Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Jak jeść grzybki ?


Gość

Recommended Posts

Gość deadcell

boombel, ostatnio jadłem 120 dokładnie, prawie wcale mnie nie zrobiło.. I tak jak pisałem wcześniej.. robią mnie dopiero jak się robi ciemno.. bo w jasnym, to prawie nic nie odczuwam, tylko ten stan lekkości ;d

Ale za to dzień później zjadłem w nocy 40 i fajnieee poklepało ;d Trip jakoś od 22-23 do coś koło 4 się na chate zawinąłem ;d Już się doczekać nie mogę ;]

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie no jak Cie po 120 nie klepie to naprawdę albo masz dziwny organizm albo te grzyby to jakieś mizerne. Jezeli ma to coś wspólnego z wagą takze to dodam ze wazyłem wtedy okolo 80kg przy wzroście 180 więc nie mało, a klepły strasznie. No ale coz, grzyby grzybom nie są jednak równe, jadłem łysiczki ?

dodam ze zjadłem 30 + palenie i piwko ale mj i alk pozniej, po grzybach tez ogien

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Teraz sa juz grzyby? Skoro na Podlasiu sa to na Mazowszu rozumiem tez... Ale nie chce mi sie wierzyc za bardzo, chociaz pogoda ostatnio jest ku temu sprzyjajaca, ale chyba za wczesnie. Ale jak ktos mi potwierdzi na 100% to jutro ruszam poszukac. ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Chyba we wrzesniu jakos... wrzesien i pazdziernik? Cos takiego. Jesli sa to mowic bo dam cynk ziomkowi bo handluje... Poza tym z ziomkiem mamy tradycje, ze raz w roku (tylko raz) bierzemy grzyby wiec czekamy az zaczna sie zbiory i beda za 5zl. :]

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+