Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Jak jeść grzybki ?


Gość

Recommended Posts

oczywiscie coś takiego jak tolerancja występuje ale nie w przeciągu godziny czy tam dwóch od zjedzenia pierwszych grzybów.

ed. oczywiście dorzucanie w celu wzmożenia tripa ma sens w wypadku pochłonięcia odpowiednio wysokiej dawki substancji narkotycznej. Myślę że w wypadku zjedzenia powiedzmy 60 kapeluszy, zauważalną porcją wzmacniającą byłoby dojebanie połowy poprzedniej. przy mniejszych ilościach powiedzmy 15- 20 nie byłoby to na tyle zauważalne ale przedłużyłoby tripa.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

zaraz wpadnie pomaranczowy i dostanie sie nam po łbach za temat o tolerancji w watku o sposobie jedzenia

z grzybami mam juz takie doswiadczenia, zjem garsc, jedna dwie, piec a w polowie tripa, liczmy 3-4 godziny po spozyciu moglbym zjesc i ciezarówke kapeluszy i nic. dodam ze jestem szczuply, a co za tym idze wytlumacze ze jem duzo, a dalej nie tyje, moze to ma zwiazek z moimi doswiadczeniami?

na razie trzymam sie szkoły ze kapeluszy się nie "dojada" moze kiedys zmienie zdanie i uda mi sie stestowac jedzenie mniejszych porcji w krotkich odstepach czasu, ale na to musi byc sezon ;)

:peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

czytaj edit.

Dostanie nie dostanie - rozważania są interesujące i moim zdaniem wcale nie odbiegają aż tak strasznie od głównego wątku. A jeżeli nawet, to bzdurą byłoby zakłądanie nowego threada do każdej anegdoty minimalnie odbiegającej od meritum tematu, czasem mam wrażenie że niektórzy się za bardzo wczuwają w rygorystyczne przestrzeganie zasad przez co to miejsce wiele traci. Przecież to forum czyli coś gdzie rozważa się na najróżniejsze tematy i tak jak w życiu realnym nie da się uniknąć zbaczania z nich. Każda stawiana teza powoduje tworzenie się dwóch nowych przeciwstawnych, inaczej pisanie na forum publicznym traci sens bo w końcu temat się wyczerpuje gdy wszyscy się ze sobą zgadzają a jest wiele pobocznych i interesujących kwestii które nie zawsze jest sens poruszać w zupełnie odrębnych tematach. W końcu ktoś kto chce zeżreć grzybulce powinien wiedzieć o zarówno tolerancji i jak i o różnych sposobach ich aplikowania. pzdr

:ban: :pies:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

w moim przypadku porcje byly rowne, nie dalo to znacznego efektu w mocy dzialania, a koniec tripa byl jak zawsze, nad ranem w fotelu z lolkiem i ziomkami, mysle ze jesli ktos nastepnym raem zapyta mnie o to jak jesc grzyby dalej bede trwal przy swoim, ale nie omieszkam powedziec ze jest tez teoria na wzmocnienie, przedluzenie tripa przez dojadanie, jak juz pisalem, nie moge sie doczekac sezonu na psylodoswiadczenia ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

moje podniebne i jakże przyziemne loty z gripkami kończyły się za każdym razem całkowicie inaczej , najbardziej podoba mi się wylanie myśli markerem (tagowanie się) po czym ludzie więdzą że bujałem się tam i ówdzie, sam jestem szczupły niespełna 70 kg na 190 cm więc ogólnie na spotęgowanie doznań jestem ilości przekraczające 100, a dla psychonautyki przemyśleń czy dążenia do głębi siebie lub czasem umierając ze smiechu do 100 sztuk. No sezon coraz bliżej sezon , rok temu rozpoczołem 5 września w okropnie ciepły dzień , co do tolerancji to występuje ona po zarzyciu ale jakbyś miał zamiar jeśc kolejnego dnia , tak z godziny na godziny tolerancja jest znikoma ( w sumie zależy to od organizmu a napewno od metabolizmu danego osobnika )

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

pawlak, zależy od palenia , czy bardziej high czy stunned , wiadomo meritum przeżyć na high jest ciekawsze bardziej energiczne , przy stunned zauważyłem iż jest bardziej kolorowo i slowmontion .

btw. co do tolerancji to wykazuje się do 48 godzin .

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+