Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Jak jeść grzybki ?


Gość

Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 9 miesięcy temu...

sekus1989, na pierwszy raz zjedz tak 30-50 i bedzie zajebiscie. A z tym zawieszeniem, to chyba jest to mozliwe, ale sam tego nigdy nie widzialem osobiscie. Jezeli jestes zdrowym psychicznie czlowiekiem, w miare dojrzalym i masz poukladane w glowie to nic nie powinno sie stac.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ludzie się zwieszają na kilka dni lub lat dopiero po pewnej ilosci grzybersów (250/XXX) w zaleznosci od psycho i ogolnie stanu fizyczno-psychicznego , ja w zeszlym sezonie wszamałem 880 grzybkow na 25 tripów i czasem do tej pory przy dobrym baku mam efekty wizualne ;]

na dobry początek polecam ilosc około 25/40 + browar na trawienie , lub wiecej jak chccesz fajne wizuale :D

grzybow mozna się spodziewać od kwietnia do listopada , lecz jak wiadomo jesien sama w sobie bardziej wilgotniejsza przy czym wieksze zbiory ;] ja spentrowałem polanki i na pierwszej 13 grzybersów , na drugiej 5 ,a na 3 kolejnych pustka bo brak przykopów czym stojacej wody co by nawodniła powierzchnie ziemi przy czym trawa a góry jest zieloniutka a przy ziemi resztki z zeszłego roku wysuszone ;] , ale przynajmniej bedzie dobry obornik z tego 8)

pozdR.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość Byndzek

Czytam ten temat (w zasadzie cały dział :D) i nic na temat kupnych grzybków nie mogę znaleźć, tzn. kategorie grzybów ile i jak jeść itp. więc zapytam tutaj :D

Słuchajcie, mam 4 giety grzybków, rzekomo Cubensis B+, ususzonych oczywiście i nie wiem ile i jak to zjeść :D. Kumpel mi powiedział, że 2 giety to jest minimum. Ogólnie mam w planach zjeść sobie całość na prawie pusty żołądek - wstanę rano i zjem jedną kanapkę tylko, żeby nie burczało :D. I teraz kilka pytań:

1. Słyszałem, że psylocybina dobrze współpracuje z inhibitorami MAO i podobno całkiem dobrym z nich jest sok z czarnej porzeczki. Wiecie coś o tym?

2. Jakiej i jak długo trwającej fazy mogę się spodziewać po tych 4 gramach, zakładając oczywiście, że to te jakieś B+?

3. Podobno po zjedzeniu ich naczczo lub prawie naczczo (tak jak w moich planach) ma się straszne bóle brzucha. Pytanie moje: te bóle mogą wystąpić jeszcze w trakcie fazy, czy raczej po i jakie znacie (podobne wydajnościowo) sposoby spożywania grzybków bez negatywnych skutków ubocznych ;)?

Na dniach może dam foto tego co dostałem :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

ja jadłem mokre, pokrojone wrzucone do herbaty i z żołądkiem był lajcik

co do suchych to nie mam doświadczenia, jednak jesli efekt moze byc zblizony to wystrzał masz na jakies 8h

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+