Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Niemcy i marihuana


torf

Recommended Posts

witam mam takie pytanie czy ktoś wie jak jest z wysyłką nasion do niemiec??tzn czy jest jakas kontrola/skanowanie przesylki i czy po jakims czasie jak dojdzie nie pojawia sie kurwiszony we wiadomym celu??troche sie obawiam bo innej mozliwosci podania adresu niz swój nie miałem i teraz i wiadomo caly asoryment z neta zamówilem lampe,etc i troche sie posrałem bo planty juz wysadzone...prosilbym kogos o pomoc jak to jest z tymi namierzeniami i przeswietlaniem listów bo jak wiadomo pechy w niemczech sa nielegalne!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość lencolek

no w sumie pestki łatwiej ukryć, podwójne denko w jogurcie albo wrzuć je do żelu do włosów. i upakuj w paczce rzeczy tak żeby wyglądały jak normalna przesylka a nie tylko pestki =D jakies rzeczy codziennego użytku i powinien byc lajt. ale wiadomo na swoje ryzyko wszystko robisz.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

nie chce komuś przypału robić gdzie mieszkam a jak kurwiszony wejdą to wiesz...sam nie jestem a pechy w liscie zamawialem bez niczego tylko one i na dodatek CenzurA cały sprzęt tez na adres ale co zrobie jak juz maszyna ruszyła i sie kręci :zjarany: tylko wku***ało mnie to bo piszą gdzie niegdzie o kontroli listów itp barany zajebane panike sieją a człowiek potem czyta i myśli awiadomo jak na sumieniu nic bym nie miał to ok ale...wiadomka :twisted:własnie a czy nie jest tak że cw**e mogą przyjśc za kilka tygodni i zobaczą co jest grane że po cichaczu cos odnotowali i nagle jeb a tu są??znane przypadki są jak z neta zamawiali sprzęt czy pechy...cos wiecie na ten temat??

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

hehe to idz do lekarza i wal scieme ze chcesz recepte na mj bo tylko ona pomaga ci na bole migrenowe ;]

sama nazwa medyczna marihuana mow juz o recepcie (czy tam daje do myslenia, zalezy jak kto ma myslenie hehe. medyczna a medyczna moze byc wydana tylko przez lekarza, a nie urzad )

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...

Witam po dłuższej przerwie :)

Niestety zostałem zmuszony do emigracji na teren niemiec i mam w zwiazku z tym kilka pytań.

Czy ktoś wie czy organizowane są tutaj jakieś imprezy typu MWK? Chciałbym wesprzeć tutejszych zwolenników upraw i palenia.

Jak dokładnie jest tutaj, jeżeli chodzi o prawo, jakie kary za posiadanie, za uprawy itd, ponoć co land to inne kary. Chciałbym dowiedzieć się co nie co zanim zacząłbym tutejsza przygodę :)

Z góry dzięki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To prawda że co land to inne przepisy. Podobnie jak w stanach, landy są to kraje związkowe federacji niemieckiej. Także każdy land może ustanawiać prawo, poza prawem federalnym. Jedyne pewne info jakie posiadam to że, w Hamburgu posiadanie i handel są nielegalne, ale użytkownicy posiadający małe ilości jak i drobni dilerzy, są całkowicie olewani przez policję. Po części wiąże się to z wielokulturowością tego regionu (w końcu to jeden z największych portów w Europie). Mój dobry ziomek pracuje tam juz ładne kilka lat i podczas moich odwiedzin u niego, widziałem na własne oczy, transakcje kupna marihuany "na rogu" od turasów w odległości kilkunastu metrów od patrolu policji. Z opinii Niemców jasno wynikało to że w całej federacji podejście służb mundurowych do posiadaczy niewielkich ilości, jest dosyć pobłażliwe i zazwyczaj kończy się tylko konfiskatą i spisaniem danych bądź odsiedzeniem na dołku 24-48 godzin. Mowa tutaj o MAŁYCH ilościach 1-2-3 gram. Oczywiście wiadomym jest, ze uważać tam i tak trzeba, bo wszędzie można napotkać "służbistę" który zgłosi sprawę prokuraturze nawet i za połówkę.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+