Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Jak jeść grzybki ?


Gość

Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...
  • Replies 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Grzybki mozna jesc na wiele sposobow, ale jak zjesz wieksza ilosc grzybkow na pusty zoladek to mozesz liczyc sie z tym ze bedziesz mial niezla banie i bedzie cie strasznie napier*alal brzuch :D

Zupka grzybowa, pizza, tosty hehe cokolwiek zeby tylko nie byly jedzone bez niczego i najlepiej popic sobie pozniej jakims browarkiem 8) mniam mniam

pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 10 miesięcy temu...
Muscymol (inne nazwy: muscimol, panteryna) – alkaloid wielu muchomorów o właściwościach psychoaktywnych.
Muscymol nie jest metabolizowany przez organizm człowieka i wydalany jest w postaci niezmienionej.
Dawkowanie muscymolu waha się w przedziale 15–20 mg.
 
Występuje w muchomorze plamistym (0,3% suchej masy), w muchomorze czerwonym w śladowych ilościach (0,19% suchej masy), ale może powstać w wyniku dekarboksylacji kwasu ibotenowego, którego jest znacznie więcej.
Efekty działania muscymolu znacznie różnią się od psylocybiny.
Efekty wizualne wywołane zażyciem muscymolu przypominają wizje hipnagogiczne, a sam stan odurzenia określany jest jako podobny do świadomego śnienia.
Muscymol jest selektywnym agonistą receptora GABA-A.

 

 

 

wikipedia.org

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...
Gość skrecajwiele

ja ich nie susze... poco... zgniatam garsc okolo 50 w kulke biore do ust zagryzam twixem i zuje tak dlugo az sie zrobi papka z tego wtedy polykam smak grzybow czuje sie okolo 10sek jak azgryzasz nie jest taki zly jak onim mowia :) hmmm moim zdaniem to najlepszy sposob bo wszystko zjadasz naraz a tak w zapiekance kanapce czy czyms innym smak czujesz przy kazdym ddziabie :P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 7 miesięcy temu...

p4weu, ojj z lysiczkami jest chyba całkiem inaczej.. Mnie zawsze bardziej te suszone robiły.. świerzych to po setce jedliśmy.. a suszonych do 50 i bylo grubo zawsze; ) taka moja opinia.. bo jak jest dokładnie to nie wiem ;]

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

wiem ze teraz ich nie zbiore, ale zbiore we wrzesniu i zjem w czerwcu. A co do tego to moze ktos wie jak to jest dokladnie? co do tego ze suszone kopią mocniej to prawdopodobne bo w holandii zabronili ich sprzedazy, a z drugiej strony to przeczy prawom chemii i biologii xD

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

NBS, dlaczego? Różne rzeczy mogą się dziać z substancjami w nich zawartych, pod wpływem czasu, czy np tlenu jakieś się mogą rozkładać i bardziej robić.. nie wiem to tylko moje przypuszczenia ;P

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

chcialem dodac ze z wyjatkami, ale juz niewazne, w kazdym razie jak je zasusze to nie beda chyba bardziej szkodliwe? oczywiscie zalezy jak na to spojrzec, bo jak wezme 80 suszonych a 80 zwyklych to jezeli suszone sa faktycznie grozniejsze to bardziej zryja mi beret, ale wiadomo ze zawsze mozna wziasc mniej. Tak wiec czekam na odpowiedz kogos kto ma na ten temat wiedze i jest jej pewien w 100%

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+