Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Wpadka z marihuaną - posiadanie - problem z prawem - Artykuł 62


Gość

Recommended Posts

Jak narazie (palę od 1995r) i jest bez lypy :D

Oby tak dalej....poza tym bujałem się z moim ziomkiem (najlepszym w sumie) jak dilował,a dilował w sumie też 1995 z przerwami do 2001r.!!!!

Tez nie miał lipy.....mimo,ze "palki" czesto robiły wjazd do niego na chatą nic nie znaleźli.....naprawdę podziw i szacuneczek dla ludzi,którzy wiedzą jak robić by było dobrze.

A im mniej "ziomkow" w około tym bezpieczniej....większość pseudo kumpli to parówy,ktore sprzedały by każdego po kilku gumach na dołku.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 1,4 tys.
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mnie tez nie zlapali i mam na dzieje ze nie zlapali.

Nigdy nie nosze przy sobie lufki ani dziabaru chodzc zawsze w jedno miejsce zajarac w ktorym jest bezpiecznie taki jak by lasek dzialkowy i tam sobie chowam wszystko w takie cos i jest ok nigdy nic nie zginelo i nigdy mnie nie zlapali.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 miesiące temu...

A ja to mialem przypal z konfidentami bo 5 osob mnie wjebalo ze jaralem z nimi na poczatku byli spoko a potem jak policja wjechala to wszystko powiedzieli je**c ICH :evil: A wlasnie czekam na sprawe bo bylem na przesluchaniu w sadzie i teraz niedlugo sprawa bedzie a ja mam w dupie bede jarac do konca zycia :wodna: powiedzialem ze do niczego sie nieprzyznaje i mam w dupie czy mnie wezma na badania czy nie, nie maja dowodow na mnie ale zato jest 5 konfidentow :wodna: i h*j wie co mi dadza ?? ale mam 9 zarzutow z czego 2 moga mi doje**ć za rozprowadzanie 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hehe ...;) Ja pale od ponad roku i nie mia?em ?adnego przypa?u :D Ale raz juz mia?em wora w g?bie :) szlem po chodniku i widzialem z boku ze kryminalka jedzie wolno to wziolem wora do g?by ?eby wrazi co pogry?? ale naszczescie pojechali dalej a ja poszlem i zjaralem na biegu :zbakany: :D

pozdro :peace: :peace: :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ludzie gdzie wy mieszkacie ze jeden pisze "pale miesiac i mialem dwa przypaly" ? chyba ze chodzi Ci o przypaly typu: idziesz patrzysz jada psy po ulicy? ( ja bym tego nie nazwal przypalem).. ja pale grubo ponad 2 lata i nigdy nie mialem sytuacjii ze musze chowac, wyrzucac palenie czy cos w tym stylu.. a jak sobie pomysle ile razy mialem "cos" przy sobie i psy mnie spisywaly to az smiech mowic.. powiem Wam wszystkim ze czasem wystarczy pogadac z panem policjantem :zrzut: i on wszystko Ci wybacza :D czasem nawet Cie nie spisuje, no ale z tymi debilami z kryminalnej juz nie pogodo :D ogolnie jak ich widze i cos mam to uciekam :D moje osiedle wg. polcjii jest dosc grozne, niektorzy psiarze sa lajtowi, kilku nawet z tego samego osiedla wiec niema sie czego bac, ale jak widze kryminalna to w szybki sposob sie ulatniam :D

pzdr

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja mialem pewien przypal ale sie skonczyl szczesliwie ufff :lol: Mianowicie siedzimy na laweczce w parku (mieszkam w angli) i jaramy fajeczke nagle ida jakies dwie postcie (ciemno jak w dupie) ja odrazu psy odgas gibonka!!! moj ziomek ja psy wyczuje z kilometra jaraj dalej. Podchodza panowie z latarkami i gadka What are you doing here bla bla pytaja sie o jakiegos goscia ze szukaja oczywiscie polowa laweczki ni ch**a po ang wiec patrza sie jak kretyni. nagle ten jeden z tekstem "uuuu I can smell cannabis from you" a my rzniemy glupa akurat to u mnie lezal bag 2g. Ja juz kupa w gaciach a oni gadaja ze nie sa od tego i nas zostawili

PISZCIE NA TEMAT! // Yarcio

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+