Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Jak jeść grzybki ?


Gość

Recommended Posts

NBS, zryją beret?

Myślałem, że zrozumiałeś wszystko.. ;F

Zjedz sobie 40, tylko pod wieczór a efekt będzie dobry.. jak się spodoba to więcej.. tylko nie jedz za często bo wątroba nieźle dostaje po pi****e..

Dziwne te pytania.. jak jesz grzyby pamiętaj.. żeby z halunów się śmiać, a nie wkręcać, że jest ch****o.. że się boisz czy coś.. bo nie ma czego.. pełen chillout i beczkka

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no wiesz, one same w sobie nie ryją ale mogą nas pojebac rzeczy ktorych po nich doswiadczymy... ale to sie zdarza rzadko bardzo, i trzeba przesadzic z ilosciami. A ze nie ma sie czego bac to wiem, czy pod wieczor? nie wiem czy to najlepszy pomysl latac w nocy po lesie bedac po grzybach :D wole tak o 14-15. W sumie to nie wiem ile dokladnie trzyma faza, ale podobno moze nawet do 8 godzin

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

NBS, w dzień to w ogóle nic nie robią.. tylko dziwnie się czujesz.. do halunów to wieczór.. albo taki półmrok i jest zajebiście..

Skończ już pieprzyć, nie wiesz nic na ten temat a takie rzeczy piszesz?

A faza zależy od ilości.. takie 40grzybków to ze 4h może..

Kto Ci każe po lesie biegać..

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To może i ja coś powiem. Jeśli zamierzasz przechowywać je 9 miesięcy, to równie dobrze możesz sobie w czerwcu herbatę zrobić i będziesz miał podobny efekt. Psylocybina rozkłada się w środowisku tlenowym. Jeden ze sposobów przechowywania, to zatopienie w miodzie, bo odcina dopływ powietrza i nie uwalnia żadnych składników z gribków.

Teraz czy suszone czy świeże. Świerze zawierają oczywiście wilgoć i inne składniki, które po suszeniu wyparowują. Po wyparowaniu organizm człowieka ma mniej składników do obróbki i skupia się na psylocybinie, więc trip jest mocniejszy itd. A czasy tripów i ilości to już serio temat baaardzo ogólny, bo każdy ma inną tolerancję na grzyby i każdy ma inną przemianę materii, więc inne będzie miał czasy trzymania. Generalnie z grzybami trzeba eksperymentować i poznać "swojego wewnętrznego griba" żeby wiedzieć, jakie dawki stosować.

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

NBS, w dzień to w ogóle nic nie robią.. tylko dziwnie się czujesz.. do halunów to wieczór.. albo taki półmrok i jest zajebiście..

głupoty piszesz..

takie 40grzybków to ze 4h może..

oj dłuzej ale tak jak napisał Jareth,

A czasy tripów i ilości to już serio temat baaardzo ogólny, bo każdy ma inną tolerancję na grzyby i każdy ma inną przemianę materii, więc inne będzie miał czasy trzymania.
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

co do długości to normalne, że od organizmu zależy..

ale przy 40 grzybach to faza trwa >4h, spokojnie więcej

MOIM zdaniem jezeli sprawa ma się tyczyć organizmu to juz powyzej 5-6h czy bedzie dalej ogień (heh) czy nie :)

ja spokojnie po 30 + palenie i 3 piwa miałem jazde 6h, a przy zjezdzie przepiękna brechta

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość deadcell

boombel, sam sobie przeczysz ;]

Mnie czasami po 100 albo i więcej nie robiło nawet 4h..

Widzisz różnie bywa.. wszystko od organizmu zależy.. a głównie to chyba nastrój hehe

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

To też zależy, czy przed podróżą jadłeś. Jeśli jadłeś, to żołądek ma więcej substancji do obrobienia i psylocybina będzie miała mniejsze działanie. Nie wiem, czy dobrze to sobie liczę, ale generalnie tak to wygląda. Ale tu znowu sprawa indywidualna, bo znowu każdy ma inną przemianę materii i nawet po zjedzeniu 6 obiadów na raz może odjechać po małej ilości grzybów. Trudno tu tak naprawdę znaleźć rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+