Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Niemcy i marihuana


torf

Recommended Posts

Dokladnie, co land to inne przepisy. Na poludniu Niemiec tzn Baden Würtemberg i Bayern sa najostrzejsze przepisy jesli chodzi o posiadanie nawet malej ilosci 1-2-3 g. W wiekszosci przypadkow zabierane jest prawo jazdy, nawet jezeli zatrzymanie nie mialo miejsca przy kontroli drogowej. Posiadanie pestek jest rowniez zabronione.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 rok później...

Bardzo proszę o informację jakie są kary za uprawę konopi na dużą skalę w Niemczech(być może jedna z więkrzych upraw w Europie).Moj mąż i inni zostali zatrzymani.Przez 2 dni byli przesłuchiwani na komisariacie a dzisiaj przewiezieni do więzienia w Niemczech.Mają sankcję 3 miesiące.Co to właściwie znaczy.Ile moj mąż może za to dostać.Mój mąż był tam od spraw budowlanych.Rośliny go nie interesowały.Pomóżcie jak coś wiecie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

wyrok za trawe napewno mniej niz w polsce ,warunki bardzo dobre.

bez obaw bedzie dobrze ,posiedzi i wyjdzie.

podam ci przyklad ,ziomek przewozil 3 kilo trawy ,zlapali go na niemcach przed granica ,odsiedzial poltora roku, z tym ze odpowiadal jak za przemyt a nie za posiadanie,wiec masz juz jakis zarys co i jak.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość antymef303

w niemieckim wiezieniu tak zle nie ma  kumpel siedział i pisal podania dzialal żeby go przenieśli do polski kiedy zalatwil sobie to zalowal ....

Brak rozrywek i atrakcji zarcie hu***e zimno i ciasno wiec twój chłopak zle nie będzie miał :) ale musisz się liczyc ze dwa lub trzy latka będziesz musiala sama sobie radzic

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

jak nikt nie bedzie sie produkował to nic mu nie przybiją...... zalezy tez czy był tam susz, czy nie bylo. ja mysle ze jak nikt na niego nie bedzie mówil ze to jest jego (przynajmniej 2 osoby) to wypuszczą go za kaucją/grzywną moim zdaniem ... juz nie przesadzajcie tam wyzej. ale powtarzam najwazniejsze jestto czy to byl suchy towar czy dopiero rósł . pozdro i z fartem

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Więc sytuacja wygląda tak.Na posesji był mój i jeszcze jeden.Obydwu powinęli.Mój ma już prywatnego adwokata.Mial pobierane nawet DNA.Chyba chcą srawdzić jak bardzo byl zaangażowany w sprawę.Adwokat mówi że grozi mu od poł roku do 5 lat.Niemickie sądy z regóły wyroki do 2 lat zawieszają na okres próby.Mój zajmował się tam tylko sprawami budowlanymi.Trzeba to teraz jakoś udowodnić.A plantacja była profesjonalna.Kilka tysięcy roślinek.Jestem dobrej myśli.Dziękuję za wsparcie.PS.Mój mówi że niemieckie więzienie to przedszkole dla wyrośniętych dzieciaków.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 6 miesięcy temu...

Pierwszy post od 4 lat więc witam wszytkich ponownie, bo pewno nikt mnie tu pamięta :).

Poszukuję sprawdzonych informacji na temat ewentualnych konsekwencji uprawy krzaka w niemczech. Wiem, że zależy to od landu itd.  siedze teraz w okolicach koloni i marzy mi się taki malutki boksik na hps 100 :D

 

za wszytkie informacje i pomoc z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie, chce cie wprowadzać w błąd, ale jeśli się nie myle , za domową niekomercyjną uprawe czeka cie w zaleznosci od landu albo kara pieniężna , bądź godziny do odpracowania.

I z tego co słyszałem, nikt cię niepotraktuje wyrokiem za uprawę chodźby czterech krzaczków, więc czemu tak skromnie ??? :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+