Skocz do zawartości
oferta nasion marihuany i konopi 1 plus 1

growshop grower.com.pl

Yapa420

Użytkownik
  • Postów

    250
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Yapa420

  1. Dobrą wentylację masz?
  2. Ah te zawistne forum haszysz, może znowu ktoś im bazę danych kroi i za chwilę obciążą tym jakiś sklep 🤣😂 "to nie my to oni" Na tym zjeb*** forum haszysz oni sami (administracja i moderacja) się okradają i nawet nikt nie wie kto jest właścicielem i głównym administratorem forum. Polecam ciekawy temacik napisany przez byłego moderatora czy tam administratora tamtego forum: https://forum.haszysz.info/viewtopic.php?t=402 Ogólnie zwykli ludzie są tam fajni lub byli bo większość odeszła z tamtego forum, przez chamstwo modów i ciągłe niejasności co do bezpieczeństwa na tamtym forum.
  3. Sklep THC-THC był celem ataków, a mechanizm tych dyskusji na forum haszysz i facebooku opierał się na konkretnych zjawiskach: Celowy czarny PR konkurencji: Na forum Haszysz czy na facebooku, konkurencyjne sklepy masowo tworzyły fałszywe konta (multikonta). Ich jedynym celem było pisanie wyssanych z palca ostrzeżeń o rzekomych "przypałach" czy "współpracy ze służbami", aby zniechęcić klientów do THC-THC i przekierować ich do własnych sklepów. Odpieranie zarzutów przez sklep: Właściciele THC-THC wielokrotnie i bardzo ostro musieli prostować te plotki w swoich oświadczeniach (właśnie między innymi na łamach Trawka.org https://trawka.org/topic/43459-panpestkapl-jak-prześladowca-naszego-sklepu-thc-thccom-stał-się-naszą-ofiarą/), wprost nazywając te działania bezprawną nagonką i wojną handlową ze strony innych podmiotów. Wiarygodność potwierdzona stażem: Sam fakt, że sklep działa bez przerwy od 2005 roku i bezpiecznie realizuje zamówienia, jest w środowisku koronnym dowodem na to, że te internetowe "ostrzeżenia" były jedynie elementem agresywnej walki rynkowej. Podsumowując: zarzuty wobec THC-THC pojawiające się w starych wątkach na forach branżowych były sztucznie wykreowanym hejtem konkurencji, a nie realnymi uchybieniami ze strony tego seedbanku. Takie są fakty o których większość osób znających temat wie. A dodatkowo powyższą krótką analizę wygenerował mi AI. Potwierdzając to co wiem. Te całe zagrywki ze strony konkurencji pokazują że sklep ten od lat robi najlepszą robotę i każdy próbuje przejąć ich klientów. A na koniec polecam jeszcze mój temat: https://trawka.org/topic/44656-gdzie-nie-kupisz-prawdziwych-nasion-marihuany-różnych-odmian/ miłej lektury.
  4. Poruszam ten temat gdyż Polski rynek nasion marihuany to jakiś absurd. Polscy sprzedawcy konopnych odmian robią z ludzi wręcz idiotów i należy o tym napisać bo nie każdy wie o co chodzi i da się naciągnąć na oferty nieuczciwych sprzedawców nasion. Pierwsza rzecz która zwala z nóg to fakt że Polskie sklepy w krótkim czasie okazały się potentatami własnej produkcji nasion, sprzedawanych pod własną marką w ilościach wręcz astronomiczny różnych odmian. I tak na przykład: Sklep X działający na rynku około 8 lat sprzedaje pod swoją marką jako producent ponad 500 różnych odmian. Celowo nie podaję konkretnej nazwy sklepu gdyż będzie kwas na forum z ich strony, sami możecie to sprawdzić. Kolejny wybitny sklep Y będący na rynku około 9 lat oferuje ponad 600 różnych odmian swojej marki. Są i nawet w tej dziedzinie mistrzowie swojego fachu, którzy w dniu otwarcia swojego sklepu mają na pokładzie po 150 własnych różnych odmian. I to już jest przerost patologii w Polskiej branży konopnej. Tutaj sprawdza się przysłowie „Polak potrafi”, ale w złym słowie tego znaczenia. Dla porównania: Holenderski producent Dutch Passion będący na rynku 50 lat oferuje swojej produkcji tylko 140 odmian. Kolejny producent powstały w Holandii a obecnie będący w Hiszpanii Royal Queen Seeds, działający na rynku już 30 lat oferuje swojej produkcji nieco ponad 160 odmian. Warto też powiedzieć o Polsko – Hiszpańskiej marce THC-THC, która pokazuje że można być uczciwą marką sprzedającą własne genetyki z dorobkiem na przestrzeni ponad 20 lat działalności z ilością własnych odmian na poziomi 15 sztuk. Ta firma stworzyła swoja pierwszą odmianę w Polsce co zostało potwierdzone głośną aferą z ich plantacją w roli głównej. Zresztą stworzyli bardzo słynną odmianę Rudealis Skunk, bo bardzo odporną na zimno, gdyż była stabilizowana w Polsce na outdoor (na dworze) co dało przystosowanie do polskich warunków atmosferycznych. Firma thc-thc.com zrobiła coś bardzo ambitnego, bo wywiozła tą genetykę do Hiszpanii i na jej podstawie stworzyła całą linię nowoczesny odmian. Dość ambitne posunięcie w tworzeniu nowych odmian, gdyż dające im unikatową linię genetyczną na cały świat. THC-THC to obecnie marka z siedzibą w Hiszpanii. Na pewno już teraz widzicie problem z Polskim sklepami z nasionami. Pomijając thc-thc.com gdyż jest to uczciwa firma, może też są inne ale nie zauważyłem. Polscy biznesmeni w kraju gdzie uprawa konopi jest nieplagalna oferują własnej marki niestworzone, wręcz kosmiczne ilości różnych odmian w postaci nasion. Czy takie oferty są realne i czy nasiona które są wysyłane pod takimi ilościami różnych odmian to faktycznie to co można u nich znaleźć na stronie, raczej NIE. Są to po prostu fejkowe oferty. Zadając pytanie takim polskim przedsiębiorcą jak ogarniają takie ilości własnej produkcji nasion odpowiadają w ten sposób „ale my nie produkujemy tylko kupujemy od growerów”. OK. ale tutaj rodzi się kolejne pytanie, od kogo wy takie ilości odmian skupujecie? Od przypadkowych growerów którzy coś wam wyślą. To nie działa w ten sposób w branży produkcyjnej nasion. Pochodzę z kraju w którym odbywa się większa część produkcji nasion i wiem jak to działa bo sam się tym zajmuję. Zagraniczne seedbanki które również kupują nasiona od growerów, bo nie są w stanie same produkować nawet mniejszych ilości różnorodnych odmian na poziomie 150-ciu. Współpraca między growerami i markami to lata tworzenia takich łańcuchów dostaw. Właściciele marek spotykają się z growerami i widzą co jest dla nich produkowane, jakie nasiona itp. Takich relacji nie buduje się w tak krótkim czasie jak to wygląda w przedstawianych scenariuszach przez Polskie wybitne sklepy. Podsumowując! Nie łatwo się domyślić że polskie sklepy z własnymi markami wymyślają i kopiują nazwy z innych zagranicznych seedbanków i wysyłają pod tymi nazwami COŚ!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+