIELEGALNY WSZĘDZIE na świecie nawet w Holandii. Podaj maila napiszę ci więcej informacji.
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Spotkałem się z wieloma opiniami, że nie mozna go zakupić w polsce legalnie czemu akurat na tej stronie miało by być to legalne ? Proszę także o pomoc który olej z tej strony wybrać. Stadium raka zaawansowane.

Witam,

 

do leczenia nowotworów używa się CBD, ewentualnie delikatnie wzbogacone o THC, ale to nie w Polsce. Substancją,która działa na układ endokannabinoidowy jest kannabinoid CBD. Więcej informacji >> www.zdrowiezkonopi.pl

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+