Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Pierwszy raz grzybki, łysiczki


Smopex

Recommended Posts

Pytanie 1: Można zrobić wywar z niesuszonych

Pytanie 2: Zależy od dawki ale bywa zajebiście ostro, są kalkulatory na necie poszukaj sobie.

Pytanie 3: Może, a szczególnie jak będą świeże i będą pachnieć w CenzurA możesz sobie coś przybrać do głowy że zmutowany bursztyn wkradnie się do głowy i zrobi Ci watę cukrową z mózgu.

Jeszcze nie słyszałem żeby ktoś mówił o grzybach że będzie miał porcje chyba że powstała jakaś tajemna miarka o której nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Łysiczki ? weź wagę i odmierz sobie 1g suszu powinno być przyjemnie, zobacz jak będziesz reagował jak bedziesz chciał mocniej poczekasz kilka dni i zarzucisz 2g, cała filozofia

Pamietaj tylko że łysiczki są mocniejsze od cubensis dlatego też dawkowanie jest mniejsze :)

dlatego np 1g moze podziałać jak 2g nie jadłem nigdy łysiczek to Ci nie powiem ale z tego co kojarzę tak to działa spróbuj ! :) daj znać potem pomożesz wielu hehe

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wchodzi tutaj

http://www.psilosophy.info/zhmixrqqbxjjafhxcaakbtcd

W linijce Jakiego rodzaju grzyby będziesz jadł? wybierasz sobie Psilocybe semilanceata, i wybierasz sobie jak poziom tripu chcesz.

Level 1 -  0.595
Level 2 - 1.011
Level 3 - 1.785
Level 4-  2.738
Level 5-   3.69
Dane bez żadnych inhibitorów.
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

18 świeżych naszych polskich grzybków to bardzo mała dawka, iż dwie główne substancje tj. psylocyna( odpowiada hm... za takie uczucie gumowego ciała hehe nie wiem jak to określić inaczej) i psylocybina(ta substancja odpowiada za efekty wizualne) i rozchodzi się o to że podczas suszenia psylocyna zamienia się w psylocybine tym samym zwiększają się efekty wizualne i mamy mniej gumowe ciało hehe. dla porównania 50 świeżych grzybków będzie robiło tak samo jak wysuszonych około 20. Jeśli jestem w błędzie to czekam na jakieś konkretne sprostowanie bless.!

Ja też dziś będę biegał wyczesany po mieście niczym szaman po czapeczkach wolności. hehehe

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

15? 18? heheh Ziomeczku 30-40 to minimum na pierwszy raz  i nie mówie to bo jestem doświadczony ale wiem jak jest.

 

Też kiedyś brałem pierwszy raz po 20 to nawet 5% nie liźniesz tego co dają grzybki. zero halucynacji, może obraz lekko się wyginać będzie i natłok mysli jak po MJ i tyle.

także 30-40 trzeba zjeść. A poźniej to powyżej 50 musi lecieć.
Przecież jesz po to by doświadczyć czegoś tak?

Halucynacji, odrealnienia, wystrzelenia daleko w wszechświat. przecież po to to jest!!!

Jak chcesz lekko odlecieć to zapal MJ w dużej ilości albo kratom zapodaj. Grzybki w małych ilościach to marnotrastwo..... a jak się boisz to nie jedz...........
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+