Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Nie karać za posiadanie!


done

Recommended Posts

Chodzi o to że karmy za zioło a sami bierzemy dużo twardsze od niego narkotyki mikuc, tutaj chodzi przede wszystkim o alkohol i papierosy, no i o to że na przykład jak masz alkoholika to on nie uważa, ani ty go nie postrzegasz jako narkomana tylko alkoholika a w rzeczywistości on jest uzależniony od narkotyku którym jest alkohol.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dlaczego? trochę pozytywu, przecież ta prohibicja i tak nie działa a trwa tylko przez stereotypy które kiedyś ludzie w sobie utrwalili i już nic ich podejścia nie zmieni ale z nauka i prawdą nie wygrają dlatego nie wiem ile jeszcze ale wiem ze kiedyś legalizacji doczekamy :ganja: .

Ale :offtopic: :ban:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ludzie, kazdy internet ma jak siedzi na forum, przesylajcie kazdemu na gg niech wejdzie i sie podpisze. Wkoncu i tak wejda. I tylko czekac nam pozostaje. Nie czuje tam zadnej lipy, to jest cos w stylu ankiety ile osob bedzie za zmiana ustawy...obawiam sie ze do konca lipca bedzie 80 000 ! Czekajmy i wpisujmy ! :zbakany: :zmiazdzony:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

i wierzycie, ze taka petycja w ogole cos da? przeciez zleja ja jak kazdy tego typu przejaw checi depenalizacji... skazuje ja fakt, ze tu chodzi o wszystkie narkotyki, jezeli chodziloby o mj tylko to moze byloby kilka % na szanse rozpatrzenia, w tym przypadku nie widze zadnego.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

po 1 - dlaczego mamy szanse. bo to wyborcza, wlasnie tak wazna w RP gazeta kieruje taka petycje, po 2 - legalizacja to najpiekniejsze co moze byc, o ile depenalizacja to cos potrzebnego, to legalizacja jest czyms pieknym. na razie mozemy tylko pomarzyc, ale kto wie jak bedzie za chociazby 10 lat? moze w Anglii zalegalizuja? w Belgii? w Czechach? w Kanadzie? w Hiszpanii? w Szwajcarii? jest wiele panstw ktore od dawna powaznie rozwazaja legalizacje i w koncu cos sie przelamie i Holandia nie bedzie jedyna, a jak kilka europejskich panstw by zalegalizowalo to temat stalby sie sila rzeczy w polsce aktualny

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+