Jump to content
thc-thc.com
ganjafarmer.com.pl
grower.com.pl www.growbox.pl seedstockers.com

Grzyby a Holandia

TeHaCe12345

Recommended Posts

• 4 weeks later...

kolega wyzej ma racje dobrze jest isc w las na lono natury tam gdzie sie je zbieralo :D

ja zjadlem 20 na 1 raz i ze 3 godziny mialem totalne halucynacje zaburzenia rownowagi.

Zaden narkotyk jakiego probowalem do tej pory nie rowna sie moca z grzybami wg mnie.

ps nie jadlem kwasow i nie zamierzam wole naturalne jazdy :)

• 5 months later...

GreenPromotor jeśli dla Ciebie koka to natura to zastanawiam się w jakim środowisku dorastałeś. Grzyb to natura. Sensimilla to natura. Salvia to natura.

W NL nie można kupić suszonych grzybów, za to dostępne są świeżaki. Powód? Suszone zawierają większe stężenie psylo na g, z racji tego że są 10 krotnie lżejsze od świeżych. Wniosek - mniejsza dawka suszonych mocniej działa(stosunek 1:10 - 1g suszonych odpowiada ok.10 świeżych). Rząd NL wyszedł z założenia że grzyby o większym stężeniu zostaną wyeliminowane. Zostały świeżaki.

• 3 months later...

Akurat tak się składa, że wróciłem niedawno z Holandii, i mogę stwierdzić jak to wygląda w Holandii.. GRZYBY SĄ NADAL SPRZEDAWANE W HOLANDII! Tylko, że na takiej zasadzie jak napisał ndnf. Jadłem "Atlantis'y" (trufle psychoaktywne), i fajnie się zaczynało, ale zabrakło tego "Pierdolnięcia" jak po polskich łysiczkach! :zmiazdzony: Przyczyną, było zapewne za mała zjedzona ilośc- bo tylko 30g na 4. 

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+